بازداشت هلالی و بهمنی مداحان اهل بیت شایعه یا واقعیت + فیلم

بازداشت هلالی و بهمنی مداحان اهل بیت شایعه یا واقعیت + فیلم

بازداشت هلالی و بهمنی مداحان اهل بیت شایعه یا واقعیت + فیلم

بازداشت هلالی و بهمنی مداحان اهل بیت شایعه یا واقعیت + فیلم
بازداشت هلالی و بهمنی مداحان اهل بیت شایعه یا واقعیت + فیلم

بازداشت هلالی و بهمنی

بازداشت عبدالرضا هلالی و روح الله بهمنی دو تن از مداحان اهل بیت که امروز 28 تیر 96 شایعه دستگیری هلالی و بهمنی از مداحان اهل بیت در فضای مجازی منتشر شده است.

بازداشت هلالی و بهمنی مداحان اهل بیت شایعه یا واقعیت + فیلم
بازداشت هلالی و بهمنی مداحان اهل بیت شایعه یا واقعیت + فیلم

خبر شایعه

هلالی و بهمنی دو مداح سر شناس با جرمی شبیه به طوسی بازداشت شده اند. البته این بار پای یک زن که جاسوس موساد هم بوده هم در میان است.

واقعیت ماجرا

متاسفانه سایت ها و شبکه های ماهواره ای ضد انقلاب سعی در تخریب شخصیت های اسلامی و سرشناس کشور دارند و از این قبیل شایعه ها هر از چندگاهی ایجاد می کنند. امید است با این خبرگزاری ها برخورد شود.

از دو روز پیش شایعه‌ بازداشت دو مداح مشهور در حال انتشار است که با اعلام نشدن حضور آنها در برنامه‌ ای به مناسبت سالروز شهادت امام صادق ع، این شایعه قوت گرفته است.

یک خبرنگار روز چهارشنبه در توییتر مدعی شده که این دو از حدود 10 روز پیش در بازداشت موقت به سر می‌ برند. خبرنگار دیگری مدعی شده که اتهام آنها مسایل اخلاقی و نیز فوق امنیتی است.

آخرین اخبار بازداشت سه مداح کشور به نقل ایسنا 31 تیر 96

چند روزی می شود كه خبر بازداشت سه مداح، در كانال های خبری تلگرامی دست به دست می چرخد.

به گزارش ایسنا، روزنامه «اعتماد» با این مقدمه نوشت: «این مداحان كه نامشان در خبرهای منتشرشده در این كانال‌ها عنوان شده و ما به دلیل عدم تایید این خبر از سوی مقام قضایی از طرح آن معذوریم، به جرم جاسوسی و ارتباط با موساد و همچنین روابط نامشروع از سوی مرجع قضایی بازداشت شده‌ بودند.

این خبرها بیشتر از سوی سایت‌ها و كانال‌هایی منتشر شد كه نمی‌توانند به عنوان منبع خبری لحاظ شوند و هر چند با اعلام نشدن حضور آنها در برنامه‌ای به مناسبت سالروز شهادت امام صادق (ع)، این شایعه قوت گرفته اما پست غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، به‌گونه‌ای این خبرها را مورد تایید قرار داد.

بازداشت هلالی و بهمنی مداحان اهل بیت شایعه یا واقعیت + فیلم
بازداشت هلالی و بهمنی مداحان اهل بیت شایعه یا واقعیت + فیلم

او هم در حساب توییتر خود و هم در صفحه اینستاگرام خود عنوان كرد كه «مداحان حامی رقیب انتخابات به جرم جاسوسی برای اسراییل و روابط نامشروع با عضو سفارت فرانسه می‌افتند زندان!». جعفرزاده البته با حامی رقیب دانستن این مداحان و برجسته‌كردن جرم جاسوسی از سوی آنان، كنایه‌ای هم به رسانه ملی زد. آنجا كه شبكه خبر برای محمدجواد ظریف عنوان وزیر امورخارجه امریكا را – چه از روی سهو چه از روی عمد – انتخاب كرد، مورد نقد این نماینده اصولگرای مجلس قرار گرفت. جعفرزاده در پست دیگر خود در توییتر اظهار كرد: «آن وقت وزیر امور خارجه با غیرت و متدین و وطن‌پرست ایران در رسانه ملی، امریكایی نامیده می‌شود!».

