حمله به پیج دانیال زین العابدین اویه قاتل صادق برمکی + عکس

حمله به پیج دانیال زین العابدین اویه قاتل صادق برمکی + عکس

حمله به پیج دانیال زین العابدین اویه قاتل صادق برمکی + عکس

حمله به پیج دانیال زین العابدین اویه قاتل صادق برمکی + عکس
حمله به پیج دانیال زین العابدین اویه قاتل صادق برمکی + عکس

دانیال زین العابدین اویه

حمله به پیج دانیال زین العابدین اویه قاتل صادق برمکی جمله عجیبی که این قاتل در قسمت بیو پیج شخصی خود قرار داده است!!!! (بکش تا زنده بمانی) نحوه شکل گیری این نوع گرایش بستگی به مواردی زیادی دارد که باید بصورت کارشناسی بررسی شود. هرچهار مظنون دستگیر و در بازداشت به سر میبرند تا به پرونده رسیدگی و حکم صادر شود.

خانواده صادق برمکی ، جوان مهابادی که چند روز قبل متاسفانه به طرز وحشتناکی به قتل رسیده است ضمن تشکر و قدردانی از دادگستری و نیروی انتظامی و دعوت مردم به آرامش بیانیه را منتشر کردند که متن بیانیه بدین شرح است:

بسمه تعالی

مردم شریف و با فرهنگ مهاباد

حادثه تلخ کشته شدن صادق ، قلب ها را به درد آورده و دیدگان را اشکبار ساخت. هرچند غم از دست دادن فرزندمان بسی گران و جانکاه است ولیکن آنچه از ابراز همدردی در چند روز گذشته از مردم مهاباد و مسئولان دیدم باعث گردید غم از دست دادن فرزندمان تا حدودی تسکین یابد.

خانواده برمکی ضمن تشکر و قدردانی از احساس همدردی و شرکت در مجلس ختم فرزندمان و همچنین تشکر از زحمات شبانه روزی نیروی انتظامی و دادگستری که با تلاش های خود در پیگیری موضوع باعث دلگرمی ما شدند ضمن دعوت مردم عزیر و شهروندان فهیم مهابادی به حفظ آرامش ، از دستگاه قضایی تقاضا داریم در اسرع وقت و با قاطعیت با موضوع برخورد نماید تا شاهد تکرار چنین فجایعی در آینده نباشیم

با احترام

حمله به پیج دانیال زین العابدین اویه قاتل صادق برمکی + عکس
حمله به پیج دانیال زین العابدین اویه قاتل صادق برمکی + عکس

ماجرای کامل قتل صادق برمکی

31 شهریور امسال صادق همراه چهار نفر از دوستان صمیمی اش سوار پراید شد و از خانه بیرون رفت، اما دیگر برنگشت.

خانواده به پلیس مهاباد شکایت کردند و تحقیقات برای پیدا کردن صادق آغاز شد تا این که سوم مهر، یکی از چوپان های روستای کهریز، جسد سوخته صادق را در کنار جاده کشف کرد. 24 ساعت بعد، چهار دوست صادق دستگیر شدند و در بازجویی ها به قتل و سوزاندن او اعتراف کردند. آنها در فیلمی 15 دقیقه ای، تمام مراحل قتل و آتش زدن صادق را ضبط کرده و عکس و فیلم سلفی نیز گرفته اند.

پس از وقوع حادثه، برخی خبرها علت قتل و سوزاندن صادق را موضوعات شیطان پرستی اعلام کردند که دایی مقتول درباره آن به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: «ساعت 9 پنجشنبه هفته گذشته، صادق به مغازه مادرش رفت و گفت با دوستانش به تفریح می رود و به احتمال زیاد شب برنمی گردد. فردای آن روز گوشی تلفن همراه صادق خاموش شد. خواهرم از دوست صمیمی صادق به نام دانیال، سراغ پسرش را گرفت، اما دانیال گفت صادق در تبریز دوستی دارد و تا دو روز دیگر برمی گردد. خانواده به این حرف مشکوک شد و پلیس را در جریان گذاشت تا این که جسد صادق پیدا شد. من برای شناسایی جسد به سردخانه رفتم و از روی انگشتر و کلید خانه مادربزرگ صادق، او را شناختم.»

دایی مقتول درباره فیلمبرداری متهمان از صحنه حادثه گفت: «محتوای فیلم، صادق را در حال خونریزی و بی هوش در صندلی عقب نشان می دهد و در یک جای دیگر فیلم، دانیال، صادق را از خودرو پیاده می کند و با ساطور به جانش می افتد و یک ضربه به کمر و یک ضربه دیگر به گلویش می زند. صادق به طور کامل بی هوش می شود و در این لحظه دانیال فریاد می زند «من شیطان هستم و تو به جهنم می روی، حالا با کیمیا صحبت می کنی.»

وی ادامه داد: «دانیال فردای آن شب به محل جنایت برمی گردد و می بیند صادق هنوز زنده است. می گوید: «هنوز زنده ای؟» سپس بنزین را روی صادق می ریزد و او را زنده زنده آتش می زند. دانیال در این زمان با جسد در حال سوختن، از خود فیلم سلفی می گیرد.»

دایی صادق درباره برخی خبرها مبنی بر وجود رد پای موضوعات شیطان پرستی در حادثه تاکید کرد: «یقین دارم صادق عضو باند شیطان پرستی نبود. چون خودش قربانی عقاید اعضای یک باند شیطانی شد. صادق قربانی یک باند شیطانی شده است.»

همچنین یک منبع آگاه در پلیس آگاهی دیروز به تسنیم اعلام کرد، متهمان پیش از ارتکاب این جنایت، با مسموم کردن مقتول در یک مهمانی شبانه او را به حالت بیهوش درآورده و با چاقو به بدنش ضرباتی زدند.

وی افزود: چهار جوان دستگیر شده در حالی از صحنه های قتل و آتش زدن دوست خود فیلم گرفتند که به دلیل شرب خمر حالت عادی نداشتند، آنها تصور می کردند با سوزاندن جسد راز قتل فاش نمی شود.

دانلود فیلم صادق برمکی

گردآوری: برترینا https://bartarina.com

4 نظر

  1. زیبا احمدپور از تبریز

    کینه و دل شکستن خیلی بده . کسی که دلش بشکنه ممکنه باعث قتل تو و یا همسرت یا برادرت بشه

    • خانوم عزيز اگه قرار بود بخاطر هر کينه کوچيک بزرگ آدم بکشيم رويه کره زمين پس هيچکس نبايد آدم زنده اي باقي بمونه…

  2. کینه و دل شکستن چیه؟این نامردا عقده ی حقارت داشتن این کارا قلب سنگ میخواد و بنده ی شیطان بودن…الحق هم خوب بندگی کردن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *