عکس لو رفته بی حجاب آزاده نامداری در سوئیس خوردن شراب آبجو

عکس لو رفته بی حجاب آزاده نامداری در سوئیس خوردن شراب آبجو

عکس لو رفته بی حجاب آزاده نامداری در سوئیس خوردن شراب آبجو

عکس لو رفته بی حجاب آزاده نامداری در سوئیس خوردن شراب آبجو
عکس لو رفته بی حجاب آزاده نامداری در سوئیس خوردن شراب آبجو

آزاده نامداری بی حجاب

عکس لو رفته بی حجاب آزاده نامداری در سوئیس که عکس های آزاده نامداری به همراه همسرش منتشر شده است.

آزاده نامداری در تلویزیون همیشه با چادر حاضر شده بود و در مصاحبه ای چندی قبل ذکر کرده بود که به چادرش افتخار می کند.

درخواست آزاده نامداری از مردم

عکس لو رفته بی حجاب آزاده نامداری در سوئیس خوردن شراب آبجو
عکس لو رفته بی حجاب آزاده نامداری در سوئیس خوردن شراب آبجو

اصلا نمی‌شود آدم اعتقاد نداشته باشد و چادری هم بشود. تابلو می‌شود و لو می‌رود. من نمی‌فهمم چطور ممکن است یک آقایی مذهبی باشد و با خانم‌ها دست بدهد! می‌گویی من خیلی دیندارم و با خانم‌ها دست می‌دهی!» .

این جملات بخشی از مصاحبه مفصلی است که روزنامه وطن امروز با آزاده نامداری انجام داد و وی نه تنها در این مصاحبه عشق خود به چادر را بیان کرد بلکه گفت: خانواده‌ام چادری بودند، نمی‌توانم بگویم از روی احساسات چادری شدم، همه چادری بودند، من هم چادری شدم. در موقعیت‌هایی از اینکه چادری‌ام احساس خوشحالی می‌کردم. می‌گفتم: چقدر خوب! ببینید! اصلا نمی‌خواهم بگویم کسی که چادری نیست، قابل احترام نیست، اصلا منظورم این نیست. آدم‌ها به خاطر ویژگی‌های انسانی‌شان قابل احترام هستند اما واقعا این جمله را بارها به دوستانم گفته‌ام که حرمت‌هایی برای خانم چادری وجود دارد و من این حرمت‌ها را دوست داشتم و هر چه بزرگ‌تر شدم احساس کردم باید خدا را شکر کنم که در آن محیط مردانه‌ای که کار می‌کنم چادری هستم.

عکس لو رفته بی حجاب آزاده نامداری در سوئیس خوردن شراب آبجو
عکس لو رفته بی حجاب آزاده نامداری در سوئیس خوردن شراب آبجو

روز گذشته تصاویر غیر معمول یکی از مجریان محجبه، پرحاشیه و مشهور صدا وسیما در یک محیط باز در یکی از کشورهای اروپایی در فضای مجازی منتشر شد و اظهارنظرهای متفاوتی را از سوی کاربران شبکه‌های اجتماعی در پی داشت. خیلی‌ها او را به رفتار دوگانه محکوم کردند و خیلی‌های دیگر هم مدافع خانم مجری مشهور بودند و انتشار عکس‌هایش را تجاوز به حریم شخصی او دانستند اما این یادداشت قرار نیست، دنبال قاتل بروسلی باشد. فقط می‌خواهیم با هم راجع به جنبه‌های مختلف یک اتفاق صحبت کنیم؛ اینکه چه عواملی باعث می‌شوند یک اتفاق معمولی با این همه واکنش تند همراه شود؟

صدا و سیما و سیستم معیوب الگوپروری

یکی از عواملی که باعث شده این اتفاق در دید مخاطبان بسیار بزرگ و غیرمعمول جلوه کند، «رسانه ملی» است. در واقع این موضوع به ذهن مخاطب خطور می‌کند که «رسانه ملی» تمام این سال‌ها سعی کرده است فردی را به عنوان الگوی حجاب به دختران معرفی کند که ترجیح می‌دهد در جایی به غیر از ایران، پوششی متفاوت داشته باشد و این احساس به فرد دست می‌دهد که رسانه با او صادق نبوده است. «رسانه ملی» در راستای نیت خیرخواهانه‌اش می‌تواند فردی را به عنوان الگو به مخاطب معرفی کند که یک محجبه واقعی باشد، نه اینکه بخواهد الگوسازی کند.

عکس لو رفته بی حجاب آزاده نامداری در سوئیس خوردن شراب آبجو
عکس لو رفته بی حجاب آزاده نامداری در سوئیس خوردن شراب آبجو

هر حریمی شخصی نیست

هر رسانه‌ای می‌تواند به افراد مختلف هویت متفاوت و شهرت ببخشد. وقتی فردی آن هم از طریق صداوسیما به شهرت می‌رسد بالطبع کارش سخت‌تر است. آدم‌های مشهور می‌توانند در خانه خودشان هر سبک زندگی را که دوست دارند داشته باشند اما بالطبع جامعه، حریم شخصی هیچ‌یک از ما نیست. یعنی هر حریمی،‌ شخصی نیست. حالا وقتی یک سلبریتی در اجتماع دست به یک انتخاب متفاوت می‌زند، باید مسئول انتخابش باشد. مثلا از انتخابش دفاع کند یا درباره آن توضیح دهد؛ نه اینکه نوک پیکان را به سمت دیگران بگیرد و همه را به غیر از خودش متهم کند.

البته دست به دست کردن تصاویر آن فرد و از بردن آبرویش هم از نظر اخلاقی و هم از نظر شرعی در هر صورت زشت و ناپسند است.

دود ماجرا به چشم چه کسی می‌رود؟

به طور قطع بانوانی که چادر را به عنوان پوشش و لباس دائمی خود انتخاب کرده‌اند، وقتی می‌بینند از پوشش آنها استفاده ابزاری می‌شود، دچار احساس بدی نسبت به همان سلبریتی و رسانه‌ای که او را الگوی حجاب برتر معرفی کرده است، می‌شوند.

سهیلا صادقی

جهت مشاهده جزئیات این خبر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود فیلم آزاده نامداری

گردآوری: برترینا https://bartarina.com

حتما ببینید

تصویری که آزاده نامداری از سفرش به سوییس منتشر کرد

تصویری که آزاده نامداری از سفرش به سوییس منتشر کرد

تصویری که آزاده نامداری از سفرش به سوییس منتشر کرد ، آزاده نامداری مجری جنجالی …

120 نظر

 1. خیلی دل پری دارین که بدون اینکه بدونین مشروب رو هم زدین پاش.

  • انشاالله که دوغ بوده!!!!!!!!

  • اگه مشروب نبود پس نوشابه ایرانی بود؟ ما نمیگیم نخوره و روسری درنیاره. ما میگیم جانماز آب نکشه و اینجا جلو دوربین خودشو حضرت مریم نشون نده و توو سوییس ی جور دیگه

  • ابتدا عرض کنم که اکثراٌ نوشیدنی های اروپایی و امریکایی دارای چند درصد الکل هستند و در ایران جزو مشروبات الکلی محسوب می شوند.
   دوماً یک پارک و تفرجگاه عمومی در کشور سوئیس حریم خصوصی افراد نیست. حریم خصوصی تعریف خاصی داره و متشکل از ابعاد خاصی هست.
   عکس انداختن در یک مکان عمومی فی نفسه نه جرم محسوب میشه و نه کار خلاف. اگر این کار در چادر و یا یک باغ شخصی انجام میشد عکاس باید مجازات می شد. اما اینکه بگیم مردهای ایرانی نامحرم هستند و مردهای اروپایی محرم جای بسی تأمل و تفکر دارد. در همه حال برای یک مسلمان تمام مردان بجز شوهر و… جزو نامحرم محسوب می گردند.
   اینکه یک مجری با ابعاد رسانه ای با آبروی جمهوری اسلامی ایران بازی بکنه جرم محسوب میشه و دادستان باید بر اساس وظایف خودش اعلام جرم بکنه تا افرادی که نماد جمهوری اسلامی رو یدک می کشن نتونن باعث آبروریزی نظام بشوند.
   و من الله التوفیق

  • برترینها برو بابا همین ایشون با گونی رو سرش ملت رو …. بود حالا حقشه از بد بودن اسلام همین بس که هرکی مسلمان نباشه محرمه:)

 2. چه سایت زردی.!!!!چرا چرت تحویل ملت میدید.واقعا چی فرض میکنید مردم رو.هرچی فرض میکنید خودتونید.دروغگوها.تهمت زنها.امیدوارم تو اون دنیا(البته اگه بهش معتقدید) بتونید جواب این تهمتها و حق الناسهایی که به گردنتون میاد رو بدید

  • مثل اینکه شما خارج کشور نرفتی .
   کشور های اروپایی ۹۵ درصد نوشیدنی هاشون داراری الکل هستش از نوع شیشه و رنگش هم مشخصه که نوشیدنی الکل دار هستش نوشیدنی های الکل دار در اکثر مواقع چون میخوان نور خورشید بهش نرسه در بطری های مات و رنگ کدر میریزند . و از طرفی پارک عمومی که همه در حال رفت و آمد هستند حریم خصوصی نیست . هیچ دروغی در کار نیست .
   خانوم نامداری دروغ گفتن که تو ویدیو دفاعیه فرمودن که یک لحظه روسری از سرم افتاد . آخه تا چه حد مردم رو ساده تفکر کردی خانوم نامداری محترم . شما که انقد ریا کار هستی چرا ؟

   • کاملا موافقم
    کسایی که ادعای ایمان و اسلامشون میشه و جانمازآب میکشن واقعا آدمای دو رویی هستن اینا حتی لیاقت ندارن بهشون گفت ایرانی
    این خانم باید خجالت بکشه که ویددیو دفاعیه هم پر کرده

   • انقدر زود قضاوت نکنیم! به خدا زشته. تهمت، گناه بزرگیه و انسان رو از ولایت خدا خارج و تحت ولایت شیطان قرار می ده. سوئیس آلمانی زبانه در زبان آلمانی بدون الکل میشه Alkoholfrei اینو ازهر کی تو آلمان و کشورهای آلمانی زبان زندگی می کنه بپرسی بهت می گه که آب جو هم الکلی هم بدون الکلش هست. این برند هم که دست این خانمه از نوع بدون الکل هست. در سایت این برند می تونید خودتون نوع نوشیدنی خانم نامداری رو مشاهده کنید اینم آدرس سایت: http://www.feldschloesschen.ch/unsere-biere#alkoholfrei

    • شما حق ندارید به همه توهین کنید. بعضی ها خودشون را اونجوری که هستن نشون میدن چه چادری باشن چه مانتویی و عده ای هم هستن که دورو و آشغالن در ظاهر یه جورن و در باطن به جور دیگه.

  • اینجور ادما فقط مروج نقاق و ریاکاری هستند. صداوسیما مروج این تفکر کثیف است.ظاهر سازی کن. مهم نبست تفکرت چیه.مشروب بخور ولی با حجاب باش. دورغ بگو ولی با خدا یاش.

 3. جالبه خانوم نامداری در مصاحبه با فارس پلاس گفته من پیش محارمم بودم و یکی یواشکی عکس انداخته :))) خانوم نامداری اگد یک بار عکست رو میدیدی عکس پخش شده ات از محلی هست که در پشت اون افراد و مرد ها رفت و امد دارن

 4. من رفتار خانم نامداری رو تایید نمیکنم.اما زشت تر از همه رفتار اون عکاسی هست که این عکسهارو منتشر کرده فارق از هر هدفی که داشته.عکاس شاید میخواسته مثل پاپاراتزی ها رفتار کنه منتها نمیدونسته که پاپاراتزی ها که مدام سرک میکشن تو زندگی افراد مشهور با فرهنگ جامعه ما اصلا سنخیت نداره.و مهمتر از همه این اتفاقات رفتار ما مردمه.چرا که اگه از این جور عکس گرفتن ها چه عمدی باشه و چه سهوی اگه خوشمون نمیاد پس نباید اون رو تو شبکه های اجتماعی دست به دست کنیم.برای خودم ارزو میکنم که بتونم همیشه حرمت افراد رو رعایت کنم، بدون قضاوت.

  • مثل اینه که یکی کار خلاف میکنه بعد بگی نه به من چه مربوط
   عکس نگیره که کسی ندونه!! ابرو مسلمان برده
   همین کارا میکنن اعتقادات ضعیف میشه.
   پارک عکس گرفته از داخل خونش عکس نگرفته که بگی حریم شخصی بوده
   التماس تفکر.

 5. واقعا متاسفم برای تلویزیون جمهوری اسلامی که انسانهای اینقدر بی ارزشی رو بهشون بال وپر داده.اگه واقعا دوست دارین بی حجاب باشین خوب سمت خودتونو مشخص کنید دیگه چرا برا ی لحظه بی حجابی در انظار عمومی اینهمه راه رفتی تا سویس خوب کلا برو اون ور تا راحت بشی.البته نمیشه چون منافع شما توی این کشوره.

  • دقیقآ اینا ریا کارن . پول چادر سر کردنشو میخوره .چطوری دل بکنه بره

  • متاسفانه فقط همین یک مورد نیست خیلی کسایی دیگه رو میتونیم پیدا کنیم که به خاطر منافع همه نوع تظاهری می کنند .
   آقایی که خودش وزیر آموزش و پرورش و ریس سازمان جوانان بوده

   یه الگوهایی رو برای بقیه مردم تعریف میکنه که خودش و خانوادش به اونها اعتقادی ندارند و اینطوری تفریح می کنند

  • آخه عزیزم اینا نونشون توو ریاکاری و ب ظاهر چادر پوشیدنه

 6. من به نامداری حق میدم بخواد اون چادر پنگوئنی رو بپوشه خارج تابلو میشه ولی اینطوری کسی کاری به کارش نداره .

  • با احترام به خانمهای چادری،متاسفانه خانم نامداری همه جو ره وجه چادروچادری رو زیر سوال بردمخصوصآ بعداز مصاحبه احساسشیه

  • پس میشه بفرمایید چرا خودش عکس با همون چادر پنگوئنیش تو اینستاگرامش تو خارج گذاشت کسی مجبورش نکرده تو خارج چادر سر کنه اما خودش عمدا و منافقانه چادر سر کرد و عکس با چادر تو اروپا انداخت بعد که عکسهای بی حجابش لو رفت فرمود که تو جنع محارمش بوده و یه لحظه روسریش افتاد اولا تو فیلم مشخصه که تو مکان عمومی بوده نه جمع محارمش بعدشم هیچ روسریی دور گردنشم نیست که بخواد بیفته یه لحظه از سرش این دورو بازیها رو برای این در میاره که بازم برگرده و با چادر به شغل مجریگریش منافقانه ادامه بده در هرصورت آدم هرچقدرم نقش بازی کنه چهره واقعیش مشخص میشه

  • پس شما خیلی کوته فکری واقعا متاسفم واستون ایشون یه فرد شناخته شده در کشور ماست و خودشو مدافع اسلام میدونه و چادر سر میکنه بعد میره اونجا اون بی آبرویی رو درست میکنه که کشور های دیگه مارو مسخره کنن بگن بفرما اینم از سوپر استار مذهبی ایرانیا شرم آوره

 7. بازیگرها همه همینن
  از روز اول هم میدونستم این از نون به نرخ روز خور ترینهاست
  شوهر قبلی اش هم مثل اینه

  اینا منتظر فرصت هستن
  ولی خیلی خوشحالم که اینطوری آبروش رفت

  مشکل از مردم ایران هست که هر ننه قمری براشون میشه الگو
  بازیگر اگه آی کیو داشت که شاگرد تنبل دوران تحصیل نمیشد. اینها همه عقده های روانی از توسری خوری تو دوران کودکی همراشونه

  یکی شون هم رامبد جوان هست. تق اونم درمیاد
  همه سر و ته یه کرباسن

  • دمت گرم …ای کاش مردم می فهمیدند

  • رامبد جوان خیلی وقته تقش دراومده تو نشنیدی حتما..بعد ۳ تا زن و طلاق..بازیگرای زن ایرانی ۹۰ درصد مشکل اخلاقی دارن در کل فاحشه هنرمندن..

   • حیف اسم محمد که روی خودت نهادی
    وقیحه که 90% هنرمندان رو به فحشا متهم کنی به همین آسونی
    مطمئنن به تو یکی آدم نمی گن ! چون گفتارت نشون میده بویی از مرام اخلاقی نبردی اما آبرو بر خوبی هستی

 8. تا یه چیزی میشه‌. میگن فتوشاپه. کی بوده. اینجا کجاست. ما که نبودیم. عکس ما نیست. و از ایجور حرفها. این همشون سو استفاده گرند.

 9. دلش میخواد خورده . شمام بخورین . منم میخورم

  • شما که انگار خوردی! چون اصلا حالت خوب نیست!

  • شما یکی نظرتو واسه خودتو امثالت نگه دار هه

  • پارک که حریم خصوصی نیست که این خانم میگه عکس خصوصی من منتشر شده و … اونایی که کنارم هستن محرم هستن پس بقیه ادمای پارک چی؟!؟! تو اگه تو فضای خصوصی بودی عکسی نمیتونست بیاد ازت عکس بگیره. چادر و روسریتا در بیار، مصروب بخور هر کاری دوس داری بکن ولی تو ایران با چادر نیا تو تلوزیون و جانماز اب بکش خودت را همون جور که هستی نشون بده

 10. خانوم نامدار با اون ویدیوش که گفت با محارمم بودم به شعور ادم توهین میکنه

  اونجا تو پارک هست یک مکان عمومی

  از قدیم گفتن مرغی که مشروب میخوره ببخشید
  مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه

 11. با سلام و آرزوي تندرستي

  چيزي كه مشخصه اينه كه جامعه ما درگير شو و نمايشه. افراد به چيزي كه ميگن اصلا اعتقاد ندارن. به اين خاطر بيشتر مواقع اظهاراتي بيان ميكنن كه ميتونه بهانه يا فاكتوري باشه براي اينكه در لابي يا رانت فعلي كه محل كسب سود آنهاست ابقا شده يا نسبت سود (نه الزاما مادي) آنها افزايش يابد. از طرف ديگه سرشاخه هاي اين رانت ها ، لابي ها كه بيشترشون از مديران رده بالاي سازمانها و نهادهاو … كشوي مي باشند چيزي بيشتر از شو ، نمايش و دورويي و اقرار زباني از زيردستان نمي خوان. به همين دليل ريزه خواران بدون كمترين تحمل رنج و مشقتي با اجراي شو ، تظاهر ، رياكاري و نمايشي چند علاوه بر ترويج نوع تفكر هدايت كنندگان آن رانت ، بطور چشمگيري آنهم بصورت كاملا تصنعي مركز توجهات اجتماع شده و ضمن ارضاء اميالي چند به منافعي در ساختار سازمان و نهاد مربوطه ميرسند. و الخ.

 12. ماهر چه ضربه می خوریم از منافقها هست منافق در قران بدتر از شیطان هستند

 13. از اینجور افراد تو جامعه زیاد دیده میشه که فقط برای حفظ سمت خودشون و یا ترفیع رتبه و… چادر می زنن. فقط دلم برای چادری هایی می سوزه که واقعا بدون هیچ چشمداشتی و به خاطر حرمتی که واسه خودشون قائل هستن، چادر می زنن و بعد به خاطر رفتارهای یه سری از خانم های چادری، با اونا یکی شمرده میشن. چادر حرمتی داره و نباید از اون استفاده ابزاری کرد. متأسفیم واقعا
  این خانم از همون اول حاشیه داشت.
  واقعا یه خانم مثل خانم ملکی مجری برنامه معارف شبکه یک، نمونه ی کامل یک خانم محجبه و متین و باوقار هستش. خدا حفظشون کنه

 14. هيچ وقت در مورد آدمهاي ديگه قضاوت نكنيد بخدا يه روز هم براي خودمون پيش مياد آدمها رو واگذار كنيد به خدا
  خدا خودش بهتر ميدونه با بنده هاش چكار كنه

 15. کاش قضاوت نکینم، مگه ما همه بیگناهیم یا خطا نمیکنیم، بزرگترین خطامون هم پخش کردن تصاویر و ریختن آبروی بنده های خداست. من تو همه ی پستها فقط دیدم خانم نامداری رو سرزنش میکنن، چرا نمیایم عکاس رو سرزنش کنیم که به چه اجازه ای وارد حریم خصوصی شدی و به خودت اجازه دادی که عکس بگیری. خوبه موقعه ای که ما خودمون داریم خطا میکنیم کسی ازمون عکس بگیره و پخش کنه!!!!!!!!! اون موقعه ما چه حالی میشیم؟

  • حتما خودتم از این تیپ آدما هستی نقاب به صورت داری

   • فرزان باز هم تو اومدی و یه چیز پروندی؟؟

    گلریز عزیز
    فرزان رو جدی نگیر
    فکر کنم ازون دسته افرادی هست که با هر تق و توقی
    چاقو بر میداره و ذبح می کنه یا همه رو سیاه می بینه
    چون شاید خودش اینطور بار اومده
    و ادعای پاکی و تمام عیاری داره

  • گلریز یک پارک عمومی حریم شخصی هیچ انسانی محسوب نمیشه. حرفت زمانی درست بود که از داخل یک خونه و یا یک باغ شخصی عکس برداری می شد.
   شما تو ایران میتونی توی یک پارک عمومی بی حجاب جلوی مردای نامحرم بگردی و ادعا کنی حریم خصوصیته و کسی نباید بهت کار داشته باشه؟ هر موقع تونستی این حرف رو بزن

 16. اگر انسانی انسانی را بخاطر کناهی سرزنش کند نمیرد تا خود به ان گناه مرتکب شود خواهشا دیگران رو قضاوت نکنید خواهشا

  • ما سرزنش نمی کنیم ولی کسی ک شناخته شدس نباید همچین غلطایی کنه چرا شما نمی گین خدا گفته دورویی جز بدترین گناهانه؟؟؟

  • من هم مثل فرزا….. هستم . شما که اینقدر به نظر دیگران حساس هستی و با نظر دیگران بهت بر میخوره و اینقد ادعای فرهنگ میکنی که ما همه خوبیم و تو بدی ؟ این چ جور طرز فکریه ؟ برات متاسفم ک ندیده و نشناخته کسی رو قضاوت میکنی و اون شخص رو بی ارزش میکنی ؟

 17. من نمیدونم چرا بعضی ها سنگ اینجور آدمارو به سینه میزنن و دفاع میکنن حتما خودشونم نقاب به چهره دارن میترسن نقاب خودشونم برداشته بشه از نظر من کسی که حرف های این آزاده رو باور کنه باید به شعور خودش شک کنه افرادی مثل این خانم تو جامعه زیادن آقا خانم فرق نداره از خواب بیدار شید همینا مملکتو خراب کردن

  • مردم شریف نیشابور

   من منتشر کننده عکس رو آدم ملعونی می دونم
   بنده نقاب ندارم چون یک فرد بسیار عادی این جامعه هستم
   ولی شاهد بودم چطور همین فضای مجازی به جرائمی انجامیده که زندگی و دودمان خانوادگی افراد رو برچیده
   بنده از روزی می ترسم که یه از خدا بی خبر به هر ترتیبی اتهام و انگ درست کنه
   تو که یک طرفه به قاضی می ری و ابعاد تخریب مملکت رو با مقیاس ریشتر اندازه می گیری
   داری از عمل انتشار تصویر دفاع می کنی؟؟؟؟؟؟؟

   پس یکی تو خوابگاه دانشجویی از نفری خوشش نمیاد
   بی آبروش کنه؟؟
   همکارت با نفرتیکه از تو د اره موبایل بگیره دستش و منتشر کنه!!
   مگه خانواده نداری فرزان
   کجای کاری
   افرادی مثل تو هیچ خوش خدمتی به آینده کشور نمی کنند.

   • حالا مگه نامداری توو خوابگاه بوده؟ خب توو پارک بود اطرافشم حتی اون مرد خارجی محارمش بود آره؟ما میگیم هرکاری کرد نوش جونش.ولی با اون دفاعیه اش ما رو خر فرض نکنه

 18. این عکس نشونه ایی از بی اعتقادی و دورویی بسیاری از افراد شاخص در این مملکت هست حالا آقا زاده ها (چه عرض کنم نجس زادگان) بماند.

 19. من مخالف دورویی هستم .البته جامعه وخانواده مارومجبوربه دورویی کرده ومیکنه . ولی یک ماه هست که دارم این دورویی هاروازخودم دور میکنم ازاین آزاده نامداری ها زیادن . فک میکنم هر ایرانی تووجودش یک آزاده نامداریه

 20. واقعا مردم مملکت چی فرض کردن ؟این باز بودن فقط واسه مردم عادی بده اما واسه خودشون خوبه؟فقط بلدن شعار بدن و مردم به راه راست هدایت کنن از اون ور فکر خوشگذرونی خودشونن متاسفم واسه این دولتمردایی که خودشونو دین پرست توصیف میکنن از اون ور اقازاده هاشون تو خارج از کشور خوشگذرونی میکنن اینم از اون ازاده نامداری به قول خودش محجبه همشون سر و ته یه کرباسن مطمین باشید همهشون همینن ننگ بر اول تا اخرشون

 21. سلام. کافی شما برید بیرون و یک خال مویتان بیرون باشد. با بدترین لحن برخورد می کنند، چیزی بگویی تهدید می کنند که تذکرمان باعث دادگاهی شدنتان می شود، چند وقت پیش که دختر مردم رو سوار وانت می کردند ، می بردند. حالا تا بگویی این خانم که نماینده همین آدم ها است چرا این کار را کرده؟ دم از آبرو و آبرو داری می زنند. دختر مردم آبرو ندارد با هاش مثل … رفتار می کنید. درویی ، درویی….

 22. سلام . خانم نامداری شما که از رسانه حذف شدید حالا هر طور راحتید زندگی کنید به کسی هم ربطی نداره ولی دیگه چرا به شعور مردم توهین می کنید . روسری یه لحظه افتاده ؟؟؟ مضحکه . یه آدم چادری روسریش کلا بیفته متوجه نشه . این امکان داره ؟؟؟ حالا کجا افتاده که رو شونه هاتم نیس . اونجام مکان عمومیه و واضحه که همه مردتی پشت محارم نمیتونن باشن . ازدواج حاشیه دار طلاق پر سر و صدا ازدواج مجدد خبر مادر شدن و …. تا کی میخوای زندگی خصوصیت رو تو بوق کنی بعد بگی قضاوتم نکن . خودت خودتو جمع کن

 23. تف تو ذات ادم دورو. برای همینه بغصیا دین زده میشن.

  • خطاب به مانای پرتف

   خطاب به مانا آدم پاک اما پرتف
   معلوم هست نیست تو آینده چه کاره بشی ها ! حواست باشه !ً!
   تو که تف دم دستی داری و انقدر زود پرتاب می کنی همون بهتر که از هر دینی مسیحیت یهودیت و اسلام و بودیست خارج شی!

  • نعوذ بالله از خدا بترسیم اینطور قضاوت نکنیم خدا از حق خودش میگذره ولی از حق بنده هاش نه خانوم نامداری همه رو حلال کن

 24. عکسی که تو مکان عمومی گرفته شده و خود فرد در عکس در همون مکان عمومی مستقیم به دوربین عکاس نگاه میکنه عکس خصوصی نیست بله اگر این عکس تو خونه اش گرفته شده بود و واقعا محارمش بودن عکس خصوصی بود ولی عکسی که در یک مکان عمومی گرفته شده در منطقه ای خوش آب و هوا و گردشگری که آدمای مختلف بهش میرن دیگه خصوصی نیست

 25. امان از مردمی که دوروند اخه یکی نیست بگه خانم نامداری تو رفتی سوییس دیگه عکس گرفتنت با چادر چی بود بعدش میری تو یه مکان عمومی با محارمت یه لحظه روسریت میفته ؟؟؟؟؟ اخه دیگه کردی خوب چرا دیگه توضیح دادی این که بدتر شد تو اگه گناهی هم نکرده بودی که کردی نه کشف حجاب بلکه دورویی حالا دروغ گویی هم به شاهکاراتون اضافه شد ارزو میکنم خدا تو رو هدایت کنه بی حجاب باشی بهتره که دروغگو و دورو باشی

 26. خانم نامداری مردم رو چی فرض کردی؟ یه لحظه روسریت رفت کنار؟؟؟؟؟!!!!! اون نوشیدنی که میل می کردین هم یه لحظه افتاد جلوتون و رفت تو حلقتون؟؟!!!

 27. این همونه که زن کسی شد موقعی که هنوز طرف زنشنو طلاق نداده ازش گل می گرفت

 28. خب حالا به شما چه؟؟شما چرا حرص میخووی و میکشین خودتونو؟؟؟دست وردارین از فضولی وتجسس تو زندگی مردم.بیکارین که کل دغدغتون زتدگی مردمه؟؟انقد الگو الگو نکنید الکی،خدا که نیست استغفرالله.یعنی شما فقط بخاطر چادری بودن این خانم تا حالا چادر سرت میکردی که با بی حجابیشم میگی الگوی جوونا فلان و بهمان شد!؟ به خودش مربوطه چجووی زندگی کنه و کجا چجوری باشه.تنها درسی ک گرفت اینه که هیچکس رو بت نکنینگم و ازش خدا نسازیم

 29. گول ظاهر را نخورید.

  • والله به لطف مسئولین صادق و فهیم و بادرایت و دارای ژن عالی همه سرکاریم? آزاده نامداری رقمی نیست و تو حدی نیست که این همه در موردش حرف زده بشه ولی چیزی که مهمه و شما نفهمیدی مبارزه منفی جوونهای فهیم ما با دروغ و دورویی و صداو سیمای میلی هست. خیلی بزرگترهاش هم دورو ودروغگو هستن وانشالله یه روزی مثل داستان معروف هانس کریستین که دوتاشیاد پادشاه رو لخت کردن و همه از لباسش تعریف میکردن یه کودک صادق و پاکی داد میزنه پادشاه لخته.

 30. آبجو خوردنش ديگه چي بود!!!

 31. آبجو خوردنش ديگه چي بود!!! به به

 32. چه افتضاحي

 33. من اصلا با انتشار عکسهای شخصی دیگران موافق نیستم .. سر ایشونم کلی بحث کردم دیروز با دوستانم .. ولی وقتی ویدیو توجیه از زبون خودش دیدم وقتی دیدم خودش عکس با چادر از خودش گذاشته تو اینستا واقعا متاثر شدم ….

 34. خواهشا فقط چیزی که برای خود نمیپسندی برای مردم اجبار نکنین

 35. نفاق و دورویی چیزی است که همه آدم ها عمیقا از اون متنفرند.نفاق یعنی نوعی دروغگویی و عوامفریبی.خانم نامداری در برنامه های تلویزیونی مختلف در خصوص اینکه چرا جوانان دغدغه انقلاب و نظام اسلامی رو ندارند صحبت کردند و حالا خودشون مصداق بارز همان جوانان بی دغدغه شده اند و بد تر از همه اینکه تزویر یکی از مولفه های پیشرفت ایشون شده.کسی که از طریق رسانه ملی به شهرت می رسه یعنی وامدار و مدیونه مردم و دولته.اتفاقا در مورد کارکنان و مجریان صدا و سیما باید زندگی شخصیشون هم شفاف باشه.نمیشه رطب بخوریم و دیگران رو از رطب خوردن منع کنیم.این قبیل اتفاقات ناگوار باعث میشه جوانان به رسانه های بیگانه ترغیب بشوند و این یعنی خیانت به نظام اسلامی

 36. ستان عزیز

  آبروی مومن به اندازه کعبه حرمت دارد و اگر نگاه اخلاقی هم داشته باشیم؛ آبروی هر انسان و حتی حیوانی محترم است. برای همین شما مجاز به انجام هر کاری با حیوانات برای خنداندن دیگران نیستید. چه برسد به انسان! گیرم ایشان گناه کرده؛ خودشان می دانند و خدا و چه بسا توبه کنند و مقامشان نزد خدا، برتر از ما ولی کسی که عکس ها را پخش کرده و آبروی بنده خدایی رو برده چی؟ قطعا حق الناس بر گردنش است. ما هم باید بر اساس جهان بینی و باورهای خودمان زندگی کنیم و در این صورت چه اهمیتی دارد که چه کسی تظاهر می کند یا نه؟
  کلا ما ایرانی ها زیاد به کار هم کار داریم. یه کم به خودمان نگاهی بیندازیم.
  خدا آخر و عاقبت همه ما رو به خیر کند. ان شاءالله.

 37. بابا به نظر من طرف رفته یه جایی احساس کرده چند دقیقه ای فاصله فیزیکیش از نامحرم به اندازه ای هست که تو چشم نباشه و بتونه یه خورده آزادتر باشه. و تو اون چند دقیقه نزدیکان خودش پیشش بودن احتمالا اگه بهش نزدیکتر می شدن روسریشو سر می کرد.اون فضولی هم که این کارو کرده احتمال زیاد زن بوده آخه چرا مردمو زود قضاوت می کنین؟ الله اعلم

 38. هر جور عشقشه زندگی میکنه به هیچ کس ربطی نداره ……شماها که انتقاد میکنید؟؟؟ بیل زنی باغچه ی خودتو بیل بزن!!

 39. مردم شریف نیشابور

  اقدام پلید افرادی که اینطور شبکه ای برای بی آبرویی نامداری بساط درست کردند قطعا بی پاسخ نمی مونه !
  یادتون باشه همتون به نوعی ریا می کنید!! بارها و بارها و به درجات متفاوت!!!
  وگرنه الان باید طی الطریق می کردید و تمام حجابهای عوالم عالیه از پیش چشمهاتون برداشته می شد
  پس حق ندارید سنگ بردارید بزنید تو سر نامداری چون یکی مکر زمونه هم سنگ بزرگتری رو به سر شما خواهد کوفت
  ایرانیها در تمام وجنات زندگی ریا می کنند.
  خواندم که عیسی علیه السلام گفته اند:
  عیب را در مردم می بینید اما شاخ را بالای سر خود نمی بینید ؟؟؟؟؟؟
  یعنی الان همه اونها که نامداری رو متهم کردند مبری و معصومند؟؟؟؟ چون خودشون رو در مقام قضاوت می بینند و ادعای پیدا کردن صداقت رو دارند.
  در مهریه ریا نمی کنید ؟
  در خوب جلوه دادن و ماستمالی عیوب پسر و دختراتون قبل از ازدواج ریا نمی کنید؟؟
  در تعارفهای” قربونت برم”، کنیز شماست ، غلام شماست، جانثارم ، مخلصم و چاکرم ریا نمی کنید؟؟؟
  در خودشیرینی برای پاس کردن نمره پیش اساتید ریا نمی کنید؟؟؟؟
  در زیر آب زنی برای همکاران پیش رئیس در محیط اداری و سازمانی ریا نمی کنید؟؟؟؟
  وقتی همکار علمی مقالات بیشتری بنویسه غمباد نمی گیرید ؟؟؟
  پس این مجرمها کجان ؟؟؟
  شما که همه معصومین
  در بازار ریا نمی کنید؟ اون لحظه که قسم میخورین “من هم عین همین جنس رو تو خونه دارم استفاده می کنم” !!!
  اونوقتایی که از مکه و کربلا برمی گردید و پرچم پشت پرچم می زنین تو کوچه ها و “حاجی” و “حاجیه” به هم تکه پاره می کنین ریا نمی کنین؟؟؟؟؟؟؟
  اونوقت هایی که چشم و هم چشمی می کنید و حاضرین قرض کنید و زندگیتون رو شیک تر جلوه بدین ریا نمی کنین؟؟؟
  اونوقتایی که بتاکس می زنین و دماغ عمل می کنید و بعد از زیبایی خدادادی و ژنهای خوبتون و ورزش مستمرتون تعریف می کنید ریا نمی کنید ؟؟؟؟
  این اونوقتاییکه تا روز قیامت ادامه داره ……
  نامداری خطا کرد
  مواظب باشید زنگ رسوایی شما بلند تر به صدا در نیاد
  الان جلو متجاوزین به امنیت خانواده ها رو بگیرید ! و در شناسایی افرادی که این عمل قبیح رو انجام دادند با لیس همکاری کنید . وگرنه معلوئم نیست فردا کدومتون هدف قرار بگیرید.

 40. سلام همه ما گناهکاریم وبی آبرو فقط کسانی که سحر گاهان بیدارند ودر درگاه اله شان اشک میرزند وگناه نمیکنند وخواسته هایشان را از راه درست بدست میآورند با آبرو هستند پس اول باید به خودمان وخلوتمان نگاه کنیم وبعد قضاوت کنیم که بی آبرو کردن دیگران از کشتنشان بسی بدتر است فقط حرف خدا رو گوش کنیم والبته عمل کنیم که حتما بی اندازه مزد میگیریم فتنه اشد من القتل و غیبت اشد من الزنا یاحق مردم ایران یعنی مردم قوم باشرف

  • کسی که ادعای چادری بودن داشت و مردم رو نصیحت میکرد و افتخار میکرد که چادریه از اتفاق روزگا ر بی حجاب و مشروب خور از اب دراومد
   دیگه چی رو میخوای توجیه کنی فیلمها و عکساش دراومده?
   درود بر باحجابان و بی حجابان صادق

 41. ایران ادم خفه میشه ازبس پر شده ازفاحشه های که زیر چادر هر غلطی دلشون میخواد میکنن بدترین کارشون گول زدن مردای ساده دل

  • اتهام فاحشه بستن به هر کسی عواقب حقوقی بدی رو برای شما بدنبال داره
   گرچه احتمالا از بافت خانوادگی ای میای که این کارها رو زیاد دیدی و برات عادی هست

  • وااااای اینجوری حرف نزن تو مگه دیدی تهمت میزنی چرا ما اینقدر خدا نترس شدیم

 42. تف به هر چی زن این شکلی چادر بپوش همه میگن چه زن با حجابی از بس ظهر بینن ولی زیر این چادر باطن یه حیون مونده اگر حجاب اینه تف به هر کسی حجاب چادر واجب کرد

  • بیخود تف راه ننداز رو صورت خودت اول می پاشه
   پیامهات جز ننگ برات چیزی نداره
   یکی باید تو دهنت فلفل بریزه تا واقعا مجبور به تف کردن بشی!
   اگر از خانواده موقری بودی
   این طرز کلامت نبود
   منتها پر شده فضای مجازی از عقده ایهایی مثل تو ، وحشی بی آبرو

 43. من از طرفدارای پروپا قرص این خانم بودم همیشه ولی واقعا اگر پیش محارمش بوده پس یعنی عکاس هم از محارمش هست !!!؟.. و خیلی چیزا رو ثابت می کنه.

 44. سلام خوبید؟اول اینکه حضرت علی (ع) فرمودند ای مالک اگر شباهنگام بنده ای را در حال گناه داری صبح ان چشم نگاهش نکن شاید توبه کرده باشد…. اول نباید این فرد چنین کاری میکرد… ولی یک طرف قضیه اینه که نامحرم نامحرمه ایرانی خارجی نداره که…. والسلام

 45. سید مصطفی جوادی

  خخخخ عکس خصوصی؟؟؟
  ببخشیدا عکس خصوصی عکسی که تو مکان خصوصی باشع… طرف با این وضع تو مکان عمومی داره می گرده .. اون همه مرد محرمن … منو شما نا محرم؟
  بعدم میگه یه لحظه افتاده احتمالا….
  بله ما هم گوشامون دراز

 46. آغا از قدیم گفتن نوکی که انجیر میخوره مرغش کجه !!!!! حالا تحلیل این جمله رو به خودتون واگذار میکنم .
  التماس تفکر و خواندن رمان خرمگس!!

  • سلام فقط یه داستان، به
   پیامبر. گفتن یکی رفت تو مغازه شراب فروشی،
   فرمودند،خب بره
   گفتن جام شراب دستش
   فرمودندباشه
   گفتن داره ازش میخوره
   پیامبر فرمودن بخوره
   مرد تعجب کرد
   پیامبر فرمود ازکجا میدونی شاید تشنشه شده رفته آب خورده چ میدونی شرابه.
   حواسمون باشه تهمت نزنیم وبه دستهای پشت پرده بیندیشیم غرضی جز بی عدالتی داشتند؟ افترا گناه بزرگی ست،
   از کجا معلوم حقیقت داشته باشه تو ایران یه عکس بی حجاب ازش داشتی بهت جایزه میدم
   یاعلی…

 47. دلش میخواد میده به من و تو ربطی نداره…باید از کار برکنارش کنم.تمام

 48. اینجور ریاکاری خداروشکرتو جامعه ما زیاده بخصوص تو افرادی که ظاهر مذهبی دارن واقعا باید ازشون ترسید خواهشا یک رنگ باشیم ریاکاری ممنوع با این ریاکاریا نباید انتظار داشت که بانوان جامعه به حجاب رو بیارن خودمان باشیم لطفا…

 49. ما ایرانی ها چقدر بدبختیم که بجای پیشرفت و ترقی دنبال اینیم کی روسری داره کی نداره یا کی چکار میکنه متاسفم که من یک ایرانی ام

 50. این آزاده نامدادی چرا اینقدر حاشیه داره اه

 51. ابتدا عرض کنم که اکثراٌ نوشیدنی های اروپایی و امریکایی دارای چند درصد الکل هستند و در ایران جزو مشروبات الکلی محسوب می شوند.
  دوماً یک پارک و تفرجگاه عمومی در کشور سوئیس حریم خصوصی افراد نیست. حریم خصوصی تعریف خاصی داره و متشکل از ابعاد خاصی هست.
  عکس انداختن در یک مکان عمومی فی نفسه نه جرم محسوب میشه و نه کار خلاف. اگر این کار در چادر و یا یک باغ شخصی انجام میشد عکاس باید مجازات می شد. اما اینکه بگیم مردهای ایرانی نامحرم هستند و مردهای اروپایی محرم جای بسی تأمل و تفکر دارد. در همه حال برای یک مسلمان تمام مردان بجز شوهر و… جزو نامحرم محسوب می گردند.
  اینکه یک مجری با ابعاد رسانه ای با آبروی جمهوری اسلامی ایران بازی بکنه جرم محسوب میشه و دادستان باید بر اساس وظایف خودش اعلام جرم بکنه تا افرادی که نماد جمهوری اسلامی رو یدک می کشن نتونن باعث آبروریزی نظام بشوند.
  و من الله التوفیق

  • پیام به سامان

   واه واه سامان !چه خوب تو پوستین جدید “میش نما” پنهان شدی؟؟؟ فکر کردی نشناختمت ؟؟
   “من الله توفیق” رو خوب اومدی
   همه مثل تو هالو نیستند
   We know how to do discourse analysis
   حرفات نگرفت بد بخت
   چون از دارو دسته هوچیگرا هستی و لازم نکرده تو برای نظام و قاضیهای نظام تعیین تکلیف کنی
   راستش رو بگو !کی به این نتیجه رسیدی که با حرفهای منافقانه
   اول خودت رو مذهبی جا بزنی و بعد ضربه بزنی به نامداری
   و با تکثیر کنندگان عکس همراهی کنی؟؟؟
   دو روی منافق
   حنای امثال تو رنگی برای قضات نداره
   بپا خودت گیر نیفتی

   • پیام به سامان

    یه قصه برات بگم که توپوستین گرم و نرمت خوابت هم ببره

    میگن یکی بود یکی نبود
    یکی مثا شما آقا سامان بود
    که وقتی جنگ صفین شد دوید رفت تو دسته آقا امم علی
    بعد خوارج اومدن رفت تو دسته خوارج و مثل اونا حرف زد
    بعد دید معاویه پر و پیمون تره رفت شام و جز لشکریان شام شد
    بعد از کشتن امام حسین
    دید باید اینبار مدل طرفداران مختار حرف بزنه اینکار رو کرد و رفت تو دسته توابین و
    بعد هم دیگه خبری ازش نیست
    حالا اینو گفتم
    که شما حساب کارت دستت بیاد کدو م وری

 52. ریاکاری و پستی و احمق فرض کردن مردم و نونش رو با چادر سر کردن دراوردن مردم رو داغون کرده و اعصابشون خورد شده
  وگرنه این خانم کی هست مه کسی بهش کار داشته باشه که بی حجابه یا باحجاب مشروب خوره یا نیست
  عکسا و فیلمایی که منافقانه با چادر گرفته گذاشته تو سایتش بعد پنهانی در همان سوییس بیحجاب و در حال ابجو خوری ازش فیلم و عکس گرفتن
  و اتفاقا کار درستی بوده پخش کردن تا مردم دورویی و منافق بودن این خانم رو ببینن
  حالم از این همه نکبت بهم خورد

 53. این مذهبی ها هم تا یکی ازشون گند میزنه هزارجور توجیه میارن که قضاوت نکنیم
  برای چی شخص ریاکار رو قضاوت نکنیم?
  ریاکاری یکی از پست ترین خصایل هست و در قران هم مذمومه و مورد لعن و نفرین
  هر چیزی اجباری باشه همین مسایل هم پیش میاد
  مردم از این همه کثافت کاری خسته شدن

  • خطاب به پگاه
   پگاه یک جو عقل هم چیز خوبیه. تو عقلت رو زیاد کن و کم اعتراض کن. طرف رو سیاه بخت کردین رفت . دیگه چته؟؟؟
   شاید یه روز گند کارهای تو هم پیش دوستات برملا بشه
   شاید تو هم به فتنه ای مبتلا بشی که دیگران در اون ایام خاص بی رحمی کنند و زنده زنده بدرند تو رو.
   شاید اون لحظه ای که از همه انتظار رحم داری یکی پیدا بشه لگد بزنه، بندازه تو رو تو منجلاب خطایی که کردی .
   این دختر فرد مهم و تاثیر گذاری نبوده
   بهر حال حق حیات داره
   قرار نیست امثال تو حکم بدن.
   بعضی از کافرا شرف دارن به امثال شما آدمهای درنده صفت به ظاهر صادق بی عیب طلای ناب!!
   آخه داعش با تو چه فرق داره؟؟؟؟
   اونا هم سریع حکم اعدام میدن
   توحش رو تو وجود خودت هم ببین!

  • خطاب به شیر پگاه !
   مراقب گندکاریهای خودت باش
   بیانیه علیه همه مذهبیها صادر نکن
   مذهب در وجود هیچ فردی به کمال نمیرسه جز اقلیتی انگشتشمار از انسانها
   حالا میخواد مسیحی باشه مسلمون باشه یا یهودی .
   بقیه همه تصور میکنن مذهب دارن منجمله تو که فکر میکنی خوب میفهمی !!!
   اتفاقا منی که به تو پیام میدم اعتقادات کاملا عادی دارم منتهی
   میبینم چقدر افراد بی وجدان از خدا بی خبر امثال تو که
   ادعای شرافت و صداقت دارن در جامعه زیاد شده

 54. تمام اين بحثها كه بخاطر بي حجابي يا دو رويي يكي ميشه بدليل اينكه ايران تبديل شده به يك كشوري كه قوانينش زور ميگه، مثلا اين خانم هم دوست داره مثل خيلياي ديگه و مثل تمام مردم كره زمين بي حجاب باشه، ولي چون توي ايران زندگي ميكنه و ميبينه كه از اين راهها ميشه به رتبه، پول، موقعيت برسه، چادري شده، دركل اگه ايران هم مثل بقيه مردم كره زمين قوانينش زور و اجبار نباشه اونوقت افرادي مثل اين خانم شخصيت خودشون رو زير سوال نميبرن، كه يكجا اسلام و متعهد و پايبند و يكجا از همه چيز بي قيد و بند، اين رهايي از چادر و شال و روسري نيست، اين در واقع رهايي از قانون زور، رهايي از هرچي بكن و نكنهاي زور و اجباري، در جامعه اي كه به پوشش آدم و به خوردنو نخوردن آدم كار دارن نتيجش اين ميشه كه براي رهايي از اين همه اجبار و زور در كشوري كه به پوشش و خوردنت كاري ندارن براي يك لحظه احساس آزادذ و نفس كشيدن كنه، ولي ايكاش به اين چادرش افتخار نميكرد كه با اين حرفش مهر تاييد به اجبار و زورگويي بيشتر حكومتيا به پوشش مردم نشه

  • ایمان طرز حرف زدنت رو میپسندم .
   مودبانه حرفت رو زدی حد اقل اگه نقد می کنی مثل بعضیها افراط نمی کنی

 55. اقا میلاد من نمی نویسم که مورد پسند جنابعالی باشم
  من حقایق رو میگم که لاید اسکار کرد نا فیادهای پنهان جامعه که مردم ازس رنج میکسن علنی بشه
  وگرنه این یه مجری هست و بس به امثال من و شما چه ربطی داره که بخوایک تو نوع زندگیش قضاوت کنیم وای از اونجاییکه که ایشون اینکار رو بارها کرد پس باید تحمل نقد رو هم داشته باشه
  منم با ایمان موافقم و قبل از ایشون گفتم اجبار و زور همین مسایل رو پیش میاره
  با اجبار در حجاب و خیای مستیل دیگه وضع همین میشه

 56. دیگه بس کنید. این خانم خودشن فهمیدند اشتباه کردند. دعا کنیم تا خداوند آبروی ما را حفظ کند

 57. ریاکاری رو خیلیها دارن حالا مال این تابلو شده دیگه چون ماه پشت ابر نمی مونه

 58. نعوذ بالله ما جای خدا نیستیم قضاوت کنیم خودمون خیلی کارمون درسته که راجع به دیگران نظر بدیم یکمی از خدا بترسیم و اینطور قضاوت نکنیم و خدا کنه که خانم نامداری همه این قضاوت ها رو بزرگواری کنه و ببخشه

 59. لعنت خدا به دررو که مردم را در اعتقادات سست می کند اخه زن حسابی پارک شد جای خصوصی ابجو خوردنت دیگه چی بود ازین عزیزایی که میان تریپ مذهبی ور می دارن می گم همین منافقا و دررو ها باید رسوا شن کم ادم تو بالا و پایین این مملکت نداریم لعنت به همشون اینا ابرو رو می خوان چکار کنن ابررو برای اون مادر شهیده که بچش رفت جون داد برای اون جان بازه که رو تخت اسایشگاهه برای اون کارگره که تا بوغ شب کار میکنه تا لقمه حلال بیاره سر سفره زن و بچش همشون ان شاالله رسوا شن

 60. واقعا خیلی از ایرانی ها منتظر ی سوژه هستند تا ازش ی استان بسازند واگرنه اونم ی ادمه

 61. خدا لعنت کنه هرچی ادم ریا کاره.من خودم ی خواهر جادری دارم ک تا ب حال چند بار باهم به المان رفتیم..بخاطر امنیت چادر اونجا نپوشیده اما مانتوی بلند و حجاب مناسب داشته و لب به الکل نزده.این خانوم باعث میشه جامعه ایران به خواهر من و امسالشون ک حجاب واقعی و اسلامی دارن بدبین بشن و ناخداگاه بادیدن جادر یاد این بانوی ریاکار و دروغگو بیفتن..خدا لعنتش کنه ک اینجوری با اعتقادات مردم پول در میاره و با دو رویی ابروی ایران و ایرانی رو برده…خب یکی نیس بگه خانوم خب مثل بقیه خانوم های محترم دیگه توی ایران باش…یک رنگگگگ..یا چادری یا مانتویی…بخدا ابجی من روزی صد بار به تو امسالت لعنت میفرسته چون باعث بدبین شدن جامعه به چادری های واقعی و بدون ادعا شدی…

 62. بابا این آبجو الکلی نیست! چرا ول نمی کنید شما که خودتون آلمان تشریف داشتید آبجوی Alkoholfrei ندیدید!!!! از همونا که توی ایران هم وارد میشه وحلاله! چرا ندونسته قضاوت میکنید. من کاری به این خانم و تبلیغاتش با چادر ندارم ولی دیگه نگید الکل خورده به خدا زشته شما که دم ازمسلمونی می زنید و خانواده چادری دارید وقتی تهمت می زنید انگار خودتون الکل خوردید به اسم شما نوشته میشه پس دیگه نگید ما نخوردیم لب نزدیم! اینم آدرس برند یکبار دیگه هم نوشتم این بار دوم:
  http://www.feldschloesschen.ch/unsere-biere#alkoholfrei

 63. اولا همه ی این بازیگرا و مجری ها واسه ما هیج کاری نمیکنن. فک کردین عاشق چشمو ابرومونن؟؟ همه ی این جانماز آب کشیدنا و این شر ورایی که واسه ما ملت زر میزنن واسه تیغیدن جیب منو شماس.دوما آدم از این حرص میخوره که جلوی ما حرف از دینو ایمانو پیش میکشن بعد خودشون پشت سر، هزار تا غلط و هرزه گری میکنن. باشه و باشه. مهم نیس. من و شما باید به سیبیل بابامون بخندیم که باعث پیشرفت اینا بشیم. متاسفانه یادمون میره. این که تازه یکیشه، وگرنه کلی از این بحثا و موضوع ها زیاده. اگه از همین اول جلوشونو بگیریم دیگه واسه ما شاخ بازی درنمیارن . مثال این یاروهه تتلو. چی بگم آخه. هر چی ازش بگم کمه.سگ ارزشش بیشتره.

  • ابجو هست خوبم هست الکلشم کم نیست با جزییات کامل تو اینترنت زدن با درصد الکل
   الکی توجیه نکنید فقط بد برای ماست واس اونا نیست
   اگه نیست از همون مدل وارد کنیم مردم فیض ببرن
   بیحجابی و الکل خوریش مطرح نیست بخودش مربوطه اما ریاکاریش و نصیحت به مردمش چرا به مردم مربوطه

 64. مریم خانم گل

  حتما یه عکاس را مامور کرده بودن ، همه جا دنبال نامداری باشن تا هر جا گاف داد ازش عکس و فیلم بگیرن

 65. واعظان کاین جلوه در محراب و منبر می‌کنند

  چون به خلوت می‌روند آن کار دیگر می‌کنند

  مشکلی دارم ز دانشمند مجلس بازپرس

  توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر می‌کنند

  گوییا باور نمی‌دارند روز داوری

  کاین همه قلب و دغل در کار داور می‌کنند

  یا رب این نودولتان را با خر خودشان نشان

  کاین همه ناز از غلام ترک و استر می‌کنند

  خانم نامداری باید این و میدونستن که ماه هیچ وقت پشت ابر نمی مونه

 66. به نظر من این اشخاص زالو صفت هستن

  دیگران خون میدن و این جماعت خون میمکن

  والا

  شهید دادن و جانباز دادن و سرباز دادن و …مال مردم عادی
  شهرت و پول و ادعا مال ایناست

 67. پارك حريم خصوصي هيج كس نيست. ببخشيد فيلمم كل پارك بود از اتاق شخصي ايشون كسي عكس ننداخته. خيليم جالبه همرو گناه كار ميدونه جز خودش…وقتي دم سلزمان ملل و جاهاي ديكه با چادر عكس ميندازه ميزاره اينستا براي پز و بكه من خارجم تو اين گرمام چادريم. بعد اونجوري ميگرده. حتي همين الانم تو پيجش هست به نظرم كار خدا بود. خواست كه رسوا بشه. ديكه به هيج زن چادري اعتماد ندارم. خدا رسوا كنه هميشه دروغگويان دورو منفعت طلبو اونم فقط به خاطر اين خانوم دروغكي با حجاب

  • اقا تورو خدا بیخیال این بنده خدا ،یمشت حسود ک خودشون جربزه رسیدن ب همچین موقعیت و ندارن میان قضاوت میکنن ،ب شما چ خودتون تو خیابونای ایران وا دادین اون بیچاررو تو ی کشور دیگه هم نمیزارید زندگیشو بکنه ،ب شما ربطی نداره ابجو خورده دلش میخواد هشتاد درصدتون مسلمانید و در خفا میخورید و هزار کار منکراتی انجام میدید ،حالا تا زندگی این بیچاررو بهم نریزید ول کن نیسین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *