فیلم صحبت های جنجالی مسعود شجاعی درباره فساد و تجاوز به زنان
فیلم صحبت های جنجالی مسعود شجاعی درباره فساد و تجاوز به زنان

فیلم صحبت های جنجالی مسعود شجاعی درباره فساد و تجاوز به زنان

فیلم صحبت های جنجالی مسعود شجاعی درباره فساد و تجاوز به زنان

فیلم صحبت های جنجالی مسعود شجاعی درباره فساد و تجاوز به زنان
فیلم صحبت های جنجالی مسعود شجاعی درباره فساد و تجاوز به زنان

صحبت های جنجالی مسعود شجاعی

دانلود فیلم صحبت های جنجالی مسعود شجاعی در مصاحبه مسعود شجاعی با مهدی رستم پور خبرنگار فراری درباره فساد اخلاقی و مالی و تجاوز به زنان و پسران در ایران قرار داده ایم.

مسعود شجاعی با انتشار یک ویدئوی جنجالی ، فوتبال ایران را به چالش کشیده و حالا باید حرف های مهمش بررسی شوند.

حرف هایش شوکه کننده بود. حرف های مسعود شجاعی که یکی از با سابقه های تیم ملی فوتبال است. یکی از کاپیتان های تیم. رو به دوربین خبرنگاری نشسته که چون حالا خارج از ایران است و با فارسی زبان های آن طرفی کار می کند، نمی دانیم می شود اسمش را نوشت یا نه. مسعود اما حرف های مهمی زده. کاری به بخش های غیر فوتبالی اش نداریم. مهم همان بخش های فوتبالی اش است. حرف هایی درباره ناپاکی هایی که در آیین شرعی مان مجازاتش بالاترین مجازات هاست. مسعود در این باره حرف زده است. درباره دلالی و مهمتر از ان درباره تجاوز به کودکان خردسال به اسم آموزش فوتبال. این بخش از حرف هایش را بخوانید:« من اگر این حرف ها را نزنم به نسل جوان تر از خودم که بعد از من می آیند خیانت کرده ام.وقتی در مدرسه فوتبال به بچه 8 یا 9 ساله تجاوز می شود به چه کسی مربوط می شود؟ مدیر باشگاه باید پاسخگو باشد. تا الان مدیری را بابت این موضوع باز خواست کردند؟»

مسعود شجاعی درباره حضور دلال ها در فوتبال هم گفت است: «به خود من زمانی که جوان بودم پیشنهاد دادند که شما مبلغی پول به ما بدهید تا تو را به تیم ملی ببریم. چه کسی این مسائل را رسیدگی می کند؟ مشکل اینجاست که سیستم ما فاسد است. یک یا دو نفر نیستند که این کار ها را می کنند. وقتی بخواهند با این مسائل مقابله کنند نام خیلی ها بر ملا می شود و مشخص می شود که خیلی ها از اعضای اصلی سیستم پشت این قضیه هستند.»

حدودا یک سال قبل بود که سرانجام گزارش تحقیق و تفحص جنجالی فساد در فوتبال منتشر شد. متن بلند بالایی که حمید رسایی و دوستانش در کمیسیون اصل 90 مجلس قبلی انجامش دادند. کاری که دو سالی طول کشید. بازرسان شان با آدم های مختلفی حرف زدند و در نهایت هم جمع بندی شان این شد:«1- صفایی فراهانی اصلاح طلب با تشکیل لیگ حرفه ای فوتبال ، بزرگترین خیانت را کرده است! 2- عادل فردوسی پور و 90 عامل ناهنجاری ها و مشکلات فوتبالند 3- بی کفایتی علی کفاشیان مشکل ساز شده است.»

کفاشیان هم البته جواب بلندبالایی به این گزارش نسبتا سیاسی- انتخاباتی داد و در نهایت هم این پرونده به جایی نرسید. گفتند به مراجع قضایی فرستاده می شود و بعد هم به فراموشی تب انتخاباتی کشور فرو رفت و کلا همه یادشان رفت که اصلا چیزی بوده یا نه.

این بار اما در شرایطی که یکی به نام اندی وودوارد در فوتبال انگلستان موجی به راه انداخته و با اعترافاتش درباره فوتبال پایه و ماجرای تجاوز به او و خیلی از هم تیمی هایش ، فوتبال این کشور را به چالش کشیده ، مسعود شجاعی ، ملی پوش سرشناسی که برای ایران در دو جام جهانی بازی کرده و می تواند تنها یار تاریخ مان باشد که سومین جام جهانی را هم تجربه می کند ، از تجاوز به بچه های مردم حرف زده است. در همان گزارش تحقیق و تفحص هم مواردی از این دست وجود داشته یا مثلا گزارش هایی را پیشتر عادل فردوسی پور در 90 درباره این مسائل پخش کرد اما همه نیمه کاره رها شدند.

تقریبا یک ماهی از جام جهانی 2014 گذشته بود که محمود گودرزی ، وزیر وقت ورزش در دفترش میزبان مان بود. مازیار ناظمی هم بود. آنجا آقای وزیر درباره پرونده های فساد سخن می گفت که روی میزش هستند. می گفت باید برخورد کند. می گفت نمی تواند بگذارد دخترهای مردم برای فوتبال بازی کردن به محیط های ورزشی بیایند و بعد یکسری به بیراهه بکشانندشان.

او البته در فوتبال بانوان گام های بلندی برداشت و برخوردی جدی داشت. ولی همه چیز فقط فوتبال بانوان نبود. می گفت مدارس فوتبال پسرانه بدترند اما اثباتش دشوار است. در این بخش از دستش کاری بر نیامد و مشکلات ماندند. هر بار هم به دلایل مختلفی سعی شده کسی به این شکل مسائل ورود نکند اما روایت ها مدام تندتر و تندتر می شوند.

این بار که مسعود شجاعی دل به دریا زده و حرف هایی را گفته ، فارغ از اینکه بخش های دیگر حرف هایش چقدر درستند یا همین بخشش قابل اثبات است یا نه ، فدراسیون فوتبال مهدی تاج می تواند پیگیرش باشد. می تواند با داشتن بهترین کمیته اخلاق از زمان راه اندازی این کمیته ، در هماهنگی با نهادهای مربوطه ، مسئله را واکاوی کند و به دور از هیاهو ، این پرونده را به سرانجام برساند. کاری که بی شک دشوار است اما نشدنی نیست. یادمان نرود که خانواده ها با هزار امید فرزندان شان را به این مدارس می فرستند. مدارسی که اجازه فعالیت شان را از فدراسیون فوتبال می گیرند و اگر خدایی ناکرده فقط برای یکی از آنها یکی از این اتفاقات ناگوار بیفتد ، همه مایی که در این چرخه فوتبالیم ، مقصر هستیم.

بیوگرافی مهدی رستم پور

مهدی رستم‌ پور، (زاده 1357 تهران) کشتی‌ گیر، تحلیل‌ گر و نویسنده ورزشی و مجری سابق برنامه‌ های ورزشی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است. وی هم‌ چنین صاحب‌ امتیاز و مدیر مسئول مجله ورزشی دنیای کشتی در ایران بود.

وی در اکتبر 2009 میلادی، به همراه تیم کشتی ایران برای شرکت در مسابقات جهانی، به دانمارک اعزام شد، اما پس از پایان مسابقات، با ترک اردوی تیم ایران، از کشور دانمارک تقاضای پناهندگی سیاسی کرد. او به عنوان خبرنگار آزاد و مفسر ورزشی با بخش فارسی بی‌ بی‌ سی و رادیو فردا همکاری می‌ کند.

دانلود فیلم در کانال تلگرام

::

گردآوری: برترین ها

احضار مسعود شجاعی به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال + عکس

حتما ببینید

احضار مسعود شجاعی به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال + عکس

احضار مسعود شجاعی به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال + عکس

احضار مسعود شجاعی به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال + عکس احضار مسعود شجاعی احضار مسعود …

23 نظر

 1. آقای شجاعی شما اگر ریگی به کفش نداشتی، این مصاحبه را با برنامه 90 انجام می دادی نه رسانه ای که در بخش ورزش خود عامل فساد و باندبازی است. خبرنگاری که شجاعی با او مصاحبه کرده است خودش بارها به جرم فساد و دریافت رشوه مورد بازخواست قرار گرفته و خنده داره است که مفسدان از فساد در ایران می گویند. افرادی که در داخل کشور نیستند و برای کسب درآمد دست به هر کاری می زنند. مسعود شجاعی و خبرنگار همجنسگرا از فلان مدیر شبکه دشمن با نظام ایران پول دریافت می کنند تا جوی بر علیه تیم ملی درست کنند و برخی هم از داخل کشور به آنها کمک می کنند.
  لطفا جای کپی این مصاحبه از فساد شخص شجاعی و خبرنگار همجنسگرا هم بنویسید تا یک طرفه به قاضی نرفته باشیم.

 2. با سلام و خسته نباشید . ابتدا از سردبیر و مدیران این رسانه سوالی دارم که مصاحبه مسعود شجاعی با کدام رسانه صورت گرفته است که شما آن را پوشش داده اید؟
  آیا به غیر از این است که منبع این مصاحبه رسانه ای به نام رادیوفردا است که دشمنی اش با ایران و ایرانی اثبات شده است و حال شما این رسانه را به عنوان منبع قرار دادید؟
  از طرفی رادیو فردای فاسد و خبرنگاری که همجنسگرا و معتاد به مواد مخدر است، چطور می‌توانند مورد اعتماد قرار گیرند.
  نکته دیگر در این خصوص به خود آقای شجاعی باز می‌گردد، ایشان خودشان با باند بازی در تیم ملی حضور داشته اند، رادیو فردا با پول اسرائیل و آمریکا فعالیت می‌کند، خبرنگار مورد نظر به جرم باندبازی، همجنسگرایی و گرفتن رشوه در ایران مورد بازخواست قرار گرفته بود و مشخص است که تمامی ارکان این مصاحبه خود فاسد هستند و با همه اینها شما چنین مصاحبه ای را پوشش دادید؟!
  لطفا به جای پوشش ابن مصاحبه از فعالیت‌های شخص مسعود شجاعی که برای این مصاحبه به همراه خبرنگار مورد نظر از دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی دستمزد دریافت کرده اند بنویسید.
  پاسخ

 3. مهدی رستم پور. مجری مصاحبه گیرنده از مسعود شجاعی به صورت رسمی ازدوج خودش را با یک پسر سوئدی و اصل ساکن در کشور دانمارک به ثبت رساند. قبلا هم قوه قضاییه ایران طی اطلاعیه ای اعلام کرده بود که مهدی رستم پور در ایران پرونده لواط داشته و بر همین اساس در کشور دانمارک پناهنده شده. کشور دانمارک اولین کشوری در دنیا بود که ازدواج همجنسگرایی را قانونی اعلام کرد.

 4. با احترام.#مهدی رستم پورهمجنسگرا، به اصطلاح خبرنگار، چندسالی است که با رفتارناخوشایندش روی اعصاب مردم ایران رژه می رود. گویا در رسانه های عریض و طویل خارج از کشور هم گوش و چشم کسی اعتراضات را نمی شنود و نمی بیند.
  تقریبا می توان گفت همه رسانه های نوشتاری، چه روزنامه ها و چه سایت ها و خبرگزاری های داخل ایران بشدت از رفتار و کردار #مهدی رستم پور،عصبی هستند. چه زمانی که درایران بود وچه اکنون که در خارج از کشور است. رسانه های ایران بخوبی در مورد رشوه گرفتن#مهدی رستم پور، از بعضی افراد، وبه دروغ خبرسازی کردن علیه شخصی که رشوه دهنده، سفارش کرده توضیح داده اند. همچنین رسانه های داخل ایران خبر از #همجنسگرا،بودن #مهدی رستم پور دادند چه زمانی که در ایران بوده وچه اکنون که #ازدواج #همجنسگرایی خود را در کشور دانمارک به ثبت رسانده. رسانه های داخل کشور ایران، براین باور هستند که # مهدی رستم پور نه اینکه در خارج از ایران ازنظر اخلاقی و رفتاری اصلاح نشده بلکه بیماری و خلق وخوی نا پسند او(#همجنسگرایی) شدت بیشتری پیدا کرده. رسانه های ایرانی تیتر زدند#مهدی رستم پور، با دریافت رشوه برعلیه افرادی که مد نظر پرداخت کننده ی رشوه،است در بی بی سی و رادیو فردا جریان سازی می کند. خبرگزاری های ایرانی توضیح دادند که، چگونه #مهدی رستم پور، سالهای سال با افراد صوری به عنوان مخاطب تماس گیرنده با بی بی سی بازی کرده.رسانه های ایرانی همچنین، از کامنت های خود نوشته ی # مهدی رستم پور در ذیل خبر های خود در #رادیو فردا پرده برداشتند. رسانه ها ی ایرانی بارها تلاش کردند مدیران #بی بی سی و# رادیو فردا، را به ضعف های بی شمار رستم پورآگاه سازند.
  حجم مطالبی که در نقد مهدی رستم پور به رشته تحریر درآمده، از حساب و شمارش خارج است و بعید است بخش نظرسنجی #بی بی سی و# رادیوفردا، اینهمه اعتراض را ندیده باشند. اما ابهام بزرگ جایی است که در #بی بی سی و#رادیوفردا، حتی یک نفر حاضر نیست یک پاسخ به رفتار وگفتار عجیب و گاها مضحک مهدی رستم پور بدهد..

 5. #نقل می کنند، در زمان های دور #فردی جاه طلب و شیفته قدرت، بدون داشتن #ابزارهای رسیدن به #محبوبیت، بدنبال پیدا کردن راهی در جهت رسیدن به #اهداف شوم خود بوده است. در آن بین یکی از #مریدان نادان آن فرد به او #پیشنهادی می دهد که اگر او بتواند با #شیخ محله #درگیر شود و سیلی بر صورت او بزند، #آوازه اش به سرعت در #شهر خواهد پیچید و #محبوب همه می شود. #جاه طلب داستان ما که #چشمانش از شوق رسیدن به #جایگاهی بزرگ در میان مردم #کور شده بود، بدون لحظه ای درنگ و تفکر، #راه حل مرید نادان را عملی کرد و سیلی را در بازار محل، بر #صورت شیخ باتجربه کوبید. اما در جواب، #شیخ نه تنها با او درگیر نشد، بلکه با لبخند از او تشکر کرد و مبلغی را نیز به او پرداخت. این برخورد دلیل شد تا فرد #جاه طلب قصه به فردی #نادان تبدیل شود زیرا او فکر کرد اگر این سیلی را به #حاکم شهر بزند حتما #مبلغ بیشتری را #دریافت خواهد کرد و #محبوب تر می شود. بنابراین دست به کار شد و این بار سیلی را به #حاکم شهر زد، اما پاسخ حاکم شهر دیگر #تشکر و پرداخت جایزه نبود، بلکه او #حکم اعدام جاه طلب نادان را داد و گفت #هفت شبانه روز جنازه اش را از دروازه شهر #آویزان کنید تا همه بدانند #آخرت فردی جاه طلب و نادان چه خواهد بود. امروز نیز #روزگار همین داستان را به نحوی دیگر به ما نشان داد. #مهدی رستم پور خبرنگار #همجنسگرا که در تمام دوران فعالیت کاری خود با دیگر #خبرنگاران و #ورزشکاران درگیر بود و به آنها ناسزا می گفت، هرگز از سوی آنها #پاسخی دریافت نکرد و با خود فکر کرد آنها را #مرعوب کرده است غافل از اینکه همه افرادی که وی با آنها درگیر شده بود، #حکم شیخ محل را در زندگی او بازی کردند، آنها پاسخی به رستم پور ندادند تا با #ادامه نادانی هایش ذات #حقیقی خود را نشان دهد و امروز می بینیم که او با کمال #بی شرمی و توهم زایی، #مسعود بهنود که حرفش #سند است در دنیای رسانه را #دروغ گو می خواند. حال خوشبختانه خبرنگار #همجنسگرا و #متقلب به پایان خط رسید، زیرا #مسعود بهنود همان #حاکم شهر است که حکم می کند و باشد تا امثال این خبرنگار #رشوه گیر و #باند باز که حد خود را نمی دانند #مطلع شوند، #سکوت انسان ها در مقابل بی خردی آنها، دلیل بر #ناتوانی نیست، بلکه از دانایی و #خردمند بودن آنهاست.

 6. #نقل می کنند، در زمان های دور فردی #جاه طلب و #شیفته قدرت، بدون داشتن #ابزارهای رسیدن به #محبوبیت، بدنبال پیدا کردن راهی در جهت رسیدن به اهداف #شوم خود بوده است. در آن بین یکی از #مریدان #نادان آن فرد به او #پیشنهادی می دهد که اگر او بتواند با #شیخ محله درگیر شود و #سیلی بر #صورت او بزند، #آوازه اش به سرعت در #شهر خواهد پیچید و #محبوب همه می شود. #جاه طلب #داستان ما که #چشمانش از #شوق رسیدن به #جایگاهی بزرگ در میان #مردم کور شده بود، بدون #لحظه ای درنگ و تفکر، راه حل #مرید نادان را عملی کرد و سیلی را در #بازار محل، بر #صورت شیخ باتجربه کوبید. اما در جواب، #شیخ نه تنها با او #درگیر نشد، بلکه با #لبخند از او تشکر کرد و مبلغی را نیز به او پرداخت. این برخورد دلیل شد تا فرد #جاه طلب قصه به #فردی #نادان تبدیل شود زیرا او فکر کرد اگر این سیلی را به #حاکم شهر بزند حتما #مبلغ بیشتری را #دریافت خواهد کرد و #محبوب تر می شود. #بنابراین دست به کار شد و این بار سیلی را به #حاکم شهر زد، اما #پاسخ حاکم شهر دیگر #تشکر و پرداخت جایزه نبود، بلکه او حکم #اعدام #جاه طلب نادان را داد و گفت #هفت شبانه روز #جنازه اش را از دروازه شهر #آویزان کنید تا همه بدانند #آخرت فردی #جاه طلب و #نادان چه خواهد بود. امروز نیز #روزگار همین #داستان را به نحوی دیگر به ما #نشان داد. #مهدی رستم پور #خبرنگار #همجنسگرا که در تمام #دوران #فعالیت کاری خود با #دیگر #خبرنگاران و #ورزشکاران درگیر بود و به آنها #ناسزا می گفت، #هرگز از سوی آنها #پاسخی دریافت نکرد و با خود فکر کرد آنها را #مرعوب کرده است #غافل از #اینکه همه #افرادی که وی با آنها درگیر شده بود، #حکم شیخ محل را در #زندگی او بازی کردند، آنها #پاسخی به #رستم پور #ندادند تا با ادامه #نادانی هایش #ذات #حقیقی خود را نشان دهد و امروز می بینیم که او با #کمال بی شرمی و #توهم زایی، #مسعود بهنود که #حرفش #سند است در #دنیای رسانه را #دروغ گو می خواند. حال #خوشبختانه #خبرنگار #همجنسگرا و #متقلب به #پایان #خط رسید، زیرا #مسعود بهنود #همان #حاکم شهر است که #حکم می کند و باشد تا #امثال این #خبرنگار #رشوه گیر و #باند باز که #حد خود را نمی دانند #مطلع شوند، #سکوت #انسان ها در مقابل بی #خردی آنها، #دلیل بر #ناتوانی نیست، بلکه از #دانایی و #خردمند بودن آنهاست.

 7. #همواره در #نزد #ایرانیان یکی از#خائنانه ترین کارها، #سکوت در زمان #منفعت بردن و #اعتراض پس از #قطع شدن #منفعت است. #مهدی رستم پور #خبرنگار #همجنسگرا که در #سال های اخیر بارها با اتهامات #رشوه گیری و #پیشنهادات #جنسی به #ورزشکاران #روبرو بوده است در #تازه ترین اقدام خود برای #بزرگ #جلوه دادن #شخصیت #کاری اش شروع به #نوشتن مطالبی بر علیه #مسعود بهنود #بزرگ مرد #دنیای #روزنامه نگاری فارسی کرده است. البته این #موضوع اگر برای #مسعود بهنود و #خبرنگاران #بی بی سی #تازگی داشته باشد، برای #علاقه مندان به #ورزش و #اخبار ورزشی یک اتفاق #دوباره است که باز #تکرار شده است. #فحاشی و #توهم زایی #رستم پور به #دیگر #خبرنگاران و #برخی از #ورزشکاران کاری است که او #سالهاست انجام می دهد. حال این بار وی در کمال بی شرمی #مطالبی را در باب #دروغ گو خواندن #مسعود بهنود #انتشار داده است. ابتدا اینکه #تهمت #دروغ گو زدن به فردی مانند آقای #بهنود خود یک کار غیر #اخلاقیست و #زشت تر از آن این است که وی با کمک #آی دی های #جعلی که در فضای #مجازی برای خود ایجاد کرده است #شروع به #انتشار #مطالبی #زشت و غیر #اخلاقی بر علیه #مسعود بهنود کرده است. برای دنبال کنندگان #اتفاقات ورزشی اینکار #تازگی ندارد و حتی خیلی از #طرفداران خبر #اسامی #آی دی های #جعلی وی را نیز می دانند. با توجه به این #شرایط و #فحاشی که #رستم پور بر علیه #بهنود و #تمجید هایی از #خودش با همان #آی دی های #جعلی صورت داده است به نظر می رسد آقای #بهنود باید این حرکت #ناشایست را برای #همیشه #ریشه کن کند. زیرا به #جرات می توان گفت آقای #بهنود یک #صدمین فردی است که مورد این #بازی #بچگانه، #احمقانه و #زشت قرار می گیرد. با #چرخی در #فضای مجازی می توان #یافت که #رستم پور با #آی دی های #جعلی چه #فحاشی هایی که به #مسعود بهنود نکرده است و #همان #آی دی ها در #باب #حمایت از #وی #چه #مطالب #پرتعدادی که #منتشر نکرده اند. امید است این #آخرین باری باشد که #فردی #دروغ گو و #متوهم مانند #مهدی رستم پور #قصد #صدمه وارد کردن به #شخصیت دیگر #همکاران خود را #داشته باشد.

 8. دردسری که خبرنگار #همجنسگرا، #مهدی رستم پور،برای# مسعود شجاعی،درست کرد.
  بر گرفته از یک خبرگزاری ایران.
  در بازی فوتبال بین تیم های# ایرا ن و چین #مسعود شجاعی به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.این انتخاب غیره منصفانه و دور از ذهن، سرو صدای کارشناسان فوتبال وهواداران فوتبال را به اسمان بلند کرد.اهالی فوتبال ایران بر این باور هستند،# مسعود شجاعی نه اینکه در مقابل چین خوب فوتبال بازی نکرده، بلکه نوع فوتبال بازی کردن #مسعود شجاعی را در سطح تیم ملی نمی‌دانند. خانواده فوتبال اتفاقا اعتقاد راسخ دارند که بازی #مسعود شجاعی در حد بازیکنان تیم ملی نیست وایشان با رابطه به تیم ملی فوتبال ایران ورود پیدا کرده است. فوتبالی‌ها می‌گویند، خوشبختانه در داخل کشور بازیکنان جوان وبا استعدادی داریم. جامعه فوتبال ایران متعجب است که چرا جوانان فوتبال بلد و با تکنیک داخل ایران باید ذخیره، و روی نیمکت بنشنند؟!. اما #شجاعی علی رقم اینکه بازیکن شایسته ای نیست به تیم ملی دعوت می‌شود و متاسفانه ایشان فیکس هم بازی می‌کند. هر چند که #شجاعی خودش قبلا با یک رسانه #ضد انقلاب#یعنی #رادیو فردا، وبا یک مجری #همجنسگرا، بنام#مهدی رستم پور،مصاحبه کرده بود و راه یافتن به تیم ملی فوتبال ایران وبازیکن فیکس شدن در تیم ملی فوتبال را با پرداخت رشوه البته با کمک بعضی از رسانه‌ها محتمل عنوان کرده بود. اقای# شجاعی در ان مصاحبه کذایی تهمت‌های ناروای دیگری نیز به کشور عزیز ایران زده بود که در وقتش قانون باید به اتهام‌های دروغ وبی اساس او به کشور رسیدگی کند

 9. با احترام.#مهدی رستم پورهمجنسگرا، به اصطلاح خبرنگار، چندسالی است که با رفتارناخوشایندش روی اعصاب مردم ایران رژه می رود. گویا در رسانه های عریض و طویل خارج از کشور هم گوش و چشم کسی اعتراضات را نمی شنود و نمی بیند.
  تقریبا می توان گفت همه رسانه های نوشتاری، چه روزنامه ها و چه سایت ها و خبرگزاری های داخل ایران بشدت از رفتار و کردار #مهدی رستم پور،عصبی هستند. چه زمانی که درایران بود وچه اکنون که در خارج از کشور است. رسانه های ایران بخوبی در مورد رشوه گرفتن#مهدی رستم پور، از بعضی افراد، وبه دروغ خبرسازی کردن علیه شخصی که رشوه دهنده، سفارش کرده توضیح داده اند. همچنین رسانه های داخل ایران خبر از #همجنسگرا،بودن #مهدی رستم پور دادند چه زمانی که در ایران بوده وچه اکنون که #ازدواج #همجنسگرایی خود را در کشور دانمارک به ثبت رسانده. رسانه های داخل کشور ایران، براین باور هستند که # مهدی رستم پور نه اینکه در خارج از ایران ازنظر اخلاقی و رفتاری اصلاح نشده بلکه بیماری و خلق وخوی نا پسند او(#همجنسگرایی) شدت بیشتری پیدا کرده. رسانه های ایرانی تیتر زدند#مهدی رستم پور، با دریافت رشوه برعلیه افرادی که مد نظر پرداخت کننده ی رشوه،است در بی بی سی و رادیو فردا جریان سازی می کند. خبرگزاری های ایرانی توضیح دادند که، چگونه #مهدی رستم پور، سالهای سال با افراد صوری به عنوان مخاطب تماس گیرنده با بی بی سی بازی کرده.رسانه های ایرانی همچنین، از کامنت های خود نوشته ی # مهدی رستم پور در ذیل خبر های خود در #رادیو فردا پرده برداشتند. رسانه ها ی ایرانی بارها تلاش کردند مدیران #بی بی سی و# رادیو فردا، را به ضعف های بی شمار رستم پورآگاه سازند.
  حجم مطالبی که در نقد مهدی رستم پور به رشته تحریر درآمده، از حساب و شمارش خارج است و بعید است بخش

 10. با درود. چرا#مهدی رستم پور،#همجنسگرا، با#بی بی سی وشخص#مسعود بهنود، بزرگترین#حامی خود طی#سالهای#گذشته در#رسانه#بی بی سی#زاویه ای 180#درجه ای #پیدا کرده است.پس از#افشاگری های با مدرک و مستند و البته #متعدد#مخاطبان#رسانه#بی بی سی،درمورد#سواستفاده شخصی و#تقلب ها و#تخلف های، شخص#مهدی رستم پور#در #رسانه #پر مخاطب #بی بی سی.#مدیران#بی بی سی#دستور به#پیگیری و بررسی#موضوع دادند.#پس از#بررسی#مدیران#بی بی سی،#نظر#مخاطبان در مورد#خلافهای #مهدی رستم پور در#رسانه# بی بی سی،تایید شد.#لاجرم#مدیران#رسانه#بی بی سی، #دستور به کمرنگ شدن حضور#مهدی رستم پور را در شبکه #بی بی سی،صادر کردند.تا به مرور#مهدی رستم پور، را برای#همیشه از شبکه # بی بی سی،حذف کنند.#مهدی رستم پور که،#قافیه را باخته دید،با انگ زدن به اقای #مسعود بهنود فرار رو به #جلو را اغاز کرد تا شاید بتواند، بدینگونه حذف خود از#بی بی سی را به گردن اختلاف با#مسعود بهنود،بیاندازد.

 11. با درود. چرا#مهدی رستم پور،#همجنسگرا، با#بی بی سی وشخص#مسعود بهنود، بزرگترین#حامی خود طی#سالهای#گذشته در#رسانه#بی بی سی#زاویه ای 180#درجه ای #پیدا کرده است.پس از#افشاگری های با مدرک و مستند و البته #متعدد#مخاطبان#رسانه#بی بی سی،درمورد#سواستفاده شخصی و#تقلب ها و#تخلف های، شخص#مهدی رستم پور#در #رسانه #پر مخاطب #بی بی سی.#مدیران#بی بی سی#دستور به#پیگیری و بررسی#موضوع دادند.#پس از#بررسی#مدیران#بی بی سی،#نظر#مخاطبان در مورد#خلافهای #مهدی رستم پور در#رسانه# بی بی سی،تایید شد.#لاجرم#مدیران#رسانه#بی بی سی، #دستور به کمرنگ شدن حضور#مهدی رستم پور را در شبکه #بی بی سی،صادر کردند.تا به مرور#مهدی رستم پور، را برای#همیشه از شبکه # بی بی سی،حذف کنند.#مهدی رستم پور که،#قافیه را باخته دید،با انگ زدن به اقای #مسعود بهنود فرار رو به #جلو را اغاز کرد تا شاید بتواند، بدینگونه حذف خود از#بی بی سی را به گردن اختلاف با#مسعود بهنود،بیاندازد

 12. آغاز دور جدید #فرافکنی #خبرنگار #همجنسگرا #مهدی رستم پور، در رابطه با #بد جلوه دادن چهره #پدر #علم #روزنامه نگاری ایران، #مسعود بهنود. #مهدی رستم پور #خبرنگار #همجنسگرا که به دلیل #مشکلات پیش روی #همجنسگرایان در #کشور، #ایران را ترک کرد و به کشور #دانمارک اعلام #پناهدگی کرد. یک بار دیگر فعالیت های #مجازی و #غیر #اخلاقی خود را بر علیه #مسعود بهنود آغاز کرده است.
  #رستم پور که در ایران در رابطه با رشته ورزشی کشتی مطالبی را منتشر می کرد، پس از خروج از ایران دلیل #پناهندگی خود را اعتراض به #حاکمیت ایران اعلام کرد، اما #مشکل #اصلی او #ازدواج #قانونی با #جنس #موافق بود که وی در #دانمارک مهد #همجنسگرا ها به این خواسته خود رسید. وی با #ایجاد #چندین #آی دی #تخیلی در #فضای #مجازی و #انتشار مطالبی در وصف #خود، اینگونه برای علاقه مندان به اخبار ورزشی، خود را #تبلیغ کرد که او یک #مفسر #ورزشی است و نسبت به #تمام رشته های #ورزشی #دارای #تخصص است. در صورتی که او #هرگز #پیشینه ای در #جایگاه یک #خبرنگار #ورزشی به #غیر از #رشته #کشتی در #ایران #نداشت. او #همچنین #مدتی #بعد با #دروغ، خود را به #عنوان #مربی #تیم ملی #کشتی #بانوان #دانمارک #معرفی کرد. #خبری که #هرگز #تایید #نشد و او #نیز #هرگز با #تیمی از کشور #دانمارک در #مسابقه #کشتی #حضور #پیدا #نکرد.
  حال اینبار این به #اصطلاح #خبرنگار که از #ماه گذشته برای #بزرگ #جلوه دادن خود، #مسعود بهنود را #دروغ گو و به #انتشار #اخبار #کذب و #دروغ #متهم کرده است، در #فصل #جدیدی از #کارهای خود با #آی دی های #جعلی #مطالبی را به #نقل از #افراد #مختلف و بر #علیه #مسعود بهنود #بازنشر #می کند و در #فضای #مجازی #فارسی زبان #بیش از# 50 #آی دی او که #تنها در #باب #حمایت و #نشر #آثار #رستم پور #آنلاین #می شوند، #مطلبی را به #نقل از #آتنا #فقدانی #کاریکاتوریست بر #علیه #مسعود بهنود #انتشار می دهند.
  #جالب #اینجاست که #این #آی دی ها، #تا #دیروز اخبار #کشتی #خبرنگار #همجنسگرا را #انتشار می دادند و یا #مطالبی #مشترک را در #باب #ستایش از #رستم پور #منتشر #می کردند، #اما #این بار با #چرخش# 180 #درجه ای به #انتشار #متنی بر علیه #آقای بهنود #پرداخته اند که #هیچ #گونه #ربطی به #ورزش #ندارد!
  #نکته #جالب تر این است که در #متن #منتشر #شده #همان #کلماتی #استفاده شده است که #رستم پور بر #علیه #آقای بهنود #یک ماه #پیش #نوشته بود، #مانند #بهنود #خاطرات #افرادی که در #جمع ما #نیستند را #تحریف می کند و یا اینکه #دیگر #خبرنگاران را #سانسور #می کند و #اخبار #دروغ #منتشر می کند؟!
  #اکنون #سوال #اینجاست که #چرا باید #آتنا فقدانی به #موضوعی #اشاره کند که #اصلا #ربطی به او #ندارد، #مانند #سانسور #خبرنگاران و یا #تحریف #اخبار #افرادی که در #بین ما #نیستند، #آیا به #غیر از این است که #یک #بار #دیگر #این #خبرنگار #همجنسگرا یعنی #مهدی رستم پور با #انتشار 3مطلبی #دروغ به #نقل از #آتنا فقدانی و به #نفع #خود و #بازنشر #دادن #آن با #آی دی های #تقلبی #بدنبال #تغییر #افکار #عمومی است تا این را #ثابت کند که #ماه #گذشته او #بدرستی #بهنود را #دروغ گو 3خوانده است و #خانم فقدانی #هم #گفته او را #تایید کرده است.
  در این رابطه به نظر می رسد که #آقای بهنود #باید او را به #دلیل #ایجاد #آی دی های #تقلبی و #نشر اکاذیب، #مورد #پیگرد #قانونی #قرار #دهد تا به #این #کار زشت #رستم پور #همجنسگرا #خاتمه دهد زیرا این #اولین باری نیست که #رستم پور با #آی دی های #تقلبی بر علیه #دیگران و به #سود #خود #جو سازی می کند. #ماه گذشته نیز #همین #آی دی ها، #مطالب #رستم پور، بر #علیه #آقای بهنود را #بازنشر کردند و به #پدر علم #روزنامه نگاری ایرانی #فحاشی کردند.
  #آی دی هایی که تا #دیروز #اخبار #صفحات #مجازی #رستم پور را #بازنشر می کردند و خود را #علاقه مند #اخبار ورزشی #مطرح می کردند، #چطور شده است که #امروز #علاقه مند و #پیگیر #خبرهای #غیر ورزشی #شده اند #آن هم با این #مفهوم #که #مطلبی بر علیه #آقای #بهنود #نوشته شده است؟

 13. کمپین بین المللی همجنسگرایان، از مهدی رستم پور، همجنسگرا، به عنوان یک عضو خانواده حمایت کرد.

 14. چرا؟#مهدی رستم پور#همجنسگرا،به پیشکسوتان عرصه خبرنگاری تهمت،افترا،بهتان می زند.این رفتار رغتبار او از زمان مرحومان بهمنش و لطیف ادامه داشته تا کنون که رسیده به اقایان روشن زاده،قریب ومسعود بهنود.
  صادق هدایت نوشته است انسان هایی که حرمت نگاه نمی دارند و مرتب سعی بر ایجاد تنش و بی حرمتی و بی ادبی می کنند بر 2 دسته تقسیم می شوند. البته این 2 دسته از میان افرادی می باشند که از خود و از وجود خود مایه ای ندارند و باید فرد و یا افرادی برای تحریک آنها وجود داشته باشند.
  صادق هدایت گفته است این 2 دسته یا افرادی هستند که با صحبت های دیگران شیر می شوند و دست به اشتباه و بی حرمتی می زنند و یا اینکه افرادی هستند که این بار خر می شوند و آنها نیز با صحبت های دیگران مرتکب بی حرمتی و ناسزا گوییی می شوند.
  از دید صادق هدایت هر دوی این 2 دسته به دلیل اینکه از خود مایه ای ندارند و با تحریک دیگران واکنش نشان می دهند، در رده انسان ها قرار ندارند و از این رو است که هدایت آنها را به 2 حیوان متفاوت تعبیر کرده است.
  حال و روز این روزهای برخی از افراد، در دنیای روزنامه نگاری خارج از ایران نیز بی شباهت با شیر و خر مورد نظر صادق هدایت نیست. #مهدی رستم پور خبرنگاری که آوازه #همجنسگرایی اش تا سالن های ورزشی #ایران نیز رسیده است، این روزها یک بار کار خر را انجام می دهد و روز دیگر شیر می شود.
  یک روز او از بزرگ مردهای تاریخ روزنامه نگاری ایران مرحومان بهمنش ولطیف انتقاد می کند و روز دیگر اراجیفی در خصوص اقایان روشن زاده،قریب و بهنود را مطرح می کند و نکته اینجاست که او در همه این مسیرها از خود مایه ای ندارد و افرادی هستند که او را یا شیر می کنند یا خر، تا بوسیله او به خواسته های خود برسند.
  البته خبرنگار همجنسگرا نیز ظاهرا از این وضعیت ناراضی نیست و سعی بر این دارد افت و کم اطلاعی خود را از ورزش ایران و جهان با انعکاس مطالبی بی ربط به ورزش و کذب لاپوشانی کند.
  رستم پور که این روزها سرگرمی و تمام دار و ندارش شده است چند فالوور در تلگرام، در پایان راه کاری خود، هم به قهرمانان ملی صدمه می زند و هم افرادی مانند استاد بهنود را دروغگو می خواند.
  بنده از این طریق به این دوست خبرنگار عرض می کنم، هر خبرنگاری روزی می آید و روزی هم تاریخ مصرفش تمام می شود، اما یاد آن خبرنگاری به خوبی خواهد ماند که حقیقت را بیان کرده باشد و در عمر کاری خود مرتب شیر و خر نبوده باشد.
  امروز آقای بهمنش به ابدیت پیوست، اما از او همواره به نیکی یاد خواهد شد، حال تو که در مقابل بهمنش نمره ات صفر هم نیست، آیا به این فکر کرده ای که مابقی عمر خود را چگونه سپری خواهی کرد و از تو چه خواهند گفت؟

 15. گفته #سردار ازمون در مورد#همجنسگرا#مهدی رستم پور.http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13960407000010

 16. پوریا ژافره،باید به سوالات ذیل جواب دهد.
  یک چرا در این چند سالی که رستم پور با ژافره قاطی شده .تمام کارشناسان رشته های مختلف ورزشی از صحنه کارشناسی ورزشی بی بی سی حذف شدن؟! جز مهدی رستم پور، که یک دنیا حاشیه دارد.
  دو چرا پوریا ژافره به دورغ به بالا دستی های خود،در بی بی سی گفته که کارشناسان و نخبه های رشته های مختلف ورزشی حاضرنیستند با بی بی سی همکاری کنند.تا بدین صورت رستم پور، را در بی بی سی به عنوان تنها کسی که از کلیه ی رشته های ورزشی مطلع است، لااقل به مسئولین بالادستی خود در بی بی سی معرفی کند. وگرنه مخاطبین بخوبی از اطلاعات ورزشی مهدی رستم پور اطلاع کافی دارند. همچنین از پوریا ژافره.
  سه پوریا ژافره از مخاطبان صوری که، مهدی رستم پور در هنگام کارشناسی در نوبت شمای ورزشی روی خط می اورد، اطلاع داشت. نه اینکه ژافره به رستم پور برای این رفتار شنئی اش با مخاطبان واقعی ومسئولین و مدیران بی بی سی ایراد نمی گرفت. بلکه ژافره هم در تقلب نقش اساسی داشت.حالا چرا رستم پور با مخاطبان صوری تماس گیرنده برنامه خود را اداره می کرد. روسای فدراسیونهای مختلف ورزشی در ایران برای اینکه بیشتر در پست های خود به ناحق باقی بمانند با رستم پور وژافره هماهنگ می کردند رستم پور وژافره خواسته های انها را با مخاطب صوری در نوبت شمای ورزشی به نمایش می گذاشتند.یک نمونه از هماهنگ بودن ژافره و رستم پور،با فدراسیونهادر المپیک قبل از ریو محمدبنا موفق شد با تیمش 3 مدال طلا کسب کند که در تاریخ کشتی فرنگی ایران بی سابقه بود .ولی اگر شما به ارشیو نوبت شمای ورزشی بی بی سی در ان تاریخ رجوع کنید، خواهید دید که رستم پور در ان برنامه گفت محمدبنا کشتی فرنگی ایران را از رده نوجوانان تا بزرگسالان نابود کرده است.حتما به ارشیو نوبت شمای ورزشی مراجعه کنید تا متوجه شوید که رستم پور و ژافره،با دریافت رشوه چه خیانتی به ورزش، مردم وشبکه بی بی سی کرده اند.
  4 پوریا ژافره به علت اینکه توسط رستم پور الوده مسائل مالی شده مجبور است به رستم پور امتیاز بده واو را به عنوان کارشناس تمام رشته های ورزشی روی انتن ببرد. حتی اگر رستم پور به پیشکسوتان روزنامه نگاری در بی بی سی مانند اقایان مسعود بهنود و فرهمند در فضای مجازی توهین کند.

 17. #توجه#توجه.
  #پوریا ژافره #خبرنگار با #سابقه #بی بی سی در دام #مهدی رستم پور#همجنسگرا#قرار گرفته است. از چند #سال پیش #مهدی رستم پور با برقراری #ارتباطی #دوستانه با #پوریا ژافره #خبرنگار #بی بی سی، خود را به عنوان #کارشناسی همه فن حریف و در رابطه با همه چیز و همه کس جا انداخته است. #پوریا ژافره نیز با میدان دادن به #رستم پور از طریق #رسانه #بی بی سی سعی بر این داشته است تا #میدان را به او بدهد. در حال حاضر #بی بی سی تنها یک #کارشناس ورزشی دارد و آن هم #مهدی رستم پور است. از #گلف تا فوتبال و بسکتبال و برای همه اتفاقات از این #شخص برای #کارشناسی صورت می گیرد. در حالی که تا قبل از #بی بی سی #رستم پور در #هیچ رشته ورزشی به غیر از #کشتی سابقه ای نداشته است. حال #چطور او یک #شبه بعد از #مکالمه با #ژافره #کارشناس #همه ورزش ها شد را باید #آقای ژافره پاسخ دهد. این #دو نفر در طی #سال های گذشته نه تنها #مردم و بلکه #مدیران #بی بی سی را نیز #سرکار گذاشته اند و اگر #نگاهی، به عنوان مثال به #آرشیو برنامه های #نوبت شما شود به #راحتی می توان #فهمید که این #دو چگونه #رسانه #بی بی سی را برای خود #ملک #شخصی کرده اند و هرچه #دوست دارند در آن می گویند و از طرف دیگر با #استفاده از #قدرت این #رسانه به #رشوه #خواری و #باج گیری می پردازند. امید است #مدیران #بی بی سی در این #زمینه #تحقیقاتی را انجام دهند تا #شرایط برای #آنها نیز #مسجل شود.

 18. چرا مهدی رستم پور، همجنسگرا و پوریا ژافره، فراماسون، در شبکه معاند بی بی سی، از بازی فوتبال اقایان مسعود شجاعی واحسان حاجی صفی، مقابل تیم فوتبال رژیم صهیونیستی بشدت حمایت می کنند؟!. البته جناب شجاعی سابقه همکاری قبلی را با ان دو جرثومه فساد دارد که اگر فدراسیون فوتبال بخاطر ان مصاحبه کذایی با شجاعی بر خورد می کرد، اکنون دیگر شجاعی به خود اجازه نمی داد که ارزشهای گرانبهای مقدس جمهوری اسلامی را زیر پا بگذارد.فقط جهت اطلاع عرض کنم دو مفسد شاغل در شبکه معاند بی بی سی هرگز بی رشوه برای کسی قدمی بر نمی دارند.

 19. حمایت بی چون وچرای پوریا ژافره، از مهدی رستم پور همجنسگرا، فقط نمونه اش در گروه فراماسونها پیدا می شود.در قانون فراماسونها افراد گروه باید تا پای جان و تحت هر شرایط، از عضو همجسگرای خود حمایت کنند. ایا ژافره فراماسون است؟که علی رقم توهین رستم پور به اقایان بهنود وفرهمند، و نداشتن اگاهی رستم پور، از اکثر قریب به اتفاق رشته های مختلف ورزشی، ان هم با مدرک تحصیلی سوم راهنمایی، ولی باز ژافره، از رستم پور، که یک همجنسگرا ست حمایت می کند و هر شب به عنوان کارشناس یکی از رشته های ورزشی در بخش ورزش بی بی سی از ایشان استفاده می کند.

 20. با اینکه مسعود شجاعی هزینه گزافی به بعضی رسانه های داخل ایران و رسانه های خارج از ایران پرداخت کرد و سعی نمود با تبلیغ فراوان، مردم و مسئولین ورزشی وسیاسی ایران را متقاعد کند که بر اساس قرارداد با باشگاه یونانی، مجبور بوده مقابل تیم اسرائیل بازی کند. ولی شجاعی موفق نشد با جاروجنجال وتبلیغ، مطلب خود را جا بیاندازد.سرانجام از تیم ملی فوتبال ایران خط خورد. مهدی رستم پور، همجنسگرا و پوریا ژافره، رشوه خوار با دریافت رشوه از شجاعی به او قول داده بودند که مانع محروم شدنش از تیم ملی فوتبال ایران خواهند شد،که تیرشان به سنگ خورد.

 21. مسعود شجاعی، در واقع قربانی مهدی رستم پور شد.رستم پور با نیرنگ و حیله، شجاعی را خام کرد واز او یک مصاحبه جنجالی برای رادیو فردا گرفت. رستم پور شجاعی را بیچاره کرد تا برای خودش شهرت کسب کند. هر کشوری قانون خودش را دارد.طبق قانون جمهوری اسلامی مصاحبه با رسانه های خارج، ان هم بی ربط به موضوع ورزش ممنوع است بخصوص اینکه ان مصاحبه را خبرنگاری معلوم الحال از نظر جمهوری اسلا می گرفته باشد.مهدی رستم پور پرونده اول را پربار برای شجاعی ساخت.جمهوری اسلامی خطای دوم او را دیگر سهوی نمی داند.متاسفانه احسان حاجی صفی هم با اتش افروخته ی رستم پور برای شجاعی سوخت.

 22. جناب شجاعی،متاسفانه شما انسان سیاه بازی هستی.ان از مصاحبه با رادیو شطان (فردا) ان هم با ان به اصطلاح خبرنگار که شهره الوده بودنش به افق رسده.بازی با تیم رژیم صهیونیستی.جناب شجاعی کسی که کشور خود را دوست داشته باشد به قانون و ملزومات کشور خود احترام می گذارد.اشتباه بزرگتر شما اقای شجاعی این است که با هزینه کردن در رسانه ها سعی می کنی بی قانونی خود را توجیح کنی دیگر دوران این جنگولکه باری ها تمام شده است. یک روز هم باید پاسخگوی جنجال افرینی خود در رسانه ها باشی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *