ضعیف‌الاراده کسی است که با هر شکستی بینش او نیز عوض شود.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹
خانه » اخبار » سیاسی » افشای دروغ ترامپ درباره آزار جنسی چندین زن جوان
افشای دروغ ترامپ درباره آزار جنسی چندین زن جوان

افشای دروغ ترامپ درباره آزار جنسی چندین زن جوان

افشای دروغ ترامپ درباره آزار جنسی چندین زن جوان، پیش تر نیز دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا با اتهام آزار جنسی از سوی چندین زن جوان مواجه شده بود که با انکار آن مسئله عنوان کرده بود که حتی این زنان را نمی شناسد هیچ گاه آنان را از نزدیک ملاقات نکرده است. اما اکنون تصویر وی با برخی از این زنان که او را به آزار جنسی متهم کرده بودند در فضای مجازی منتشر شده است و جنجال تازه ای برای آقای رئیس جمهور به پا کرده است. 

ترامپ قبلا در توییتر خود چنین واکنشی به این مسئله نشان داده بود: «بسیاری از مخالفان من هزاران ساعت زمان صرف پیدا کردن سر نخی از وجود رابطه میان حضور من در انتخابات و روسیه پیدا کنند اما موفق نشدند. حالا همان عده به دنبال بهانه ای جدید میگردند تا بر علیه من پرونده سازی کنند. من با قاطعیت می گویم تمام این اتهامات جعلی است و من هیچ گاه این افراد را حتی از نزدیک هم ملاقات نکرده ام.»

پس این اظهارات دونالد ترامپ مجله “People” تصویری از وی را در کنار «ناتاشا استوینوف»، خبرنگار پیشین این مجله منتشر کرد. این عکس دقیقا مرتبط با زمانی بود که دونالد ترامپ با اتهام آزار جنسی از سوی این زن مواجه شده بود.  

علاوه بر این تصویر دیگری نیز ازدونالد ترامپ در کنار «جیل هارس» منتشر شد که پیش تر ادعا کرده بود از سوی دونالد ترامپ مورد تعرض جنسی قرار گرفته است. «جیل هارس» پیش از این در دهه نود میلادی سابقه همکاری تجاری با دونالد ترامپ داشته است و به تازگی او را متهم به آزار جنسی کرد. 

همچنین «سارا زومرس» یکی دیگر از افرادی که دونالد ترامپ را به آزار جنسی متهم کرده بود، فیلمی از مسابقات اسب دوانی  سال ۲۰۰۷ منشر کرده است که به عنوان  او مجری در این مسابقات حضور داشته است در حالی که ترامپ از برگزار کنندگان آن مسابقات بوده تصویرش در فیلم موجود است. 

به هر حال این اولین باری نیست که دونالد ترامپ با اتهام آزار جنسی مواجه می شود و نکته جالب و مشترک این است که او تمامی این موارد را انکار کرده است و تمامی این زنان را دروغگو خوانده بود. 

اشتراک گذاری مطلب
کلاس بازاریابی اینترنتی سید حمیدرضا عظیمی
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
دانلود پاورپوینت |  دیجیتال مارکتینگ

کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به برترینا مجاز است