آدمیانی مانند گل های لاله ، زندگی کوتاه در هستی و نقشی ماندگار در اندیشه ما دارند .
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹
خانه » اخبار » سایت کارورزی روحانی + آموزش ثبت نام در سایت کارورزی روحانی
سایت کارورزی روحانی + آموزش ثبت نام در سایت کارورزی روحانی

سایت کارورزی روحانی + آموزش ثبت نام در سایت کارورزی روحانی

سایت کارورزی روحانی + آموزش ثبت نام در سایت کارورزی روحانی

سایت کارورزی روحانی + آموزش ثبت نام در سایت کارورزی روحانی

سایت کارورزی روحانی + آموزش ثبت نام در سایت کارورزی روحانی

سایت کارورزی

سایت کارورزی روحانی eshteghal.mcls.gov.ir که بعد از سایت کارانه و کارورزی قالیباف اکنون نوبت سایت کارورزی روحانی و ثبت نام در سایت کارورزی روحانی می باشد.

وزارت کار و تعاون طرحی به نام کارورزی در نظر گرفته است که برای کارآفرینی و ایجاد شغل می باشد. همانطور که می دانید ما بالغ بر ۷ میلیون بیکارداریم و دولت جناب آقای روحانی قول داده است تا این مشکل را از طریق خود مردم و آمارهایی که در اختیار دارد رفع نماید.

کارورزی سیستمی است که به صورت رایگان برای جوان های فارغ التحصیل لیستی از بنگاه ها و کارخانجاتی را به وجود آورده است که حاضر به همکاری برای اموزش کارورزی هستند.

این ارتباطی برای کسب مهارت به صورت رایگان برای واحدهای متقاضی و همچنین کسانی است که می خواند در رشته خود مهارت کسب کنند. طرح کاروزی از جمله طرح های وزارت کار برای ایجاد اشتغال گسترده در کشور است که پس از مطاله و تلاش بی وقفه و کارشناسی بی وقفه عملیاتی شده است این طرح سال گذشته در سه استان قزوین، گلستان و کردستان  اجرا شد هر چند قبل از آن به شکل آزمایشی در هشت استان کشور اجرا شده بود تجربه اجرای این طرح در سه استان مذکور حکایت از آن دارد که ۷۰ درصد افرادی که در قالب این طرح جذب بازار کار شدنمد توسط کار فرمایان در شغل خود ماندگار شدند.

سایت کارورزی روحانی

::

فیلم آموزش ثبت نام در سایت کارورزی

::

گردآوری: برترینا

آموزش ثبت نام سایت کارورزی روحانی برای فارغ التحصیلان بیکار

امتیاز 5.00 ( 1 رای )
اشتراک گذاری مطلب
کلاس بازاریابی اینترنتی سید حمیدرضا عظیمی
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
دانلود پاورپوینت |  دیجیتال مارکتینگ

تاکنون 3 نظر ثبت شده است.

  1. سلام آقای روحانی من ۳۷سال سن دارم ولی هنوز بایک بچه کارندارم حتی پول یک خونه ندارم که رهن کنم اسمم رودرآموزش وپرورش برای کارهای خدماتی ثبت نام کردم ولی من راقبول نکردن ازصما خواهش میکنم که برای مافکری بکنید

  2. سلا آقای روحانی من ۲۹ سال سن دارم با مدرک کارشناسی ارشد و بیکارم . سه هفته پیش در سایت کاروزی شما ثبت نام کردم اطلاعاتم اشتباه و ناقص ثبت شد و دیگر امکان ورود به سایت را ب من نداد و دیگر نمیتوانم ثبت نام مجدد کنم لذا از شما خواهشمندم یکبار دیگر به من اجازه ی ورود به سایت و ثبت نام را بدهید.

کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به برترینا مجاز است