کشته شدن خواننده رپ مشهور
کیش خوب همانند فوتبال خوب است، حرف نمی زند ، عمل می کند.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶
خانه » اخبار » کشته شدن خواننده رپ مشهور
کشته شدن خواننده رپ مشهور

کشته شدن خواننده رپ مشهور

کشته شدن خواننده رپ مشهور، دنیس گاسپرت خواننده رپ مشهور که از سال ۲۰۱۱ به گروه تروریستی داعش پیوسته بود، هفته گذشته در جریان حملات هوایی اخیر دولت سوریه به مواضع تروریست ها کشته شده است. 

دنیس گاسپرت رپر مشهور آلمانی بر اساس گزارشاتی که برای اولین بار از شبکه یورونیوز پخش شد، هفته پیش و در جریان حملات هوایی نیروی های دولتی به پایگاه تروریستی داعش واقع در شهر رقه کشته شده است. 

دنیس گاسپرت که با نام مستعار دسو داگ در عرصه موسیقی فعالیت می کرده است، یکی از معروف ترین چهره هایی بود که به گروه تروریستی داعش پیوسته بود. پیش تر نیز در یکی از ویدیو های منتشر شده از این گروه تروریستی، تصویر دنیس گاسپرت در حالی که سر بریده ای را به دست دارد، دیده می شد. 

کشته شدن خواننده رپ مشهور

پیش از این نیز در سال ۲۰۱۵ خبر مرگ رپر آلمانی که به عنوان یکی از جلاد های گروه تروریستی داعش در پیش برد جنایات خود شناخته می شد، منتشر شده بود. خبری که تایید نشد و پس از مدتی با انتشار تصاویر وی در حملات بعدی داعش، تکدیب شد.

اما این مرتبه سایت خبری «وفا» متعلق به گروه تروریستی داعش، خبر کشته شدن دنیس گاسپرت را در بمباران هوایی روز سشنبه تایید کرد. همچنین تصاویری نیز از کشته شدگان آن حمله هوایی نیز در این وبسایت منتشر شده است که جسد خواننده رپ نیز در آن مشاهده می شود. 

دنیس گاسپرت از پدری غنایی تبار و مادری با اصالت آلمانی در شهر کلن متولد شد. وی چندین بار به جرم فحشا،خشونت و قاچاق مواد مخدر بازداشت شده بود. 

او اولین آلبومش به زبان آلمانی را با نام «مخمصه» و در سال ۲۰۰۵  منتشر کرد که با استقبال گسترده هواداران مواجه شد. وی به مدت ۵ سال بود که به طرفداری از گروه تروریستی داعش می پرداخت و در فضای مجازی نیز از این گروه حمایت می کرد. 

اشتراک گذاری مطلب
کلاس بازاریابی اینترنتی سید حمیدرضا عظیمی
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
دانلود پاورپوینت |  دیجیتال مارکتینگ | رشد مژه

کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به برترینا مجاز است