تصویری که آزاده نامداری از سفرش به سوییس منتشر کرد

تصویری که آزاده نامداری از سفرش به سوییس منتشر کرد

تصویری که آزاده نامداری از سفرش به سوییس منتشر کرد ، آزاده نامداری مجری جنجالی تلویزیون عکسی در فضای مجازی از سفرش به شهر برن سوییس منتشر کرده است. 

آزاده نامداری با حضور در برنامه «تازه ها» که از شبکه 2 سیما پخش می شد به شهرت رسید و علیرغم سنی کمی که داشت توانست به سرعت پله های ترقی را به سرعت طی کند و به یکی از مجریان موفق سیما تبدیل شود. البته زندگی این مجری تلویزیون هیچ گاه بدون حاشیه نبوده است. ازدواج او با فرزاد حسنی، یکی دیگر از مجریان مطرح سیما کم حاشیه نبود. جدایی این دو از یکدیگر نیز مسائل پشت پرده فراوانی به همراه داشت و جنجال زیادی در فضای مجازی بوجود آورده بود. 

مدت زیادی از جدایی او از فرزاد حسنی نگذشته بود که تصاویری بی حجاب او در سفرش به سوییس در فضای مجازی منتشر شد. این عکس ها موج جدیدی از هجمه ها و انتقادات را روانه وی کرد. 

آزاده نامداری با انتشار این پست در صفحه شخصی اش در اینستاگرام نسبت به حواشی اخیر واکنش نشان داد و از مردم درخواست کرد تا بدون آگاهی از تمامی مسائل، وی را بیش از این قضاوت نکنند. 

آزاده نامداری در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

تصویری که آزاده نامداری از سفرش به سوییس منتشر کرد

“سلام. روزهای تلخی بر من و همسر و خانواده ام گذشت، چرا که محکوم شدیم به آنچه که در خیالمان هم نمی‌گنجید.ما صدها کاستی و نقص داریم و خود آگاهتر از همه بدان می‌باشیم، اما بدانیم آن همه قضاوت,درست و نادرست در مورد رفتار، گذشته و خانواده ما، بیش از آن که نقد ما باشد، نقد جامعه ماست.

نه از مغرض‌ها که هرچه کنی، حرف خودشان را می‌زنند و تصمیم خودشان را حق مطلق می‌دانند.نه از لشکر بافنده‌ها که بی‌ترس از خدا هر جایی دغل و دروغ می‌سازندو هر جمله و کلمه‌ای را به لب می‌آورند.

نه از قضاوت گران سرخود که دانسته و ندانسته هر تهمتی می‌زنند و هر بهتانی می‌بندند و نه,از بددل‌هایی که از تماشای رنج دیگران لذت می‌برند و از غصه بقیه شاد می‌شوند،توقعی ندارم.

حتما ببینید

فیلم مجید عامل پخش کننده عکس و فیلم بی حجاب آزاده نامداری

فیلم مجید عامل پخش کننده عکس و فیلم بی حجاب آزاده نامداری

فیلم مجید عامل پخش کننده عکس و فیلم بی حجاب آزاده نامداری آزاده نامداری فیلم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *