فیلم بدون سانسور مراسم افتتاحیه جام کنفدراسیون ها 2017
باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
خانه » دانلود » فیلم بدون سانسور مراسم افتتاحیه جام کنفدراسیون ها ۲۰۱۷
فیلم بدون سانسور مراسم افتتاحیه جام کنفدراسیون ها ۲۰۱۷

فیلم بدون سانسور مراسم افتتاحیه جام کنفدراسیون ها ۲۰۱۷

فیلم بدون سانسور مراسم افتتاحیه جام کنفدراسیون ها ۲۰۱۷

فیلم بدون سانسور مراسم افتتاحیه جام کنفدراسیون ها 2017

فیلم بدون سانسور مراسم افتتاحیه جام کنفدراسیون ها ۲۰۱۷

جام کنفدراسیون ها ۲۰۱۷

فیلم بدون سانسور مراسم افتتاحیه جام کنفدراسیون ها ۲۰۱۷ در ادامه دانلود فیلم مراسم افتتاحیه بازی های فوتبال جام کنفدراسیون ها ۲۰۱۷ در کشور روسیه را قرار داده ایم.

دهمین دوره رقابت های فوتبال جام کنفدراسیون ها ۲۰۱۷ امشب در روسیه آغاز می شود.

این رقابت ها از شنبه ۲۷ خرداد تا یکشنبه ۱۱ تیر با حضور قهرمانان قاره ها و مناطق مختلف جهان در شهرهای مسکو ، سنت پترزبورگ، سوچی و قازان روسیه برگزار خواهد شد.

گروه یک: روسیه (میزبان)، نیوزلند (قهرمان جام ملت های اقیانوسیه ۲۰۱۶)، پرتغال (قهرمان یورو ۲۰۱۶) و مکزیک (قهرمان گلدکاپ ۲۰۱۵)

گروه دو: آلمان (قهرمان جام جهانی ۲۰۱۴)، شیلی (قهرمان کوپا آمه ریکا ۲۰۱۵)، استرالیا (قهرمان جام ملت های آسیا ۲۰۱۵)، کامرون (قهرمان جام ملت های آفریقا ۲۰۱۷)

برنامه روز نخست – شنبه ۲۷ خرداد: روسیه – نیوزیلند (ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه سنت پترزبورگ – داور : آلکساندر گازمان از کلمبیا)

روسیه به عنوان میزبان جام جهانی ۲۰۱۸ در این تورنمنت حاضر است و نیوزلند هم در سال ۲۰۱۶ در جام ملت های اقیانوسیه به قهرمانی رسید تا برای چهارمین بار در این رقابت ها حاضر شود. در گروه اول مسابقات، پرتغال و مکزیک هم حضور دارند.

روسیه در شرایطی پای به این مسابقه می گذارد که در رقابت های مقدماتی جام جهانی در قاره اروپا شرکت نمی کند و تمام بازی های اخیر این تیم جنبه تدارکاتی داشته است. روس ها در ۵ بازی اخیرشان، دو برد و ۱ باخت داشته اند. در آخرین بازی شان مقابل شیلی به تساوی ۱-۱ رسیدند و آن باخت نیز در مقابل ساحل عاج رقم خورد. دو برد این تیم هم مقابل مجارستان و رومانی بوده است. روسیه همچنین مقابل بلژیک به تساوی ۳-۳ رسید.

نیوزلند در ۵ بازی اخیرش دو برد و دو باخت داشته است، آن ها در دو بازی قبلی شان مقابل ایرلند شمالی و بلاروس شکست خوردند و دو برد این تیم هم هر دو با دو گل مقابل فیجی بوده است.

این دومین جدال روسیه و نیوزلند است، البته دو تیم یک بار هم در جام جهانی ۱۹۸۲ به مصاف هم رفتند اما آن مسابقه دیدار بین اتحاد جماهیر شوروی و نیوزلند که شوروی موفق شد ۳-۰ برنده بازی شود.

روس ها به عنوان میزبان جام جهانی آینده، برای اولین بار رقابت در جام کنفدراسیون ها را تجربه می کنند. در نه دوره اخیر جام کنفدراسیون ها، سه بار تیم های میزبان قهرمان شده اند. از جمله نوبت اخیر. که برزیل در خاک خود توانست قهرمان جام کنفدراسیون ها ۲۰۱۳ شود.

از هر گروه دو تیم به دور نیمه نهایی صعود خواهد کرد. در جام کنفدراسیون ها که از سال ۱۹۹۲ تاسیس شد ، تیم برزیل، غایب بزرگ این دوره با ۴ قهرمانی و یک نایب قهرمانی رکورد دار است و تیم های فرانسه با ۲ قهرمانی دوم و آرژانتین با یک قهرمانی و ۲ نایب قهرمانی سوم هستند.تیم های مکزیک و دانمارک نیز هر کدام یک بار قهرمان شده اند. جوایز نقدی این رقابت ها ۲۰ میلیون دلار خواهد بود که به تیم قهرمانی ۴ میلیون و ۱۰۰ هزار دلار و به تیم نایب قهرمان ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار دلار پرداخت می شود.

دانلود فیلم

گردآوری: برترینا https://bartarina.com

امتیاز 5.00 ( 1 رای )
اشتراک گذاری مطلب
کلاس بازاریابی اینترنتی سید حمیدرضا عظیمی
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
دانلود پاورپوینت |  دیجیتال مارکتینگ | رشد مژه

کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به برترینا مجاز است