فیلم توهین گوگوش خواننده لس آنجلسی به امام زمان (عج)
فیلم توهین گوگوش خواننده لس آنجلسی به امام زمان (عج)

فیلم توهین گوگوش خواننده لس آنجلسی به امام زمان (عج)

فیلم توهین گوگوش خواننده لس آنجلسی به امام زمان (عج)

فیلم توهین گوگوش خواننده لس آنجلسی به امام زمان (عج)
فیلم توهین گوگوش خواننده لس آنجلسی به امام زمان (عج)

توهین گوگوش

دانلود فیلم توهین گوگوش خواننده ایرانی لس آنجلسی به امام زمان (عج) که در این کلیپ گوگوش در کنسرتش امام زمان را مورد تمسخر می گیرد و مسخره می کند.

فائقه آتشین معروف به گوگوش خواننده زن ایرانی لوس آنجلسی که مدت هاست طبل رسواییش زده شده حال به تمسخر امام زمان ( عج ) پرداخته است.

گوگوش آنقدر یونجه مخالفان دین و عقاید هموطنانش را خورده است که هار شده و حرمت اعتقادات مردم کشوری که ادعا میکند اهل آنجاست را نیز نگه نمیدارد.

گوگوش در کنسرت خود با عشوه گری ها و دلبری هایی که همیشه برای جلب توجه صاحبان خود انجام میدهد به بیان به قول خود جوکی پرداخت که خشم مردم ایران را در پی داشته است.

توهین به امام زمان ( عج ) همانند توهین به سایر امامان و معصومین شیعیان خط قرمز مردم ایران است و انگار این خواننده زن متوجه نیست که به چه کسی بی احترامی کرده است.

فیلم توهین گوگوش خواننده لس آنجلسی به امام زمان (عج)
فیلم توهین گوگوش خواننده لس آنجلسی به امام زمان (عج)

گوگوش در کنسرت خود در حالی که هیچکس کاری به کارش نداشته به توهین به امام مهدی ( عج ) پرداخت. در این توهین بی شرمانه گوگوش به مقایسه امام زمان ( عج ) و محمدرضا شاه پهلوی پرداخت.

از بیان صحبت های این خواننده هتاک شرمنده ایم اما جهت انتشار خبر این موضوع مجبور به بیان صحبت های این خواننده زن هستیم. در این کلیپ گوگوش حال خوشی ندارد و اینگونه که پیداست اثرات مشروبات الکلی بر مغز وی بسیار بوده است .

هدف از این کلیپ فقط شناساندن چهره واقعی این شخص برای طرفدارانش است.

دانلود فیلم

::

گردآوری: برترین ها

16 نظر

 1. خدا لعنتش کنه زنیکه گوزگوشو

 2. واقعا که…این قصد نداره بمیره؟ پیر خرفت

 3. مطمئن باشید هوادارنش هم ازش متنفرند!!! مگه عشق امام زمان تو دل عاشقانش شوخیه؟؟

 4. ای زنازاده خدا لعنتت کنه بی شرف مردنت شرافت داره به زنده بودنت . گور به گور شده میفهمی داری چی میگی؟ خیلی ملعونی همون اقا امام زمان (عج) از کمرت بزنه

 5. واقعا خاك بر سر اين آدم بيشرف و بي حيا كه راحت به مقدسات و اعتقادات مسلمانان توهين ميكنه.بالاخره تاوان اين كاراشو پس ميده,فقط خدا به دادش برسه

 6. گوگوش‌و‌امتال‌گوگوش‌مشتی‌جونور‌بی‌ظرفیتن‌وقتی‌دوتا‌طرفدار‌پیدا‌کردن
  هار‌میشن‌ومعلوم‌نیست‌قلادشون‌دست‌کیه
  قلبی‌که‌به‌عشق‌امام‌زمان(عج)نورانی‌میشه‌‌‌‌‌،جایی‌برای‌اینا‌نداره‌عشق‌به‌
  اهل‌بیت‌(ع)یعنی‌‌ارزش‌بینهایت

 7. سگ بد قیافه عمرتو پای فسادوفحشا تموم کردی شدی برده امریکائیان فردای قیامت خداوند درباره تو وامثال تو قضاوت خواهد کرد ای پیرزن کودن

 8. جانم فدای اقایم مولایم امامزمان

 9. یعنی شما با این میزان عفت کلام، یار و عاشق امام زمانید؟!!!!! خودم به شخصه که میدونم یار امام زمان نیستم و ادعایی هم ندارم ولی امان از این بسیجی هایی که ادعاشون میشه برا امام زمان کار میکنن و…. به چشم تو بسیج دانشگاه آزاد شهرکرد دیدم مال بچه یتیم را برداشتن دادن به بینی عملیهای خر پول! آره ما که ادعا نداریم ولی اونا که ادعا دارن چه کردن؟؟؟؟؟

  • الان چه ربطی به توهین خانم محترم و عزیز و هنرمند گوگوش جان ( یه وقت توهین که نکردم به ساحت هنرمند بزرگ ) به امام زمان (عج) داره
   تو و امثال تو کارتون اینه که در چنین مواردی جای مظلوم و ظالم رو عوض کنید یعنی بجای واکنش به حرکت زشت اون حیوون (گوگوش ) میای و به عصبانیت مردم نسبت به این موضوع حمله میکنی

 10. اراذل اینترنتی ،واقعا برای شما که نام ایرانی را بر خود نهاده اید متاسفم.

 11. واقعا که نمردیم و دیدیم چه آدمهای با تربیتی ! پیرو امام زمانند

 12. دشنام ندهید کسانی ک ب خداوند و دینتان دشنام میدهند…شماهایی ک عاشقان امام زمانید بقول خودتون.واقعا فکر کردین با اینجور توهین کردن ب بهانه ی امام زمان تو اون دنیا مورد نکوهش قرار نمیگیرید؟

 13. واقعا خیلی احمقید که به این هنرمند بزرگ توهین میکنید

 14. گوگوش واگذارت به تمام خرهای قبرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *