تعطیلی مدارس تهران و شهرستان ها برای آلودگی شنبه 13 آبان 96
تعطیلی مدارس تهران و شهرستان ها برای آلودگی شنبه 13 آبان 96

خبر تعطیلی مدارس خوزستان و تهران فردا شنبه 9 بهمن 95

خبر تعطیلی مدارس خوزستان و تهران فردا شنبه 9 بهمن 95

خبر تعطیلی مدارس خوزستان و تهران فردا شنبه 9 بهمن 95
خبر تعطیلی مدارس خوزستان و تهران فردا شنبه 9 بهمن 95

تعطیلی مدارس

خبر تعطیلی مدارس خوزستان به دلیل گرد و غبار و آلودگی هوا در اهواز و دیگر شهرهای خوزستان و بارش برف و باران در کشور از جمله تهران فردا شنبه 9 بهمن 95 قوت گرفت.

افزایش احتمال تعطیلی روز شنبه در شهرهای خوزستان

مدیر کل هواشناسی استان خوزستان اعلام کرد:

یک کانون گرد و غبار نیز بر روی عراق فعال شده که در صورت فعال شدن شنبه نیز گرد و غبار خواهیم داشت و چون رادار ما آنالوگ است در حال حاضر نمی توان دقیق اظهار نظر کرد

باتوجه به اظهارات این مقام مسئول احتمال تعطیلی روز شنبه در استان خوزستان قوت گرفته است. این خبر بروز می شود. برای آخرین اخبار عضو کانال ما شوید.

نوبت صبح تمام مقاطع تحصیلی استان همدان به دلیل بارش سنگین برف فردا شنبه تعطیل شد.

تعطیلی مدارس برخی مناطق در استان همدان

به علت بارش برف و لغزندگی سطح جاده ها و معابر عمومی تمامی دوره های تحصیلی در نواحی 1و2 همدان، تویسرکان، اسدآباد، قلقل رود و جوکار و مراکز پیش دبستانی، ابتدایی و دوره‌ی اول متوسطه در بقیه‌ی شهرستان‌ها و مناطق استان فردا، شنبه ۹ بهمن ماه، در نوبت صبح تعطیل اعلام می شود.

تعطیلی مدارس برخی مناطق در استان ایلام

به دلیل بارش برف و لغزندگی سطح معابر عمومی مدارس پیش دبستانی و ابتدایی ایلام، چوار، ملکشاهی، ایوان، چرداول، بخش کارزان و بخش میمه در شیفت صبح فردا شنبه 9 بهمن تعطیل اعلام می شود.

تعطیلی مدارس برخی مناطق در استان لرستان

مدارس بخش های زاغه، سپیددشت و بیران شهر در همه مقاطع تحصیلی فردا شنبه ۹ بهمن، تعطیل است.

تعطیلی مدارس برخی شهرستان های استان تهران

به دلیل بارش برف و یخبندان فردا شنبه 9 بهمن ماه کلیه مقاطع تحصیلی آموزش و پرورش پردیس ، رودهن و دماوند و مدارس مقطع ابتدایی و پیش دبستانی فیروزکوه در نوبت صبح تعطیل است .

تعطیلی مدارس برخی مناطق در استان کرمانشاه

تمامی مدارس دوره‌های تحصیلی در شهرستان‌ها و بخش‌های اسلام آبادغرب، دالاهو، پاوه، کنگاور، گواور، گهواره، حمیل، شاهو، باینگان و دینور در گروه صبح تعطیل است.

مدارس ابتدایی و متوسطه اول شهرستان‌های هرسین، پاوه،صحنه، باینگان، نودشه و بخش هانی گرمله در گروه صبح تعطیل اعلام می شود.

تمامی مدارس مناطق روستایی نواحی سه گانه شهر کرمانشاه، ماهیدشت، سنقر و کلیایی و بیستون و نیز تمامی دوره‌های تحصیلی مدارس استثنایی در شهر کرمانشاه فردا گروه صبح تعطیل است.

شروع بکار تمامی مدارس مناطق شهری نواحی سه گانه شهر کرمانشاه و ماهیدشت، سنقروکلیایی، روانسر و بیستون از ساعت ۹:۳۰ صبح است همچنین شروع بکار مدارس متوسطه دوم شهرستان‌های پاوه، هرسین، صحنه و باینگان از ساعت ۹:۳۰ صبح خواهد بود.

تعطیلی مدارس برخی مناطق در استان قم

باتوجه به بارش برف و برودت و سردی هوا و احتمال یخ زدگی معابر فردا شنبه ۹بهمن ماه ۹۵کلیه مدارس بخش های خلجستان،سلفچگان و کهک قم در نوبت صبح تعطیل است.

تعطیلی مدارس برخی مناطق در استان قزوین

به دلیل بارش برف ولغزندگی سطح معابر عمومی وبرودت هوا مقاطع ابتدایی ومتوسطه اول وشبانه روزی های شهرستان آوج وروستاهای تابعه وشبانه روزی های شهر آبگرم در نوبت صبح فردا شنبه 9 بهمن تعطیل اعلام می شود.

تاکید می شود سایر مدارس روزانه شهر آبگرم همچنان دایر است وتعطیل نیست.

تعطیلی مدارس برخی مناطق در استان چهارمحال و بختیاری

با توجه به بارش های اخیر و برودت هوا،شروع فعالیت آموزشی مدارس استان در کلیه مقاطع تحصیلی وشروع به کار ادارت آموزش وپرورش فردا شنبه 9 بهمن 95 راس ساعت 8:30 دقیقه صبح است و در شهرستان کوهرنگ تمامی مقاطع تحصیلی در نوبت صبح تعطیل اعلام می شود.

تعطیلی مدارس برخی مناطق در استان مرکزی

با توجه به بارش برف و لغزندگی معابر تعطیلی اضطراری مدارس استان مرکزی برای روز نهم بهمن ماه 95 به شرح زیر اعلام می شود:

کلیه مدارس شهر و روستای همه دوره های تحصیلی شهرستانهای اراک خنداب شازند کمیجان فراهان تفرش آشتیان و منطقه سربند در نوبت صبح فردا تعطیل هستند.

تعطیلی مدارس برخی مناطق در استان کردستان

به علت بارش شدید برف و لغزندگی معابر تعطیلی مدارس استان کردستان در روز شنبه نهم بهمن ۹۵ در نوبت صبح به شرح ذیل اعلام می شود:

در کامیاران و منطقه موچش مراکز پیش دبستان و ابتدایی شهر و روستایی ومدارس متوسطه اول روستایی تعطیل است و مدارس متوسطه دوم روستایی و متوسطه اول و دوم شهری با ۲ ساعت تاخیر آغاز می شود.

در شهرستان سروآباد ،کلیه مدارس شهری و روستایی هورامان تعطیل است و کلیه مدارس شهری سروآباد با یک ساعت تاخیر آغاز می شوند.

فردا مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات خوزستان تعطیل نیستند

مدیرکل مدیریت بحران خوزستان با بیان اینکه مطابق اعلام هواشناسی تا پایان وقت امروز و اوایل فردا توده گردوخاک از هوای استان خارج می‌شود، گفت: فردا فعالیت کلیه مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات در سراسر استان به روال عادی برقرار است.

تعطیلی مدارس استان همدان

رییس اداره ی اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان گفت: بیشتر مدارس این استان به دلیل بارش برف، سردی هوا و لغزنده بودن معابر در نوبت صبح فردا تعطیل است.

محمد پورداود گفت: به علت بارش برف، برودت هوا و لغزندگی سطح معابر و خیابان‌ها، تمامی دوره های تحصیلی در شهرستان‌ها و مناطق اسدآباد، تویسرکان، قلقل‌رور و جوکار در نوبت صبح فردا تعطیل است.

پورداود افزود: همچنین مراکز پیش دبستانی، دوره های ابتدایی و متوسطه‌ی اول در بقیه‌ی شهرستان‌ها و مناطق استان تعطیل است.

برای دریافت اخبار جدید عضو کانال ما شوید.

عضویت در کانال تلگرام

گردآوری: برترین ها

حتما ببینید

تعطیلی مدارس تهران و شهرستان ها برای آلودگی شنبه 13 آبان 96

تعطیلی مدارس تهران و شهرستان ها برای آلودگی شنبه 13 آبان 96

تعطیلی مدارس تهران و شهرستان ها برای آلودگی شنبه 13 آبان 96 تعطیلی مدارس تعطیلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *