فیلم دعوای ایوبی و افخمی در برنامه هفت دیشب 20 بهمن 95
فیلم دعوای ایوبی و افخمی در برنامه هفت دیشب 20 بهمن 95

فیلم دعوای ایوبی و افخمی در برنامه هفت دیشب 20 بهمن 95

فیلم دعوای ایوبی و افخمی در برنامه هفت دیشب 20 بهمن 95

فیلم دعوای ایوبی و افخمی در برنامه هفت دیشب 20 بهمن 95
فیلم دعوای ایوبی و افخمی در برنامه هفت دیشب 20 بهمن 95

دعوای ایوبی و افخمی

دانلود فیلم دعوای ایوبی رئیس سازمان سینمایی کشور با بهروز افخمی مجری برنامه هفت در برنامه دیشب 20 بهمن 95 روی آنتن زنده تلویزیون که در ادامه مشاهده می کنید.

حجت الله ایوبی، رئیس سازمان سینمایی امشب در برنامه تلوزیونی هفت حضور یافت که دقایقی بین وی و افخمی درگیری لفظی صورت گرفت.

افخمی خطاب به ایوبی گفت که آقای ایوبی استعفا دهید و رییس ازمان سینمایی کشور پاسخ داد: استعفای من به خودم و رییسم مربوط است. آقای افخمی العربیه سعودی که دشمن ماست هم میخواست درباره جشنواره فیلم فجر کلیپ بسازد همین کلیپی که شما دوبار پخش کردید می ساخت.

افخمی مجری این برنامه مجددا خطاب به ایوبی گفت که پیشنهاد می کنم استعفا بدهید که رییس سازمان سینمایی پاسخ داد: شما از هفت استعفا دهید و افخمی هم در جواب گفت که اگر سال آینده فیلمهایتان بیشتر از سال قبل یعنی به بالای 200 میلیارد تومان رسید، حتما استعفا می دهم.

دانلود فیلم

::

گردآوری: برترین ها

یک نظر

 1. پارسین استور

  پارسین استور کانال تلگرام شما رو بررسی کرده و برای شما راه کارهایی رو جهت افزایش ممبر های ایرانی و هدفمند برای کانال شما به هرمیزان دلخواه پیشنهاد میکنه ما به این افتخار میکنیم که با وب سایت برترینا همکاری داشته باشم

  اخیرا ما با طیف گسترده ای از کانال ها و اپلیکیشن ها در موضوعات مختلف یک همکاری نزدیک رو ترتیب داده ایم .

  ما با بکار گیری روش های مختلفی تبلیغاتی با استفاده از الگوریتم های خاص کاربران و اعضا 100% ایرانی و واقعی را برای کانال شما ارسال کرده و با استفاده از ابزارهای خاصی که در ختیار داریم مانند تبلیغات نوتیفیکشن در بیش از چند صد اپلیکیشن موبایل و چند صد کانال مختلف تلگرام ، اعضای کانال تلگرام شما را به هر میزان که بخواهید افزایش میدهیم .

  الگوریتم های پیچیده ای که در این زمینه به هدفند سازی تبلیغات کمک میکنن و توسط پارسین استور به کار گرفته میشن شامل هدف گزاری روی کاربر مرتبط با موضوع کانال شما ، بکارگیری الگوریتم های زمانی و الگوریتم ضریب هوشیاری کاربر در زمان خاص برای افزایش راندمان ، طراحی کمپین ها متناسب با هدف کانال شما و موارد دیگر هست.

  قطعا در جریان هستید که شما برای تبلیغ در یک کانال تلگرام میبایست تقریبا مبلغ گزافی رو بپردازید و در نهایت چیزی کمتر از 200 یا 300 عضو دریافت کنید که ضرر مطلق خواهد بود و جایی در متد های بازاریابی شبکه های اجتماعی ندارد زیرا ضریب تبدیل هزارم درصدی دارد. ضمن اینکه توجه داشته باشید ما کمترین نرخ رو در بین سیستم ها داریم . که این موضوع رو با یک جستجوی ساده میتونید استعلام بفرمایید

  ما برای کانال تلگرام برترینا یک کمپین فوق العاده طراحی میکنیم .ما تمرکز داریم روی ممبر های ایرانی و مرتبط با موضوع و علاقه مند به زمینه فعالیت کانال های مورد تبلیغ

  از طریق لینک زیر میتونید اطلاعات بیشتری در زمینه سرویس ما و پلن ها بدست بیارید.

  http://www.parsinstore.ir/telegram

  info@parsinstore.ir

  روابط عمومی و مشاوره / تلگرام: @parsinstoreir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *