صحبت های آذرنگ در برنامه هفت درباره فراستی و اسکار فرهادی
صحبت های آذرنگ در برنامه هفت درباره فراستی و اسکار فرهادی

صحبت های آذرنگ در برنامه هفت درباره فراستی و اسکار فرهادی

صحبت های آذرنگ در برنامه هفت درباره فراستی و اسکار فرهادی

صحبت های آذرنگ در برنامه هفت درباره فراستی و اسکار فرهادی
صحبت های آذرنگ در برنامه هفت درباره فراستی و اسکار فرهادی

حمیدرضا آذرنگ در برنامه هفت

فیلم صحبت های حمیدرضا آذرنگ مهمان برنامه هفت دیشب 13 اسفند 95 درباره مسعود فراستی و منتقد ایشون و اسکار فیلم فروشنده اصغر فرهادی که در ادامه می بینید.

برنامه تلویزیونی «هفت» بار دیگر نیز به فضایی برای تسویه حساب های شخصی مجری و عوامل آن تبدیل شد.

حمیدرضا اذرنگ بازیگر تئاتر و سینما که مهمان این برنامه بود، به شدت از عوامل «هفت» انتقاد کرد. وی گفت: فراستی كودكی بدی داشته و اطرافیانش او را مورد عنایت قرار نداده اند،حالا عقده گشایی می كند. آذرنگ افزود: فراستی یاد بگیرد بگوید و اشتباه كرد، در واقع مشكلی پیش نمی اید فراستی به فرهادی تبریك بگوید.

افخمی كه هفته پیش، تریبون هفت را به پاسخگویی تند به فرخ نژاد و پرویز پرستویی اختصاص داده بود، در واکنش به سخنان غیرمنتظره آذرنگ گفت: ممنونم كه در برنامه هفت، هر چه دلت خواست گفتی، امیدوارم هفته بعد، فراستی حقت را كف دستت بگذارد.

در ادامه برنامه «هفت»، مخاطبان با حضور سئوال برانگیز اسی نیك نژاد که با حمایت مالی دولت احمدی نژاد به ایران آمده بود، مواجه شدند. وی به منظور برای بررسی “سیاسی بودن جایزه اسكار به فرهادی” به این برنامه سینمایی دعوت شده بود.

اما نیک نژاد که از او برای زیر سئوال بردن شایستگی «فروشنده» برای کسب اسکار دعوت شده بود، کیست؟

آنطور که در سایت IMDB (دایره المعارف سینمایی) آمده است، اسی نیک نژاد متولد سال 1960 ، کارگردان و تهیه کننده چندین اثر سینمایی است. البته او تنها 6 فیلم تولید کرده است و بیشتر فعالیت هم در زمینه ی تهیه کنندگی بوده است.

Where Is Home، The Fall of Sahara، Sightings، Eye on L.A، Bloody Rice، Claws از جمله فیلم هایی است که او تولید کرده است. البته هیچکدام از این اثار دارای خلاصه ی داستان و حتی کمترین جزئیاتی نیست. این در حالی است که IMDB در خصوص فیلم های درجه 3 و 4 هم اطلاعات اندکی ارائه می دهد.

ناگفته نماند که اطلاعات فعلی در صفحه ی اسی نیک نژاد در سایت IMDB توسط شرکت خود او ثبت شده است.

وی همچنین تهیه کننده 16 فیلم و سریال بوده است که اکثر آنها دارای مضامین جنسی و غیراخلاقی است.

در ذیل به برخی از فیلم ها و سریال هایی که نیک نژاد در آن دخالت مستقیم داشته اند اشاره می کنیم:

یکی از اثار ساخته شده به تهیه کنندگی اسی نیک نژاد سریال غیراخلاقی “دفتر خاطرات کفش قرمز” است که البته “گروه سرگرمی پلی بوی” هم در ساخت آن شریک بوده است.

از دیگر اثار غیراخلاقی نیک نژاد می توان به فیلم “مکانی به نام حقیقت” اشاره کرد که IMDB آن را با درجه بندی R معرفی کرده است. این درجه به معنای وجود صحنه های جنسی و عریان در فیلم است.

“شرم،شرم،شرم،” از دیگر فیلم هایی از که توسط اسی نیک نژاد تهیه شده است. نکته قابل توجه در مورد این فیلم آن است که IMDB آن را دارای صحنه های سراسر مستهجن معرفی کرده است. وی همچنین مدیر تولید فیلم “سعادت” با درجه بندی R است.

جالب اینجاست که هیچیک از اثار این فیلمساز و تهیه کننده از سوی کاربران IMDb یک امتیاز هم دریافت نکرده است. این بدین معنا است که این فیلم ها و سریال ها در ژانر به خصوص خود هم ضعیف به شمار می آیند.

دانلود فیلم

::

گردآوری: برترینا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *