ارزش انسان به افکار و باورهای اوست
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹
خانه » دانلود » دانلود فیلم » فیلم تجمع سپرده گذاران کاسپین مقابل بانک مرکزی ۱۹ فروردین ۹۶
فیلم تجمع سپرده گذاران کاسپین مقابل بانک مرکزی ۱۹ فروردین ۹۶

فیلم تجمع سپرده گذاران کاسپین مقابل بانک مرکزی ۱۹ فروردین ۹۶

فیلم تجمع سپرده گذاران کاسپین مقابل بانک مرکزی ۱۹ فروردین ۹۶

فیلم تجمع سپرده گذاران کاسپین مقابل بانک مرکزی 19 فروردین 96

فیلم تجمع سپرده گذاران کاسپین مقابل بانک مرکزی ۱۹ فروردین ۹۶

موسسه کاسپین

فیلم تجمع اعتراضی سپرده گذاران موسسه کاسپین مقابل ساختمان بانک مرکزی امروز ۱۹ فروردین ۹۶ که ساعاتی پیش اتفاق افتاد را برای شما عزیزان قرار داده ایم.

همزمان با تجمع تعداد زیادی از سپرده گذاران تعاونی های ادغامی در موسسه اعتباری کاسپین مقابل ساختمان این موسسه، بانک مرکزی وارد عمل شد. هجوم سپرده گذاران به موسسه اعتباری کاسپین مشکلاتی را چند هفته ایست برای این موسسه و بانک مرکزی بوجود آورده است.

علت هجمه سپرده گذاران به موسسه کاسپین اخباری است که پیرامون دارایی موسسه فرشتگان که در کاسپین ادغام شده، بین سپرده گذاران دست به دست می شود و از همین رو مردمی که در این موسسه سپرده گذاری کرده اند از بیم اینکه مبادا دارایی شان از بین برود به شعب کاسپین مراجعه کرده و خواستار دریافت سپرده هایشان هستند.

موسسه فرشتگان ۴ هزار میلیارد تومان از سپرده ۸ هزار میلیارد تومانی خود را در بخش املاک سرمایه‌گذاری کرده بود و همین مساله برای موسسه تازه تاسیس کاسپین مشکل‌ساز شد.

ولی مشکل اینجاست که با افزایش مراجعه سپرده گذاران به شعب کاسپین امکان پرداخت یکباره سپرده ها به مشتریان وجود ندارد و مسئولان این موسسه تصمیم گرفتند با اعمال محدودیت نسبت به بازپرداخت سپرده های مردم اقدام کنند.

در ماه‌های اخیر مشتریان این موسسه امکان دریافت بیش از ۲ میلیون تومان در روز را ندارند. البته شعبه مرکزی این موسسه در موارد خاص تا ۵ میلیون تومان هم پرداخت می‌کند.

همین موضوع ناراحتی و البته نگرانی سپرده گذاران کاسپین را به همراه داشته و موجب تجمع این افراد مقابل این موسسه شده است. شنیده های خبرنگار تسنیم حکایت از آن دارد که طی روز جاری نیز ۱۵۰۰ تن از سپرده گذاران کاسپین در سعادت آباد تجمع کرده بودند.

درخواست اصلی این سپرده گذاران از بانک مرکزی و مسئولان موسسه کاسپین این است که سپرده هایشان را یکباره برگردانند ولی ظاهراً این امر برای کاسپینی ها مقدور نیست.

دانلود فیلم

::

گردآوری: برترینا

امتیاز 5.00 ( 1 رای )
اشتراک گذاری مطلب
کلاس بازاریابی اینترنتی سید حمیدرضا عظیمی
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
دانلود پاورپوینت |  دیجیتال مارکتینگ

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. دزدی از بانک کار ادمهای تازه کار است،دزدان حرفه ای بانک تاسیس می کنند.
    یکی نیست به اینا بگه فرشتگان چندین سال پیش خودتون تابلوش رو پایین اوردین و اسم ارمان رو روش گذاشتین چی شده حالا نبش قبر میکنین? بهانه ای بهتر برای دزدی نبود? اینکه تابلو هست

کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به برترینا مجاز است