با این حال و با انتشار گسترده خبر بازداشت سه مداح، باید منتظر پاسخ دادستانی تهران ماند.»

محسنی اژه ای در خصوص دستگیری و ازادی دو مداح معروف گفت،پرونده و دادسرای ویژه روحانیت مطرح است و جزئیات را نمیدانم اما میدانم دو نفری دستگیر شدند و یک نفر با قرار آزاد شده است.

دانلود فیلم ماجرا بازداشت هلالی و بهمنی

گردآوری: برترینا https://bartarina.com

جرم دو مداح دستگیر شده جاسوسی برای اسرائیل و روابط نامشروع

28 نظر

 1. خواننده سایت

  همه دروغ میگن بجز داخلی ها . طوسی دروغ بود ؟!

 2. بد نام کردن اشخاص سر شناس و شخصیت های اسلامی؟!!!!!!!!!!!!!!!!! از کی تا حالا مداح شده شخصیت اسلامی سر شناس؟!!!!!!! من با راست و دروغ این خبر کار ندارم ولی گربه رو جای یوز پلنگ نشون دادن توهین به یوز پلنگه و نه ارج نهادن به گربه . ( پیشی پیشی میو کن میو کن)

 3. فیلم اینستاگرام ک هلالی نبود داخلش. این خبرم ک فقط سفسطه کرده بالاخره گرفتنشون یا نه؟ چرا حساب ادما رو ب نظام یکی میکنین خب اگه خلاف کردن و خارجیا مانور میدن، ایشالا محاکمه عادلانه میشن ک ثابت شه نظام ب کسی چک سفید نداده. کاش اون یکیشون ک تیراندازی کردو مثل ی ادم عادی محاکمه میکردن ک الان نگران اشتباه این دوتا نباشیم.

 4. همه دروغ میگن شما راست؟ قاریتونم که متجاوز بود بابا چی چرت و پرت میگین؟!

  • قاری گه اشتباه میکنه باید مجازات بشه.ولی همه میدونن که همش میخوان هلالی رو تخریب کنن چند سال پیش هم میگفتن خواننده و جاسوس ام آی سیکسه.

 5. البته قراردادن عکس هلالی در کنار مطیعی کسی که اون شعر عجیب و باحال رو خوند نشون میده پشت پرده این مسائل همچین الکی هم برنامه ریزی نشده .

 6. مگه مجبورید دروغ بگید و آبروی مردم رو ببرید تا چند نفر بیاد سایتتون رو ببینه..شاید خودتون نفوذی هستید و برای انحراف افکار عمومی از مشکلات کشور دست به چنین اقداماتی میزنید

 7. خب اگه این خبر صحت نداره، اثباتش کاری نداره که.
  یه خبرنگار بفرستید سراغشون ببینید اگه سر زندگیشون هستن ازشون یه مصاحبه بگیرید.
  حالا اسم سومین نفرشون چی بوده؟ چرا اسم اونو نمی‌گید؟ احتمالا همون هفت‌تیر کشه بوده دوباره.

  ضمنا در جواب اون عزیزی که میگه گناه افراد رو به نظام نچسبونید؛
  آره راست میگی، این نظام هرچی اراذل و اوباش رو تحت عنوان مداح استخدام کرده و مثل سگ انداخته به جون مردم جامعه. حالا اگه چندتا از این سگها هار میشن و مردم رو می‌درن، مگه گناه نظامه؟
  نظام باید فورا یه گلوله حرومشون کنه تا دامن ناپاکش به جُرم اینها آلوده نشه.

  • پس خواننده های جوجه بچه جوون اونوری آبی که هر روز گند میزننو صداشو در نمیارن خوبن.
   اگه کسی اشتباه میکنه قطعا باید مجازات بشه.
   ولی همه میدونن که همه جناح ها میخواستن هلالی رو به سمت خودشون بکشن ولی هلالی مردمیه به خاطر همین هم هرازچندگاهی میخوان بهش تهمت بزنن.خدانگذره ازشون.

 8. خامنه ای تمام وجود من است

  چرا ناراحتین بعضیا که امریکا واسرائیلو دوست دارن چرا ناراحت شدن ‌.‌.اینکه به نفع ازادی های شماس…همون کاری کردن که شما دوست دارین…..با اسراییلو وامریکا دوست شدن …

 9. یه سوال…. چرا تا حالا خودشون ساکت موندن و خبری ازشون نیست؟ خدارو شکر که داره ماهیت و ذات خیلی ها رو نشون میده. حالا هی جانماز آب بکشید.

 10. هلالی که قبلا هم فیلمش پخش شده بود,همه دروغ میگن تو راست میگی,ما هم گوشامون مخملیه ,خخخخ,باشه تو زورو

 11. چه جالبه!هلالی .بهمنی. محمدحسین حدادیان احد قدمی به جرم روابطه غیر اخلاقی و جاسوسی دستگیر شدن!! محمدحسین حدادیان که شهادت امام صادق تو هیئت داشت مداحی میکرد! بعد میگن با و ثیقه ازاد شده! بهمنی و احد قدمی شهادت امام صادق یه فیلم از خوشون گرفتن تو خونشون بودن داشتن حرف میزدن باز میگن موقت ازاد شدن!!!
  هلالی از خودش یه صوت بیرون داده میگن با وثیقه فعلا ازاد شده!! اینا مردمو چی فرض کردن؟ هلالی قیافش به این حرفا میخوره؟ اگه به جرم جاسوسی بازداشت شدن و تو یکی از خونه های امن وزارت اطلاعات زندانی شدن چه جوریه که با وثیقه ازاد شدن؟؟؟نه من که فکر نمیکنم اینا دستگیر شده باشن بهتره فعلا تا چیزی رو دقیقا نمیدونیم بهشون تهمت نزنیم

  همه ی این چیزایی که گفتم مدرکش موجوده تو نت هم هست
  یاعلی

 12. برید تو کانال هلالیhelaliabdolreza@

  کلیپای امروز که تو تشیح جنازه بوده رو ببینید….

 13. برید تو کانال هلالی

  (هلالی عبدالرضا)

  کلیپای امروز که تو تشیح جنازه بوده رو ببینید….

 14. سلام
  توی این دوره و زمونه بخاطر تجاوز به دو جوان در مکه ماهارو به حج بدبین کردن بعدش با شایعه پراکنی در مورد سعید طوسی ماهارو به قرآن بدبین کردن حالا هم با شایعه ای که هنوز واقیتش تایید نشده در مورد دو مداح مشهور دارن مارو به ائمه بدبین میکنن چشم و گوشمون رو بازکنیم ، مثل اهل پرچم نباشیم که هر طرف باد وزید باهاش به همون طرف بریم.
  الان توی قرنی که از نظر علمی جهان خیلی پیشرفت کرده ولی ما انسان ها از اعراب جاهلیت هم جاهلتریم فقط و فقط این جاهلیت جاهلیت مدرن می باشد.

 15. دیشــب اخبــار 20:30 نشون داد کـه اژه ای تاییـد کرد بازداشتـشونو 😐

 16. نه همه اوففن اونا بی عیب و نقصن!!!کی گفته هرکی مداحه خوبه.دم خدا گرم.ریاکار و منافق همه جا ریخته

 17. شایعه کجاست واقعیت محضه..چرا ..اگه الان این دوتا جز حامیان اقا روحانی بودن ک تو بوق کرنا بودن وای ببیین چیشده…حالا ک حامی افراد تند رو هستن روشو پوشندین وای از شما مردم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *