فیلم توهین حسن ریوندی و شهریاری به قوم لر + عکس
فیلم توهین حسن ریوندی و شهریاری به قوم لر + عکس

فیلم توهین حسن ریوندی و شهریاری به قوم لر + عکس

فیلم توهین حسن ریوندی و شهریاری به قوم لر + عکس

فیلم توهین حسن ریوندی و شهریاری به قوم لر + عکس
فیلم توهین حسن ریوندی و شهریاری به قوم لر + عکس

توهین حسن ریوندی و شهریاری

فیلم توهین حسن ریوندی و شهریاری به قوم لر که در ادامه کلیپ توهین شهریاری و ریوندی را که با تعریف یک جک درباره قوم بزرگ لر این مردم عزیز را مورد تمسخر قرار می دهند.

علیه ریوندی و شهریاری اعلام جرم شد

نماینده مردم کوهدشت و رئیس کمیسیون قضایی مجلس نسبت به توهین دو مجری سرشناس به قوم لر گفت: به محض اطلاع از این توهین بر علیه دو مجری مذکور اعلام جرم کرده‌ام و خواستار مجازات آن‌ها نیز هستم.

به گزارش پایگاه خبری گُلوَنی به نقل از فارس، الهیار ملکشاهی ظهر امروز درخصوص کلیپ پخش شده در فضای مجازی و توهین دو مجری سرشناس به قوم بزرگ لر اظهار داشت:

این دو مجری با لحن اهانت‌آمیزی درمورد قوم لر صحبت کرده‌اند درحالی که مردم قوم لر از اصیل‌ترین اقوام ایرانی هستند تا جایی که مقام معظم رهبری درخصوص قوم لر فرموده‌اند که رزم قوم لر در دوران دفاع مقدس بیش از آن‌ که شنیدنی باشد دیدنی است.

وی افزود: قوم لر هزاران شهید را برای دفاع از میهن و نظام تقدیم کرده است، قوم لر هزاران نخبه و دانشمند در رشته‌ها و قسمت‌های مختلف کشور دارد.

نماینده مردم کوهدشت در مجلس با شاره به اینکه امام راحل(ره) نیز درمورد قوم لر فرموده‌اند که عشایر ذخایر انقلاب هستند، یادآور شد: حضرت امام در سال ۱۳۴۲ برای انتقال پیام مراجع قم به شاه یک روحانی لرستانی به نام آیت‌الله روح‌الله کمالوند خرم‌آبادی را به عنوان سفیر انتخاب کردند که این موضوع در سریال معمای شاه نیز دیده شده است.

این مسوؤل با بیان اینکه اعمال دو مجری مذکور جرم و خلاف قانون است، تصریح کرد: بنده امروز براساس قوانین مجازات اسلامی شکوایه‌ای تنظیم کرده‌ام که به دادستان عمومی و انقلاب تهران تقدیم شد.

ملکشاهی افزود: بنده خواستار رسیدگی به شکایت برعلیه دو مجری توهین‌کننده به قوم لر تحت عنوان اهانت شده‌ام و نحوه رسیدگی و برخورد با این نفر را به اطلاع مردم خواهم رساند.

نماینده مردم کوهدشت در مجلس در پایان سخنان خود تاکید کرد: بنده به محض اطلاع از این توهین بر علیه دو مجری مذکور اعلام جرم کرده‌ام و خواستار مجازات آن‌ها نیز هستم.

امید است آقای ریوندی و آقای شهریاری به زودی از مردم غیور لر عذرخواهی کنند.

دانلود فیلم

::

گردآوری: برترینا

فیلم معذرت خواهی حسن ریوندی از قوم لر به خاطر توهین چندی پیش

:::

فیلم معذرت خواهی محمود شهریاری بعد از توهین به یک قوم

حتما ببینید

فیلم معذرت خواهی حسن ریوندی از قوم لر بخاطر توهین چندی پیش

فیلم معذرت خواهی حسن ریوندی از قوم لر به خاطر توهین چندی پیش

فیلم معذرت خواهی حسن ریوندی از قوم لر بخاطر توهین چندی پیش معذرت خواهی حسن …

14 نظر

 1. ریوندی و شهریاری شما تا حالا تو ایینه خودتون و نگاه کردین اخه بی غیرت چیکار با لرها دارین ناموستون و اذیت کردن

  • محمد علیخانی

   گفتمش نقاش را نقشی از اصل آریا بکش … نقش لر را روی قلب نقشه ی ایران کشید … گفتمش اگر که در این نقشه لرها نبود !!! با قلم یک جنگل تاریک و بی سلطان کشید … گفتمش این شیر غران چند سال دارد بگو … روی کاغذ با ابهت آریو برزن کشید … گفتم ای نقاش نقشی هم بکش از مردمش … نقش نقشی،کوروش و شیر علی مردان کشید … گفتمش کریم خان و حسین پناهی، را چه شد؟ یک طرف عدل و دگر سو روشنفکری از لرها کشید رو به او گفتم چه فرقی با دگر قوم ها کند؟! کم کَمَک عکس عقابی بین گنجشکان کشید … گفتمش در دفترم عکس اصالت را بکش … با قلم جوهر عشق ، نام زرد کوه و دنا و جنگل زاگرس کشید

 2. نژاد پرستی فقط به تبعیض رنگ سیاه و سفید نیست و برتری هر قوم نسبت به دیگری نیز نوعی نژاد پرستی محسوب می شود.
  برای ریوندی و شهریاری متاسفم هستم برای اینگونه ادبیات که با تمسخر یک قوم دیگر به دنبال دیده شدن هستید.

  • من لرم. لربختیاری.لرلک.لرمینجایی.لربهمیی.لرثلاثی.لرفیلی.لرشیرازی.لربوشهری
   اصالتم راباید دربندبند تاریخ پرشکوه ایران عزیز جستجو کرد درسنگ نوشته های کولفرح ومجسمه شیمی قلعه فلک الفلاک وشوش وتخت جمشید رد پای استوار اجداد من میدرخشد
   تمدنم از عیلام است هخامنشیان وساسانیان
   نسبم به کوروش و داریوش و آریوبرزن و علیمردان و سردار اسعدمیرسد
   در دامان شیرزنانی پرورش یافته ام همچون یوتاب وقدمخیر وبی بی مریم که در دوران روبنده وبرقه تفنگ بدست گرفت و الم آزادی خواهی ایران سرداد و در رکاب مردان ایلم مشروطه بپا کرد
   پس قبل از آنکه دهان گشادت را باز کنی و تهمت و بی احترامی کنیدبدان تاریخ ایران مدیون اجداد من است
   لر یکی ازاصیل ترین اقوام ایرانی که همیشه در سخترین شرایط حامی ایران و ایرانی بوده. پس بهتر نیست نه تنها به قوم لر به هیچ قومی اهانت نشود چون دشمن در کمین تفرقه است واقعا جای تاسف است که برای خندیدن تعداد محدودی یک قوم بزرگ رو رنجید

 3. یکی ب این دوتا دلقک بی مغز بگه ی نگاه به کتابای تاریخ ایران ودنیا بندازن که بفهمن راجب کی وچی دارن حرف میزنن.دوتا ادم بی ادب ک برای مطرح کردن خودشون توهین کردن رو مناسب دیدم.واقعا تاسف برای این حجم از جهل ونادانی کمه

 4. شهریاری خیلی غلط کرده. مرتیکه بی وجود خودش کیه؟؟؟ یه بد بخت کمبودی من ترکم و بیل لرها بودم . مردمانی بینهایت شریف و پاک و واقعا انسان هستند

 5. علی دادجو خرم اباد

  اقای ملکشاهی از شما خواهش میکنیم ابروی شهدای قوم لر را برگردانید حتی اگر شده از مقام معظم رهبری هم کمک بخواهید . قوم لر اقیانوسیست که بادهان سگان نجس نمیگردد.

 6. افتخار ایران

  من لرم عظمتم را تاریخ میفهمد من لرم هرگز بر افتادگان نتازیدم یاد گرفتم بزرگی به افتادگیست نه انچه این دلقکان می گویند تمدن ایران را من ساختم من پاسداری کردم ایران را من درس ادب را به مغول و روم دادم من رامشان کردم تا وحشی نباشند اینک از پساب انها هنوز بی ادبانی هستند که ولی نعمت خود را نمی شناسند

 7. طنز و اینکه خنده رو ب لبای مردم ایران اوردن کار خیلی عالی هست ولی ب چ قیمت؟!کاش فقط یک جک ساده بود ما لر ها جنبه شوخی رو داریم ولی این کاملا توهین بود” صد رحمت ب لر”اقایان طنز پرداز مثلا محترم اول فکر کنید بعد ب زبان بیارید .مهران مدیری هم چندین سال مردم رو خندونه ولی نه با این چنین ادبیاتی لطفا گوسفند نباشید!

 8. محسن بیرانوند

  این شهریاری کلأ آدمه منحرفیه.اون یکی همیشه که اصل بی ادب و بی فرهنگ.درود بر قوم بزرگ ل پاسبانان ایران

 9. بقرآن فقط باید بگیریشون سر دو تا رو آب پز کنی تا درس عبرت بشه برای همه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *