تعطیلی مدارس کشور در برخی استان ها دوشنبه 2 اسفند 95
تعطیلی مدارس کشور در برخی استان ها دوشنبه 2 اسفند 95

تعطیلی مدارس کشور در برخی استان ها یکشنبه 1 اسفند 95

تعطیلی مدارس کشور در برخی استان ها یکشنبه 1 اسفند 95

تعطیلی مدارس کشور در برخی استان ها یکشنبه 1 اسفند 95
تعطیلی مدارس کشور در برخی استان ها یکشنبه 1 اسفند 95

تعطیلی مدارس

تعطیلی مدارس کشور در برخی استان ها از جمله استان گیلان و مازندران و استان تهران و خوزستان فردا یکشنبه 1 اسفند 95 که در ادامه جزئیات تعطیلی ها اعلام می شود.

فردا همه مدارس گیلان تعطیل است

اداره کل آموزش و پرورش گیلان:

به دلیل بارش برف و سرمای هوا و یخبندان همه مقاطع تحصیلی شیفت صبح و عصر مدارس شهرهای مختلف استان گیلان فردا یکشنبه اول اسفند تعطیل است.

استاندار گیلان:

فردا همه ادارات استان باز است اما ممکن است با تاخیر شروع به کار کنند.

مدارس ابتدایی و متوسطه اول در مشهد فردا یکشنبه در شیفت صبح تعطیل است.

فردا همه مدارس گیلان تعطیل است

اداره کل آموزش و پرورش گیلان گفت : به دلیل بارش برف و سرمای هوا و یخبندان همه مقاطع تحصیلی شیفت صبح و عصر مدارس شهرهای مختلف استان گیلان فردا یکشنبه اول اسفند تعطیل است .

تعطیلی مقاطع ابتدایی و متوسطه مشهد

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: مدارس شهر مشهد در مقاطع ابتدایی و متوسطه نوبت صبح فردا یکشنبه اول اسفند ماه تعطیل است.

تعطیلی مدارس شهرستان فاروج در نوبت صبح و بعدازظهر

روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان فاروج در خراسان شمالی اعلام كرد : به دلیل بارش برف، برودت هوا، لغزندگی معابر و جاده ها، تمامی مدارس شهرستان فاروج در نوبت صبح و بعدازظهر در شهر و روستا، فردا یکشنبه اول اسفند ماه تعطیل است.

تعطیلی مدارس در برخی مناطق آذربایجان غربی و مهاباد

اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت : با توجه به برودت هوا ، کولاک و مسدود بودن راههای ارتباطی بعضی روستاهای استان ، مدارس برخی مناطق استان، فردا یکشنبه اول اسفند ماه، در نوبت صبح به این شرح تعطیل اعلام می شود.

سیلوانا و صومای برادوست: تمامی مقاطع تحصیلی تعطیل است.

نواحی 1 و 2 ارومیه: فقط مدارس ابتدایی و متوسطه دوره اول روستایی تعطیل است .

انزل ، نارلو ، سردشت : کلاس های درس مدارس با یک ساعت تاخیر آغاز می شود.

بوکان: مدارس ابتدایی شهری و تمامی مقاطع تحصیلی روستایی تعطیل و متوسطه دوره اول و دوم با یک ساعت تاخیر آغاز می شود .

چالدران : مدارس ابتدایی با یک ساعت تاخیر آغاز می شود .

برخی از مدارس روستاهای آزادشهر گلستان تعطیل شد

مدیر آموزش و پرورش شهرستان آزادشهر گفت : به دلیل سرما و یخبندان، مدارس در همه مقاطع صبح و عصر روستاهای نراب، سیب چال، وامنان، کاشیدار، رحیم آباد و نرگس چال فردا یکشنبه اول اسفند ماه تعطیل است.

اعلام تعطیلی برخی از مدارس استان بوشهر در روز یکشنبه

مجید اجرایی، روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر گفت : تا کنون ، تعطیلی مدارس بردخون به علت بارندگی اعلام شده است .

همچنین تمامی مدارس گناوه نیز به علت گردوخاک تعطیل اعلام شد .

اطلاعیه تعطیلی مدارس اردبیل

روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش اردبیل اعلام کرد : روز یکشنبه اول اسفند ماه، نوبت صبح در اردبیل، ارشق، خلخال، سرعین، نمین و نیر پیش دبستانی و ابتدایی و در هیر پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه دوره اول و در مشکین شهر، لاهرود و کوثر پیش دبستانی به علت برودت هوا، یخبندان و مشکل تردد تعطیل اعلام شد.

همچنین در روستاهای اردبیل و روستاهای نمین تمامی مقاطع تحصیلی ومدارس روستاهای کوثر ابتدایی تعطیل است و در ارشق و خلخال (متوسطه دوره اول و دوم) و در مشکین شهر و لاهرود (سایر مقاطع تحصیلی ) ساعت 9 صبح و با تاخیر آغاز می شود .

تاخیر در شروع مدارس استان مرکزی

آموزش و پرورش استان مرکزی اعلام کرد : تمامی مدارس ابتدایی شهر و روستای شهرستان های اراک، تفرش و خمین با تاخیر و در ساعت 9 صبح آغاز به کار خواهند کرد.

همچنین مدارس همه دوره های تحصیلی شهر و روستای شهرستان های شازند، خنداب، کمیجان، فراهان و منطقه سربند در ساعت 9 صبح دایر هستند.

سرما برخی از مدارس استان زنجان را به تعطیلی کشاند

اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان اعلام کرد :بنا بر ابلاغ کمیته بررسی و پیگیری تعطیلی مدارس استان زنجان به دلیل برودت شدید هوا ، مدارس مقطع ابتدایی و پیش دبستانی نواحی یک و دو ، ایجرود، سجاسرود و خدابنده شیفت صبح فردا یکشنبه اول اسفند ماه تعطیل اعلام شد .

جزئیات تعطیلی مدارس کردستان

روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش کردستان اعلام کرد : به دلیل لغزندگی معابر ، برودت شدید هوا و حجم وسیع برف در معابر عمومی و مسدود بودن برخی از مسیرهای روستایی ، بنا به تصمیم و پیشنهاد فرمانداران و مدیران آموزش و پرورش فردا یکشنبه اول اسفند ماه ، تمامی مقاطع تحصیلی و مدارس شهرستان های سقز ، بانه و منطقه زیوبه در سطح شهر و روستا و در نوبت صبح تعطیل است .

هم چنین آغاز بکار مدارس سطح شهر و متوسطه اول و دوم روستایی مریوان ساعت 9 صبح بوده و مدارس ابتدایی روستایی مریوان نیز در نوبت صبح تعطیل است .

مدارس اهواز در نوبت صبح فردا یکشنبه تعطیل است

مدارس و مراکز آموزش عالی اندیمشک، دزفول، رامشیر، سوسنگرد، ماهشهر، امیدیه و هندیجان، شادگان، شوشتر، خرمشهر، گتوند در نوبت صبح فردا یکشنبه اول اسفند ماه تعطیل است.

تعطيلی مدارس شهرستان بهمئی

مديريت بحران استانداری كهگيلويه و بويراحمد اعلام كرد: به علت ورود گرد و غبار به شهرستان بهمئی و آلودگی 7 برابری بيشتر از حد مجاز هوا ، تمامی مقاطع تحصيلی نوبت صبح اين شهرستان فردا يكشنبه اول اسفند ماه 1395 تعطيل است.

تعطیلی برخی مدارس استان کرمان

بر اساس اعلام آموزش و پرورش استان کرمان ، فردا (اول اسفند ماه) تمامی دوره های تحصیلی شهرستان بردسیر به دلیل آبگرفتگی معابر و تبدیل آنها به ستاد اسکان موقت تعطیل است.

همچنین تمامی دوره های تحصیلی مدارس بخش نگین کویر شهرستان فهرج نیز به دلیل خطر سیل و تبدیل مدارس به ستاد اسکان ، تعطیل است.

این خبر بروز می شود. برای اطلاع از آخرین اخبار عضو کانال ما شوید : عضویت

گردآوری: برترین ها

حتما ببینید

تعطیلی مدارس تهران و شهرستان ها برای آلودگی شنبه 13 آبان 96

تعطیلی مدارس تهران و شهرستان ها برای آلودگی شنبه 13 آبان 96

تعطیلی مدارس تهران و شهرستان ها برای آلودگی شنبه 13 آبان 96 تعطیلی مدارس تعطیلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *