توهین روزنامه شاخه سبز به مردم نیروگاه قم + توقیف روزنامه
توهین روزنامه شاخه سبز به مردم نیروگاه قم + توقیف روزنامه

توهین روزنامه شاخه سبز به مردم نیروگاه قم + توقیف روزنامه

توهین روزنامه شاخه سبز به مردم نیروگاه قم + توقیف روزنامه

توهین روزنامه شاخه سبز

توهین روزنامه شاخه سبز به مردم نیروگاه قم که در ادامه آن باعث توقیف روزنامه شاخه سبز و دستگیری و بازداشت مدیر مسئول آن شد که در ادامه عکس هایی از صفحات روزنامه شاخه سبز قرار دادیم.

توهین روزنامه شاخه سبز به مردم نیروگاه قم + توقیف روزنامه
توهین روزنامه شاخه سبز به مردم نیروگاه قم + توقیف روزنامه
توهین روزنامه شاخه سبز به مردم نیروگاه قم + توقیف روزنامه
توهین روزنامه شاخه سبز به مردم نیروگاه قم + توقیف روزنامه

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی از توقیف روزنامه شاخه سبز خبر داد و گفت:‌ دستور بازداشت مدیر مسئول این روزنامه صادر شده است.

به گزارش ایسنا، نادر قاضی پور در جلسه علنی بعد از ظهر امروز ( دوشنبه ) ضمن قدردانی از دادستان شهر قم گفت: در پی تذکر 136 نماینده مجلس در خصوص توهین روزنامه شاخه سبز به مردم منطقه نیروگاه قم دادستان این شهرستان وارد عمل شد تا موضوع را پیگیری کند.

وی اضافه کرد: بر این اساس روزنامه شاخه سبز توقیف شد و دستور بازداشت مدیر مسئول این روزنامه صادر شده است.

گردآوری: برترینا

منابع: تابناک – ایسنا

17 نظر

 1. من ساکن قم هستم واقعا جز حقیقت چیزی نگفته چرا باید بخاطر راستی و درستی به این روزنامه ظلم کنن؟
  نیروگاه قم محل تجمع اشرار و تن فروشان خانه های فساد و موادفروشان است
  خیلی هم پولدار زیاد داره که البته از راه خلاف هست و اینکه این مسائلش ربطی به فقر نداره این منطقه اکثرا به اصولگرایان رای میدن واسه همین براشون مهم شده و این روزنامه بدبخت رو نقره داغ کردن

  • محترمانه و در کمال احترام: لطفا ساکت باش و حد حدود خودت رو بدون.
   منطقه ای که شاید بیشترین جمیعت قم رو تو خودش جا داده مثل خیلی از مناطق دیگه ی شهر نقطه ضعف و قوت داره اما به جای اینکه دهن کثیفت رو باز کنی و مردمش رو تن فروش و مواد فروش و محل زندگی شون رو خانه فساد بدونی مراقب خودت و سبک زندگی خودت باش.
   نظر احماقنه نفهمانه و در نهایت بی شعوری ت، نهایت زوال عقلت رو نشون میده . برای تو و کسی که نظر ابهلانه ت رو منتشر کرده، عمیقا متاسفم…

  • به رییس نژادپرستت بگو عقیمشون کنه.چطوره؟

  • معلوم میشه تو یک آدم نژادپرست از خود راضی از نسل برتر هستی..امثال تو در تاریخ به وفور یافت میشود.امثال ابوسفیان که یک نژادپرست به معنای واقعی بود.کی میگه در ایران نژاد پرست نیست.وقتی جامعه .جامعه طبقاتی شد.طبقه هاشمی و یارانو طبقه مستضعف.نژادپرستی باهاش میاد. بابا نژاد برتر

  • عزیزم برام مهم نیست که اهل کدام منطقه از قم هستی فقط میدونم که یه چیزی به نام شعور رو تو وجودت کم داری. اون دهن لجنتو ببند و بدون درباره کی حرف میزنی. آدمایی مثل تو و امثال تو در حدی نیستن که درباره مردم نیروگاه نظر بدن.

  • ابوالفضل خلج

   درست صحبت کن انسان نمای بی شعور کم عقل در همان نیروگاه خیلی نخنه علمی و عالم مذهبی سکونت دارد.در همه مناطق کشور یا شهر پر از فرهنک های مختلف می باشد.

 2. برای این روزنامه متاسفم…………برای هر چی اصلاح طلب احمق که سعی در برهم زدن ارامش ایران عزیزم دارند متاسفم……..بر تو کمترین که مردم شریف نیروگاه را تن فروش معرفی می کنی متاسفم.
  …………….

 3. سلام ، متأسفانه یا خوشبختانه این روزنامه واقعیت موضوع را بیان کرده و بالاترین تخلفات در استان قم مربوط به همان منطقه است. البته حقیقت همیشه برای انسان تلخ است ، به همین دلیل خیلیها از چنین واقعیتی ابراز ناراحتی می کنند. لازم به ذکر است ، در آن منطقه تعداد کمی خانواده خوب در حال زندگی هستند.

 4. شما بر قم تسلط دارید امار می دهید خلاف های پنهان را در شهر بررسی کنید ببینید بالاتر از خلاف های اشکار هست یا نه و در کجای قم اتفاق می افتد .

 5. مگه همین بالاشهری ها نبودند که می گفتند کسی رو قضاوت نکنید…گمانم این شعارهای ظاهر فریبشون فقز برا بقیه است

 6. هر جایی از هر نقطه از دنیا افراد خوب و بد داره
  اینکه به یک قومیت یا یک منطقه و یا یک نژاد دسته بندی بشه و توهین بشه اصلا درست نیست. افرادی که اینجا میان چیزی رو به یک منطقه نسبت میدن افراد بی فهم و شعوری هستن که فکر میکنن خودشون خیلی ادمای خوبین. من نمیدونم خوب رو در چی دسته بندی میکنن اما هر چقدرم ادم بد داشته باشه ادم خوبم داره. جاهای غیر از نیروگاه قم هم افرادی هستند که خلاف هایی میکنن که امثال شما اصلا تصورش رو هم نمیتونه کنه .دوست عزیز قضاوت نکن و توهین به منطقه نکن

 7. خوب ادب و فهم از نظر تو فهمیدیم بسه، شعورم خوب چیزیه هی ما هیچی نمیگیم با جوسازی هر چی دلتون میخواد تو این یک هفته کردید… چندنفر از نون خوردن انداخیتد! نویسنده و مدیر مسئول قربانی اهداف شوم خودتون کردید… تقواتون کجا رفته، مخصوصا گنده هاتون…کجای اون متن درباره اقوامه؟ بعد طرف رفته تو مجلس تهمت میزنه…مرد باشید نظر مخالفاتونم بذارین

  • دوست عزیز نسبت دادن افراد اون منطقه به حیوان و محل زندگیشون به جنگل توهین نیست؟ وقتی این چنین واضح توهین میشه چطور میتونی بگی توهینی نشده؟این فردی که همینجا کامنت گذاشته و مستقیما اسم اون منطقه رو میاره و افراد یک منطقه رو تن فروش نامگذاری میکنه و چشم از خلاف هایی که در مناطق دیگه میشه میپوشه.همین نیروگاهی که شما میگین مطمئن باشید افرادی داره که شمایی که میگی توهین نیست تو خیالتون هم نمیگنجه.اون فردی که گفته همه از راه خلاف در آمد داشتن جهت اطلاعت گوگل کن محمد جابریان جزو ثروت مندان ایرانی هست. از خیر بودن ایشون هیچ خبری نداری.البته امثال ایشون زیادن. من از شما سوال میکنم، جای دیگه در قم هیچ خلافی نمیشه؟ اگه اتفاقی افتاده خواهشا به فردی نسبت بدید که این کار را انجام داده نه تمام افراد یک منطقه رو زیر سوال بردن و نسبت دادن کلمه حیوان اون هم در یک رسانه!

   • ایرانی باتقوا

    نه مشخصه برداشتتون غلطه و تحت تاثیر جوسازیایید این نهایت کج فهمی از یه طنز خوب اجتماعی
    خود متن هم اینو میگه ‘ نه فرزندم جنگل نبوذ بلکه میدان جنگی شبیه جنگل بود اونم نه بخاطر حیوانا…’
    این ینی نقد دلسوزانه وضعیت بحرانی امنیتی نیروگاه و لاغیر

 8. بنده خدا نیروگاه ادمایی هستن تو لایقشان نیستی برایشان اب خوردن بیاری

 9. ایرانی باتقوا

  سلام مهدی
  بجا حرفای نژاد پرستانه ، از دوستی پ برادری بگو
  بعضیا با این حرفا و برچسب زنیا یکسری خودشون کشوندن بالا و رای اوردن و ماهی انتخاباتی خودشون گرفتن
  ما باید عاقل باشیم
  برو کامنتای بالا را با دقت بخون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *