تجاوز جنسی به مبینا 3 ساله در پارک مشهد + کودک آزاری و فیلم
تجاوز جنسی به مبینا 3 ساله در پارک مشهد + کودک آزاری و فیلم

تجاوز جنسی به مبینا 3 ساله در پارک مشهد + کودک آزاری و فیلم

تجاوز جنسی به مبینا 3 ساله در پارک مشهد + کودک آزاری و فیلم

تجاوز جنسی به مبینا 3 ساله در پارک مشهد + کودک آزاری و فیلم
تجاوز جنسی به مبینا 3 ساله در پارک مشهد + کودک آزاری و فیلم

تجاوز جنسی به مبینا

تجاوز جنسی به مبینا 3 ساله در پارک مشهد که ماجرا و جریان کودک آزاری و فیلم آورده ایم. همزمان با اتفاق تلخ و فراموش نشدنی دو کودک معصوم آتنا و کیمیا خبر از تجاوز به مبینا 3 ساله از سوی یکی از مددکاران مهرآفرین شعبه مشهد اعلام شد.

برای پیگیری ماجرا و اتفاق صورت گرفته پای صحبت مددکار اجتماعی موسسه خیریه مهرآفرین می‌نشینیم. فریبا بهشتیان در این باره می‌گوید: مبینا به همراه مادر و برادرش ساعت دو جمعه ۱۶ تیر 96 به پارک می روند.

وی بیان می‌کند: ساعت ۱۵ به پارک پردیس قائم واقع در بلوار شهید فهمیده مشهد می‌رسند، مبینا به سرعت خود را به وسایل بازی رسانده و مشغول بازی می‌شود.

مادر نیز به همراه یکی از دوستان گوشه‌ای از پارک را انتخاب و به گپ و گفتگو با وی می‌پردازد.

مددکار اجتماعی موسسه خیریه مهر آفرین می‌گوید: بعد از نیم ساعت مادر، مبینا را به زور از تاب بلند کرده و با خود به جایی که نشسته بودند می‌برد، اما مبینا شروع به گریه می‌کند و مجددا به تنهایی و با گریه به سمت وسایل بازی می‌رود.

هنگام بازی کردن مبینا، مادر چندین بار نگاهش را به سمت وسایل بازی انداخته و مبینا را می‌بیند امادر آخرین‌بار می‌بیند خبری از مبینا نیست.

مادر و دوستش بلافاصله به دنبال مبینا رفته و پس از نیم ساعت که خبری از وی پیدا نمی‌کنند موضوع را به نگهبان پارک اعلام می‌کنند و گشت‌ها برای پیدا کردن مبینا تشدید می‌شود. علی رغم‌های تلاش‌ها، خبری از مبینا نمی‌شود و مادر به همراه پسرش به خانه بازمی گردد تا به همراه همسرش به کلانتری بروند.

وی می‌افزاید: پس از اعلام مفقودی مبینا به پلیس ١١٠، موضوع از طریق کلانتری نزدیک پارک پیگیری می‌شود، تا اینکه ساعت 9:30 شب پاسگاه خبر پیدا شدن مبینا را می‌دهد.

بهشتیان می‌گوید: با حضور پدر و مادر در کلانتری، مبینا در آغوش مادر قرار می‌گیرد اما مادر متوجه لک‌های خون روی شلوارمبینا می شود.

بعد از امضاء پدر و مادر مبینا در کلانتری، آن‌ها راهی یکی از درمانگاه های نزدیک خانه می‌شوند و بعد از معاینه پرستار به آنان می‌گوید باید به بیمارستان مراجعه کنید.

بعد از حضور در بیمارستان و بررسی، پزشک علائم کودک آزاری و تجاوز جنسی را تایید کرده و مبینا بستری می‌ شود. این در حالی است که پدر مبینا به دلیل وضعیت مالی نامناسب و هزینه پزشکی قانونی جهت پیگیری ادعای شکایت خود صرفه نظر کرده است. .

پ.نوشت: اگر واقعا در چنین شرایطی که فردی به خاطر وضعیت نامناسب مالی از آسیب‌دیده خود صرف‌نظر کند، جای بسی تاسف است!

دانلود فیلم مبینا

گردآوری: برترینا https://bartarina.com

6 نظر

 1. خدایا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  دیوونه شدم

 2. آیا وقت اون نرسیده که یک بازنگری اساسی در قوانین کودک بکنیم؟
  اونوقت میخوام جامعه با این وضعیت سالم باشه
  از قرار معلوم امر خیلی رایجی هست در جامعه
  و خوشبختانه شبکه های اجتماعی و اینترنت باعث شدن چشم ما باز و اطلاع رسانی بشه.
  مطمءنا باید اقدام عاجلی به عمل بیاد
  خدایا خودت بچه های معصوم رو از شر این گرسنگان جنسی مریض حفظ بفرما

 3. اینا که مهم نیست برا …، مهم بازی کردن بازیکنان جلو تیم اسرائیلی و مشکلات مردم عراق و سوریه هست!

 4. معصومه شهبازی

  واای واقعا فاجعه است بچه سه ساله نمیدونم چی بگم جای تاسف داره خدا از كسی كه این كارو كرده نگذره واقعا داریم به كجا كشیده میشیم به خاطر هزینه نتونسته شكایت كنه یعنی چی مسخره اس اینده این بچه تباه شده به نظر من تمام مسولین از اون درجه یك تا به اخر گرفته مقصرن چطور كسی به همین سادگی به یك كودك تجاوز میكنه و راس راس تو خیابون میگرده و كسی نمیتونه كاری بكنه?

 5. سودابه رمضانی

  هیچ کس به فکر بچه های معصوم مملکنت ما نیست همه سرشون به قدرت گرمه چه هزینه ای ؟ دولت باید این جور وقتاتمام هزینه ای که قربانیا متحمل میشن رو بپردازه به خاطر همین قانونای مسخره است که همه جرات پیدا کردن هرکاری دلشون میخواد بکنن ادم شیطان صفت تو جامعه زیاده ولی اینجا دولت مقصره که دست اونا رو باز میزاره اگه بخوای قاتل بچه اتو اعدام کنی باید پول دیه قاتلو پرداخت کنی تا اعدامش کنن حالام که هزینه پزشکی قانونی خدا از اینا نگذره با این قانوناشون مملک اسلامی؟ من که نمیبینم شما چطور؟

 6. باید چکار کنیم؟؟؟بچه های ایران دارن به فنا میرن بعد مسئولین به فکر کودکان سوریه و فلسطین و..هستن.خدالعنتشون کنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *