ادعای عجیب ساعد هدایتی: برنامه دورهمی دلیل بیکار شدن من بود

ادعای عجیب ساعد هدایتی: برنامه دورهمی دلیل بیکار شدن من بود

ساعد هدایتی بازیگر سریال “شب های برره گفت” یک زمانی من عضو ثابت فیلم های مهران مدیری بودم اما اکنون سه سال است که هیچ پیشنهادی برای بازیگر نداشته ام. 

مهران مدیری چند سالی است که از ساخت مجموعه های تلویزیونی فاصله گرفته است. زمانی که او حضور پر رنگی در تلویزیون داشت، من همیشه یکی اعضای گروهش بودم اما حالا با فاصله گرفتن مدیری از ساخت سریال تلویزیونی من هم بیکار شده ام.

وی در ادامه درباره دلیل بیکاری اش گفت: امروزه هر کارگردانی گروه خود را دارد و کسی را به گروهش راه نمی دهد. امروزه باند بازی در عرصه بازیگری پدیده مرسومی شده است و برای ورود به دنیای بازیگری باید به نحوی تقلب کرد. من میبینم کسانی را که با پرداخت مبالغ هنگفت، نقش می خرند تا در برابر دوربنین ظاهر شوند ولی برخی جوانان با استعداد که بضاعت پرداخت جنین مبالغی را ندارند ممکن است هیچ گاه نتوانند وارد عرصه بازیگری شوند.  

ادعای عجیب ساعد هدایتی: برنامه دورهمی دلیل بیکار شدن من بود

ساعد هدایتی درباره همکاری با مهران مدیری گفت: من سابقه بسیار خوبی از همکاری با او دارم و در بیشتر فیلم های وی حضور داشتم و از ایفای نقش در آثار او احساس رضایت دارم. ولی مهران مدیری چند سالی است که با فاصله گرفتن از ساخت مجموعه های تلویزیونی به آثاری همچون دورهمی روی آورده است. آثاری که بیشتر به برنامه های بیزنسی و تبلیغاتی شباهت دارد.

هدایتی که دل پری از نحوه انتخاب بازیگر در سینما داشت گفت: متاسفانه امروزه ملاک گزینش بازیگر، تعداد فالوور های آن شخص در شبکه های اجتماعی است یعنی اصلا کاری با توانایی و استعداد هنری فرد ندارند و فقط با دید کاسبی به این عرصه نگاه می کنند. در یک کلام می توانم بگویم الان تنها ملاک تهیه کنندگان میزان فروش فیلم در گیشه است و اهمیتی به محتوا ندارند. 

ساعد هدایتی در نهایت به کم کاری اش در سینما و تلویزیون اشاره کرد و گفت: اگر کسی را از کاری که واقعا به آن علاقه دارد محروم کنید، مطمئنا از لحاظ روحی آسیب می بیند. من عاشق بازیگری هستم و امیدوارم این دلتنگی که به خاطر دوری ام از تلویزیون بوجود آمده، زودتر پایان یابد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *