فیلم تجاوز جنسی و قتل اهورا پسر بچه 2 ساله رشتی توسط ناپدری
فیلم تجاوز جنسی و قتل اهورا پسر بچه 2 ساله رشتی توسط ناپدری

فیلم تجاوز جنسی و قتل اهورا پسر بچه 2 ساله رشتی توسط ناپدری

فیلم تجاوز جنسی و قتل اهورا پسر بچه 2 ساله رشتی توسط ناپدری

فیلم تجاوز جنسی و قتل اهورا پسر بچه 2 ساله رشتی توسط ناپدری
فیلم تجاوز جنسی و قتل اهورا پسر بچه 2 ساله رشتی توسط ناپدری

قتل اهورا

فیلم تجاوز جنسی و قتل اهورا پسر بچه 2 ساله رشتی توسط ناپدری که پدر خوانده شیطان صفت کودک 2 ساله را بعد از تجاوز به قتل رساند. پسر بچه 2 ساله در رشت به خاطر تجاوز ناپدری شیطان صفت تسلیم سرنوشت مرگباری شد.

شرح حادثه

طبق خبرهای منابع آگاه این حادثه تلخ دو روز گذشته یعنی 22 مهرماه در لاکانی رشت اتفاق افتاد. همسایه ها صدای فریاد و جیغ این کودک معصوم را میشنوند و سپس به درب خانه مراجعه کرده و تلاش ها برای بازکردن درب بی فایده می ماند.

سپس با ۱۱۰ تماس گرفته میشود و پس از رسیدن پلیس و شکستن درب با بدن خون آلود و عریان اهورای ۲ ساله که بر روی زمین افتاده و شیطان صفتی که بر روی مبل نشسته مواجه میشوند. سپس سریعا کودک را به بیمارستان پورسینا رشت منتقل میکنند. .

مردی که درخانه بوده ابتدا میگوید من پدر او هستم و اهورا در حمام افتاده است و من شوکه شدم که توسط همسایه ها تکذیب شده و مشخص میشود او ناپدری اهورا است و او را بازداشت میکنند.

وی دیروز عصر ۲۳ مهر در آگاهی اعتراف می‌کند که بچه را مورد آزار و اذیت قرار داده و کودک از درد و خونریزی زیاد از ناحیه مقعد گریه میکرده است و او میخواسته آرامش کند؛ چند بار سر کودک ۲ ساله را به دیوار کوبیده و….

درصد هوشیاری اهورا کودک بی‌گناه پس از انتقال به بیمارستان به 3 میرسد و بعد از گذشت چند ساعت سرانجام در صبح دیروز بر اثر شدت جراحات وارده توسط ناپدری گرگ صفت این دنیا را ترک میکند.

مادر اهورا : روز حادثه من سرکار بودم! مجتبی(قاتل) تا آخرین لحظات قسم می‌خورد من تجاوز نکردم!

من یمدت با این آقا زندگی کردم….میگفت بچه سُر خورده افتاده…صدرصد دنبال شکایت هستم و فقط و فقط قصاص می‌خواهم…!

بچه من به کسی کاری نداشت!

یکسالی که جدا شدم بچه ام رو از خودم جدا نکردم…همون روز می‌خواستم ببرمش مهدکودک…! واقعا شوکه شدم! بعنوان‌ مادر اهورا می‌خوام که این خبر رسانه ای بشه و قاتل اهورا باید قصاص بشه! .

مردم شریف گیلان

 مراسم خاکسپاری کودک ۲ساله گیلانی که توسط پدرخوانده مورد تجاوز وسپس قتل قرارگرفت ظهرفردا 25 مهر رشت، خمام،روستای زیرده، مسجد آقا سید باقر برگزار می شود.

دانلود فیلم

گردآوری: برترینا https://bartarina.com

2 نظر

  1. خجالت نمی کشید از قتل دردناک یک کودک بی پناه می خواهید سوء استفاده کنید. شما دیگه چه کثافت هایی هستید! تیتر می زنید فیلم تجاوز جنسی به اهورا. خیال می کنید همه مثل شما بیمارند؟
    کسی نیست در امثال این سایت خراب شده را ببندد؟

  2. ایشون الان دارن با نام مستعار صوفیا در بلژیک زندگی می کنن. هنوز هم توی اینستاگرام فعالیت دارن با اسم sofi و با یه پسری به اسم یاسر نایب ازدواج کرده که قیافشم دقیقا شبیه قاتل بچه شه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *