شب آنگاه زیباست که نور را باور داشته باشیم.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹
خانه » اخبار » اخبار داغ » حمید صفت رپر مشهور با قید وثیقه آزاد می شود
حمید صفت رپر مشهور با قید وثیقه آزاد می شود

حمید صفت رپر مشهور با قید وثیقه آزاد می شود

حمید صفت که به اتهام قتل عمد ناپدری اش بازداشت شده بود، به قرار وثیقه آزاد می شود. مرداد ماه سال ۹۶ پس از کشته شدن ناپدری حمید صفت، این رپر سرشناس به عنوان متهم اصلی دستگیر می شود. اکنون پس از گذشته ۹ ماه به نظر می رسد حمید صفت موفق شده است بی گناهی خودش را در این پرونده به اثبات برساند و تبرئه شود. 

حمید صفت، خواننده سرشناس در مرداد ماه سال ۱۳۷۲ در شهر تهران متولد شد. مضمون ترانه های وی اغلب اعتراضی است و معمولا به مسائل اجتماعی در ترانه هایش می پردازد. والدین حمید صفت هنگامی که او تنها ۵ سال داشت از یکدیگر جدا شدند. مادرش در سال ۱۳۸۴ با فردی به نام هوشنگ ازدواج کرد. حمید صفت در ۲۸ مرداد سال ۹۶ پس از درگیری فیزیکی با ناپدری اش، به اتهام قتل عمد بازداشت شد.

بر اساس اعترافات حمید صفت، وی قصد ضرب و شتم مقتول را نداشته و تنها به دنبال دفاع کردن از مادرش بوده است. رپر سرشناس پیش تر مدعی شده بود که ناپدری، مادرش را کتک می زند و روز حادثه فقط قصد داشته است که او را بترساند تا بیش از این مادرم را مورد ضرب و شتم قرار ندهد. من تنها احتمال می‌دهم سر هوشنگ حین کِشمکش با من به دیوار یا کمد کنار مبل خورده باشد، چون در آن لحظات هوشنگ تقلا می‌کرد که مادرم را کنار بزند و با من درگیر شود.

حمید صفت رپر مشهور با قید وثیقه آزاد می شود

حمید صفت رپر مشهور با قید وثیقه آزاد می شود

بازداشت حمید صفت

اکنون با گذشت کمتر از یک سال از آن حادثه که به فوت ناپدری حمید صفت ختم شده بود، دادگاه حکم بازداشت وی را به قرار وثیقه لغو کرده است. در همین راستا وکیل پرونده حمید صفت اعلام کرد که پس از وصول گزارش کمیسیون هفت نفره پزشکی قانونی، دادگاه با فک و لغو قرار بازداشت موکل موافقت کرده و بازپرس منافی‌آذر، امروز برای صفت قرار وثیقه صادر کرد.

اشتراک گذاری مطلب
برچسب ها :
کلاس بازاریابی اینترنتی سید حمیدرضا عظیمی
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
دانلود پاورپوینت |  دیجیتال مارکتینگ

کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به برترینا مجاز است