فیلم بدون سانسور مراسم افتتاحیه جام کنفدراسیون ها 2017
فیلم بدون سانسور مراسم افتتاحیه جام کنفدراسیون ها 2017

فیلم بدون سانسور مراسم افتتاحیه جام کنفدراسیون ها 2017

فیلم بدون سانسور مراسم افتتاحیه جام کنفدراسیون ها 2017

فیلم بدون سانسور مراسم افتتاحیه جام کنفدراسیون ها 2017
فیلم بدون سانسور مراسم افتتاحیه جام کنفدراسیون ها 2017

جام کنفدراسیون ها 2017

فیلم بدون سانسور مراسم افتتاحیه جام کنفدراسیون ها 2017 در ادامه دانلود فیلم مراسم افتتاحیه بازی های فوتبال جام کنفدراسیون ها 2017 در کشور روسیه را قرار داده ایم.

دهمین دوره رقابت های فوتبال جام کنفدراسیون ها 2017 امشب در روسیه آغاز می شود.

این رقابت ها از شنبه 27 خرداد تا یکشنبه 11 تیر با حضور قهرمانان قاره ها و مناطق مختلف جهان در شهرهای مسکو ، سنت پترزبورگ، سوچی و قازان روسیه برگزار خواهد شد.

گروه یک: روسیه (میزبان)، نیوزلند (قهرمان جام ملت های اقیانوسیه 2016)، پرتغال (قهرمان یورو 2016) و مکزیک (قهرمان گلدکاپ 2015)

گروه دو: آلمان (قهرمان جام جهانی 2014)، شیلی (قهرمان کوپا آمه ریکا 2015)، استرالیا (قهرمان جام ملت های آسیا 2015)، کامرون (قهرمان جام ملت های آفریقا 2017)

برنامه روز نخست – شنبه 27 خرداد: روسیه – نیوزیلند (ساعت 19:30 – ورزشگاه سنت پترزبورگ – داور : آلکساندر گازمان از کلمبیا)

روسیه به عنوان میزبان جام جهانی 2018 در این تورنمنت حاضر است و نیوزلند هم در سال 2016 در جام ملت های اقیانوسیه به قهرمانی رسید تا برای چهارمین بار در این رقابت ها حاضر شود. در گروه اول مسابقات، پرتغال و مکزیک هم حضور دارند.

روسیه در شرایطی پای به این مسابقه می گذارد که در رقابت های مقدماتی جام جهانی در قاره اروپا شرکت نمی کند و تمام بازی های اخیر این تیم جنبه تدارکاتی داشته است. روس ها در 5 بازی اخیرشان، دو برد و 1 باخت داشته اند. در آخرین بازی شان مقابل شیلی به تساوی 1-1 رسیدند و آن باخت نیز در مقابل ساحل عاج رقم خورد. دو برد این تیم هم مقابل مجارستان و رومانی بوده است. روسیه همچنین مقابل بلژیک به تساوی 3-3 رسید.

نیوزلند در 5 بازی اخیرش دو برد و دو باخت داشته است، آن ها در دو بازی قبلی شان مقابل ایرلند شمالی و بلاروس شکست خوردند و دو برد این تیم هم هر دو با دو گل مقابل فیجی بوده است.

این دومین جدال روسیه و نیوزلند است، البته دو تیم یک بار هم در جام جهانی 1982 به مصاف هم رفتند اما آن مسابقه دیدار بین اتحاد جماهیر شوروی و نیوزلند که شوروی موفق شد 3-0 برنده بازی شود.

روس ها به عنوان میزبان جام جهانی آینده، برای اولین بار رقابت در جام کنفدراسیون ها را تجربه می کنند. در نه دوره اخیر جام کنفدراسیون ها، سه بار تیم های میزبان قهرمان شده اند. از جمله نوبت اخیر. که برزیل در خاک خود توانست قهرمان جام کنفدراسیون ها 2013 شود.

از هر گروه دو تیم به دور نیمه نهایی صعود خواهد کرد. در جام کنفدراسیون ها که از سال 1992 تاسیس شد ، تیم برزیل، غایب بزرگ این دوره با 4 قهرمانی و یک نایب قهرمانی رکورد دار است و تیم های فرانسه با 2 قهرمانی دوم و آرژانتین با یک قهرمانی و 2 نایب قهرمانی سوم هستند.تیم های مکزیک و دانمارک نیز هر کدام یک بار قهرمان شده اند. جوایز نقدی این رقابت ها 20 میلیون دلار خواهد بود که به تیم قهرمانی 4 میلیون و 100 هزار دلار و به تیم نایب قهرمان 3 میلیون و 600 هزار دلار پرداخت می شود.

دانلود فیلم

گردآوری: برترینا https://bartarina.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *