فیلم توهین علم الهدی به خاتمی از تریبون نماز جمعه
فیلم توهین علم الهدی به خاتمی از تریبون نماز جمعه

فیلم توهین علم الهدی به خاتمی از تریبون نماز جمعه

فیلم توهین علم الهدی به خاتمی از تریبون نماز جمعه

فیلم توهین علم الهدی به خاتمی از تریبون نماز جمعه
فیلم توهین علم الهدی به خاتمی از تریبون نماز جمعه

توهین علم الهدی

توهین علم الهدی به خاتمی و موسوی از تریبون نماز جمعه حجت الاسلام علم الهدی درباره ی پیشنهاد اخیر سیدمحمد خاتمی گفت: آقایی که عمله فتنه 88 بوده می گوید آشتی ملی، یعنی چی آشتی ملی؟ مگر ملت باهم قهرند؟ راهپیمایی ۲۲ بهمن را ندیدید؟

به گزارش فارس، امام جمعه مشهد مقدس در خطبه های نماز جمعه که در حرم مطهر رضوی برگزار شد، اظهار داشت: دوستی هر موجود، یک جریان غیرارادی و روانی مربوط به درون انسان است.

وی افزود: انسان با اراده نمی تواند دوست داشته باشد و هر کسی را اراده کرد دوست داشته باشد.

علم الهدی تصریح کرد: دوست داشتن جریانی روانی، باطنی و احساسی است و اراده در آن دخالت ندارد، آنی که اراده در آن دخالت دارد، مسأله ترتیب اثر دادن به آن محبت و دوستی است.

وی تأکید کرد: اینکه خداوند در قرآن می فرمایند کفار را دوست نداشته باشید، نهی از دوستی نیست، نهی از دوست پنداری است و اینکه انسان با آن ها معامله دوستی بکند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: بعضی کارشناسان اجتماعی و گزارشگران خارجی هم مسئله راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال را در کشور ۷۰ درصد بیشتر و قوی تر از سال گذشته ارزیابی کرده اند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه ما در بدنه جریان های کشور می بینیم، مقام معظم رهبری فرمودند مردم گله مندند، گفت: ۳ بار مقام معظم رهبری این جمله را تکرار کردند.

وی خاطرنشان کرد: ایشان فرمودند مردم از تبعیض، کم کاری، پیشرفت نکردن کار و بی اعتنایی به مشکلاتشان گله مندند.

وی تصریح کرد: امسال سال اقدام و عمل در اقتصاد مقاومتی بوده است، مسؤولان گزارش بدهند که در اقتصاد مقاومتی چه کرده اند.

امام جمعه مشهد تأکید کرد: قبلاً بسیاری از مسائل فناوری هایمان مخصوصاً در صنعت نفت به وسیله خودمان اداره می شد اما الآن دیگران آن ها را اداره می کنند.

علم الهدی با طرح این پرسش که مردم چه می خواهند، گفت: همه از مشکل معیشت، بیکاری جوانان، گران شدن اجناس و از اینکه بعضی خانواده ها حتی به اولیات زندگی دسترسی ندارند گله مندند اما با تمام این ها مردم ۷۰ درصد بیشتر از سال های گذشته در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کردند.

وی تصریح کرد: مردم چه چیزی در این انقلاب می بینند که روزبه روز بیشتر وابسته می شوند.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی افزود: مردمی که در راهپیمایی شرکت کردند اکثراً کسانی هستند که امام(ره)، جنگ تحمیلی و جنایات رژیم شاهنشاهی را ندیدند، چشم باز کردند و این انقلاب را دیدند و در بستر این انقلاب رشد کردند.

وی تأکید کرد: این مردم روزبه روز دل بستگی شان به انقلاب بیشتر می شود، مردم دین می خواهند، مردم به دینشان علاقه مند هستند.

عضو مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: دین مردم در این انقلاب است و مردم برای دفاع از دینشان پای این انقلاب ایستاده اند، این مردم در این خواسته همه باهم یکی هستند، ممکن است مردم در سلایق و نظریات سیاسی اختلاف نظر داشته باشند و یا امثال بنده را نپسندند و نخواهند اما مردم دینشان را می خواهند و دین باعث پیوند مردم شده است و این مردم از هم جداشدنی نیستند.

وی ادامه داد: آقایی که عمله فتنه ۸۸ بوده می گوید آشتی ملی، یعنی چی آشتی ملی؟ مگر ملت باهم قهرند؟ راهپیمایی ۲۲ بهمن را ندیدید؟

علم الهدی تصریح کرد: جریانی که پیروز انتخابات را نپذیرفت و به دنبال این بود که با سفارش اوباما و انگلیس و رسانه ها مردم را به خیابان بیاورند تا غربی ها بیایند برای انتخابات ما تکلیف تعیین کنند، مردم با این ها قهر کردند و از این ها متنفر شدند و در راهپیمایی ۹ دی انزجار خود را اعلام کردند.

وی افزود: مردم و رهبری ۸ ماه صبوری کردند ولی دیدند روزبه روز جنگ این ها با نظام و انقلاب بیشتر می شود، این ها عددی نیستند که مردم با این ها آشتی کنند، به فرموده مقام معظم رهبری این ها قطره ای در دریای ملت هستند.

امام جمعه مشهد با بیان اینکه مردم ۲۲ بهمن هستند و این ها از ۲۲ بهمن جدا هستند، گفت: این ها در سال ۸۸ راهپیمایی ۲۲ بهمن را تحریم کردند و ۲۵ بهمن راهپیمایی برگزار کردند.

وی ادامه داد: مشکل ما این است که جریان های سیاسی خیال می کنند اگر عده اندکی برای آن ها کف و هورا زد و در اطرافشان بود این ها مردم هستند.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی تصریح کرد: دین در انقلاب و نظام یک مظهر بیشتر ندارد و آن ولایت فقیه و مقام معظم رهبری است، زیرا ملاک مشروعیت و دینی بودن نظام ایشان هستند.

وی افزود: اگر تنفیذ مقام معظم رهبری نباشد، رئیس جمهوری حتی ۹۰ درصد رأی مردم را هم بیاورد شرعی نیست.

علم الهدی با بیان اینکه جریان های سیاسی حسابشان را در این نظام مشخص کنند، گفت: جریان های قدرت یاب و فرصت طلبی که هرگاه انتخاباتی نزدیک می شود گارد می گیرند، این را بفهمند که اگر با زاویه داشتن با رهبری بخواهند وارد عرصه شوند مردم مشت بر دهانشان می زنند.

وی خاطرنشان کرد: کسانی که می خواهند ژست مصنوعی مقوایی و آکادمیک به خودشان بگیرند و در مقابل رهبری اعلام زاویه کنند این را بدانند جز ذلت و فلاکت و بدبختی از این مردم چیزی نخواهند دید.

امام جمعه مشهد افزود: بنی صدر ملعون کجاست، همه جا عربده می کشید که ۱۱ میلیون نفر به من رأی دادند، مردم ممکن است برای مصالح نظام به کسی رأی بدهند اما در اولین مرحله ای که احساس کنند با رهبری زاویه دارد، دشمن شماره یک او می شوند.

وی تأکید کرد: ۹ دی ۸۸ نشان داد بخش عظیمی از ۱۳ میلیون نفری که به سران فتنه رأی داده بودند به صحنه آمدند و ابراز نفرت و برائت کردند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه ۳۸ سال عمر این انقلاب نشان داده مردم فساد و زاویه با رهبری و ژست های دروغین را به خوبی می شناسند، گفت: سفره دین از زیر پای جوان های این مردم با ترویج فحشا و مفاسد قابل جمع شدن نیست.

منبع: انصاف نیوز

گردآوری: برترین ها

دانلود فیلم

یک نظر

  1. تیرداد مهراد

    رفتار پیامبر گونه خاتمی وکارنامه درخشان ایشان در دو دوره ریاست جمهوری که تولید داخلی وآبروی ملی را ارتقا بخشید وبرخلاف دولت نهم ودهم که به فساد واختلاس مزین!! بود دولتی آبرومند ومورد احترام جهانیان را مدیریت نمود که سلامت اقتصادی واخلاقی از بارز ترین وجوه آن بود باید به مذاق دلواپسان!وهتاکان وحامیان اختلاسگران چندان خوشایند نباشد تا در هر فرصت وتریبونی عقده های خودرا تخلیه نموده وقصه قدیمی فتنه!!؟رادوباره ساز ناکوک نمایند خاتمی بزرگتر و والامقامتر از این حرفهاست که اندکی این دشنامها به تریج قبایشان بر بخورد مردم وتاریخ و وقایع این چند ساله اخیر وکارنامه های در معرض داوری مردم خود بهترین گواه میباشند وعدل وعقوبت الهی بر اهل زر وزور وتزویر ومردم فریبان دیر یا زود دارد وسوخت وسوزندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *