فیلم توهین رئیسی به مردم با جمله تخلفات انتخابات مهندسی شده
فیلم توهین رئیسی به مردم با جمله تخلفات انتخابات مهندسی شده

فیلم توهین رئیسی به مردم با جمله تخلفات انتخابات مهندسی شده

فیلم توهین رئیسی به مردم با جمله تخلفات انتخابات مهندسی شده

فیلم توهین رئیسی به مردم با جمله تخلفات انتخابات مهندسی شده
فیلم توهین رئیسی به مردم با جمله تخلفات انتخابات مهندسی شده

توهین رئیسی

فیلم توهین رئیسی به مردم با جمله تخلفات انتخابات مهندسی شده رئیسی: من از شورای نگهبان و قوه قضائیه می‌ خوام نگذاریم حق الناس ضایع شود. تخلفات بی‌ سابقه است. تخلفات مهندسی‌شده و سازماندهی شده… .

تسنیم نوشت: حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی امشب در جمع حامیان خود در جامعه الحسین مشهد مقدس اظهار داشت: خداوند را شاکریم که عمری را به ما عنایات فرمود تا بار دیگر رمضان را تجربه کنیم. ماه رمضان ماه توجه به خدا، محاسبه اعمال و ظرفیت سازی برای نفس و جان است. این ماه هنگامه تمرین دگر خواهی در پرتوی خداخواهی است.

وی افزود: مردم سالاری دینی از ویژگی های نظام اسلامی و قانون اساسی کشور ماست؛ در کشور ما تمام ارکان جمهوری اسلامی بر اساس رای مردم انتخاب می شود.

حجت الاسلام رئیسی گفت: مردم ما مثل همیشه کم نگذاشتند اما مسئولان کم گذاشتند، کم گذاشتند که بنده به عنوان یک کاندیدا باید از آن دسته از مردم عزیزی که آمده بودند برای رای دادن اما فقط به جرم اینکه می خواهند به رقیب کاندیدای دولت رای دهند باید ساعت ها پشت در صندوق ها معطل بمانند و رایشان را نتوانند بدهند عذرخواهی کنم و این فقط یک جا نبود و موارد بسیاری از سراسر کشور هم به ما و هم به شورای نگهبان و بخش های دیگر اعلام شده است.

وی ادامه داد: باید از این دسته مردم عزیز که عاشقانه و صمیمانه و مسئولیت شناسانه در صحنه حاضر بودند اما نتوانستند رای بدهند همگان عذرخواهی کنند، من هم به سهم خود به عنوان یک کاندیدا باید این قصور را و یا تقصیر را نسبت به کسانی که باید رای مردم را می گرفتند و به موقع اعلام نکردند اعلام کنم.

وی ادامه داد: تشکر صمیمانه و مخلصانه و متواضعانه دارم از 16 میلیون نفر از مردم عزیزی که بزرگوارانه بنده حقیر را مورد لطف و محبت قرار دادند من این رای را برای خودم تلقی نمی کنم، به عنوان یک طلبه این رای را به ارزش ها تلقی می کنم، به کسانی تلقی می کنم که می خواهند در این نظام، دولتی در طراز دولت اسلامی شکل بگیرد و خواسته هایی از نوع خواسته های امام و رهبری و شهدا و ایثارگران دارند بر زبان جاری می کنند و این تشکر را هم به لحاظ حضور مردم و هم به عزیزانی که در ستادهای مردمی بودند.

حجت الاسلام رئیسی بیان کرد: بنده تاکنون از حق تولیت آستان قدس رضوی استفاده نکرده ام و تا آخر عمر نیز استفاده نخواهم کرد، ابتدا عرض کردم تمام اعضای همکار ما در تهران و در کشور هم دوستانی که مسئول ستادها بودند همه مردمی بودند، اداره ستادها کاملاً مردمی بود، خود مردم بودند، دیدید و شنیدید که فردی درب مغازه را باز کرده بود و یا فردی منزلش را به این امر اختصاص داده بود و در این راه قرار داده بود، خانمی النگو و یا گوشواره اش را داد و من شرمنده شدم، درست مثل روزهای دفاع مقدس.

تولیت آستان قدس رضوی ادامه داد: ناسزا گفتن به سید ابراهیمی رئیسی فضای انقلابی و جهادی را در کشور کم رنگ نخواهد کرد. دعاها و نیایش های شما به درگاه خدا اثر کرده است. مادر چهار شهیدی که با اشک چشم می گوید من امروز تمام دغدغه ام این است که ارزش های انقلاب اسلامی زمین نماند. مطمئن باشید دعا ها و نیایش های شما به درگاه خداوند محقق خواهد شد.

رئیسی با اشاره به اینکه از اولی که وارد این عرصه شدیم، در مورد کرامت خواهی و حق خواهی و عدالت اجتماعی و اقتصادی و گفتمانی که امام و رهبری داشتند تاکید کردیم بیان کرد: گفتیم می خواهیم صدای کسانی باشیم که صدای آنها شنیده نمی شود، گفتیم می خواهیم صدای محرومان و کسی که با مشکلات مختلف اجتماعی دست و پنجه نرم می کنند باشیم که روزنامه و پژواکی نداریم.امید آن است که همواره وکیل مدافع محرومان و خانواده های مستضعف در جامعه باشم.

وی بیان کرد: من از نخبگان، از خانواده معزز شهدا و ایثارگران و جوانان عزیز و خانم ها و آقایانی که در این عرصه تلاش و مجاهدت کردند صمیمانه تشکر می کنم و می گویم ناسزا گفتن به فردی مثل سیدابراهیم رئیسی فضای انقلابی را سرد نخواهد کرد.

رئیسی ادامه داد: می خواهند جامعه را دوقطبی کنند و بر طبل دوقطبی کردن جامعه می نوازند و این روش فرسوده انگلیسی ها است که شیعه را دوقسم کنند و سنی را دوقسم کنند، ما این دوقطبی کردن را برای اینکه بخواهند از پاسخ به سوالات فرار کنند نمی پذیریم، مردم سوالشان این است چهار سال چه کردید؟ مردم سوالشان این است دور از تهمت ها و افتراها و نارواها چرا آدرس غلط به مردم می دهید؟ مردم می گویند کار، چرا بیکاری است؟ به مردم بگوئید چقدر کار ایجاد کردید چقدر می خواهید کار ایجاد کنید، این جواب مردم است نه اینکه جواب این مردم این باشد که اینها می خواهند دیوار بکشند.

وی افزود: جواب مردم این است که خانواده فقیر و مستمندی که نان شب ندارند چه باید بکنند. ما گفتیم منابع کشور را بررسی کردیم و می خواهیم سه دهک پائین را افزایش دهیم اما اعلام کردند از کجا؟ شما مگر اقتصاد می دانید؟ اعلام کردیم از این منابع می خواهیم تامین کنیم. شما آب و برق و نفت گاز و بنزین و حامل های انرژی را گران کردید، ما گفتیم منبعش اینجاست اما گفتند اینها کار پوپولیستی می کنند اما شب انتخابات و یک باره لحن و ادبیاتشان را عوض کردند و گفتند باید افراد تحت پوشش سازمان های حمایتی درآمدشان را افزایش دهید، ما نیز از ابتدا همین را گفتیم.

رئیسی گفت: ما گفتیم باید به قانون عمل کرده و کف یک میلیون شغل سالانه ایجاد کنید اما گفتند می خواهند کشور را دچار مشکل کنند، گفتیم با همین قانون می شود و اگر دولتی نخواهد اجرا کند نباید باید وارد عرصه شود. مردم را چه حساب کرده اید؟ چرا با مردم اینگونه صحبت می کنید؟ گفتیم باید یک میلیون شغل ایجاد شود و گفتند اینها می خواهند مردم را فریب دهند.

وی با انتقاد از عملکرد دولت در عرصه سیاست خارجی اظهار داشت: دولت در سیاست خارجی باید این سیاست ملتمسانه خود را کنار بگذارد.این که شما به دشمن پیام دهید که خزانه کشور خالی است، اشتباه است. این که القا شود همه چیز مردم وابسته به برجام است حتی آب خوردن مردم وابسته به برجام است اشتباه است.زانو زدن در برابر یک مقام عربی که هزاران مسلمان را در منا به شهادت رسانده است، سیاست ملتمسانه است.

رئیسی افزود: اینها، پیام هایی دریافت می کنند و می فهمند تحریمشان اثر گذاشته و دومرتبه تحریم را تشدید می کنند، یکی از عوامل تشدید تحریم ها پیام هایی بود که از داخل می رفت، اگر پیامی که از داخل می رفت پیام اقتصاد مقاومتی بود و این بود که ما پای اقتصاد مستقل پایدار ایستاده ایم جرات نمی کردند تحریم ها را تشدید کنند.

وی خاطرنشان کرد: ما گفتیم کدام رئیس جمهور روی کره زمین می آید بنیه دفاعی و موشکی خود را تضعیف می کند؟ این بنیه دفاعی برای جنگ نیست برای آن است که نجنگیم، در همه دنیا برای بازدارندگی این بنیه دفاعی را تقویت می کنند تا کسی به خاکشان تعرض نکند و ما این حرف را زدیم، شما در مصاحبه ها و مناظره ها بنیه دفاعی و موشکی را تضعیف کردید و روحیه بچه های مدافع حرم و خانواده شهدای مدافع حرم را تضعیف کردید و بعد سر مزار پدر موشکی رفتید. این چه رفتاری است؟

رئیسی ادامه داد: ما می گوئیم کدام رئیس جمهوری بنیه دفاعی و موشکی کشورش را تضعیف می کند؟ کدام رئیس جمهوری است که بنیه دفاعی کشورش را تضعیف کند؟ شما باید به مجاهدان و خانواده شهدا افتخار کنید چرا آنها را تضعیف می کنید؟ اگر این ها نبودند امروز باید در تهران مقابل داعش می جنگیدیم.

رئیسی تصریح کرد: توجه به ارزش های انقلاب اسلامی و عزت و اقتدار نظام و توجه به فرهنگ اصیل این نظام اگر بشود ما جلو می رویم. آنچه اتفاق افتاد اتفاق بدی بود و جلوی چشم مردم افتاد، ما مردم را عاقل و بابصیرت می دانیم، روستایی ما کمتر از شهری مطالب را نمی فهمد و بسیاری از مطالب را بهتر می فهمد. آنچه اتفاق افتاد؛ اتفاقات خوبی نبود، مردم ما عاقل و با بصیرت هستند؛ ما مرزبندی ها را بین روستائیان و شهرنشین ها قبول نداریم.

وی با اشاره به اینکه در این دوره دولت حامی یک کاندیدا بود و در برابر کاندیدای دیگر موضع گیری می کرد تصریح کرد: اتفاقات این دوره بدیع بود، بیش از 5 ماه است که آنتن تلویزیون صبغه تبلیغات انتخاباتی داشت و این رقابتی نابرابر را ایجاد می کند.

رئیسی گفت: اتفاقات این دوره اتفاقات بی سابقه ای بود؛ تمام امکانات کشور و وزارت خانه ها و استانداری ها و بهداری ها و… ستاد انتخاباتی کاندیدای دولت شد. این در حالی است که بنده 20 فروردین از مشهد و آستان رفتم و درهیچ یک از برنامه های آستان شرکت نکردم.ده ها روزنامه زنجیره ای برای دولت کار و مدام به رقیب تهمت زدند در حالی که روزنامه قدس آستان ازهر گونه فعالیت انتخاباتی بر حذر شد.

وی خاطرنشان کرد: معاون اولی که با کلام خود می گوید من برای دفاع از دولت می آیم و این را ما به هیج عنوان در قانون نداریم. این پول پخش کردن ها، واریز یارانه حتی برای افرادی که یارانه آنها قطع شده بود، واریز بدهی چندین ساله کشاورزان در شب انتخابات، سوء استفاده های کاندیدای خاصی از امکانات دولتی بود. ما توجه به فقرا و محرومان و ایجاد اشتغال و کنار گذاشتن اشرافیگری را گفتمان کردیم که اگر عملیاتی شود حمایت می کنیم. خوشحال می شویم این جریان در دولت مورد توجه قرار گرفته همچنان ادامه داشته باشد و منحصر به دوران انتخابات نباشد.

رئیسی بیان کرد: از چناران و اهواز و خرم آباد مستنداتی فرستاده اند و بیش از 200 فیلم خود مردم فرستادند و قریب به 2000 صندوق را مردم گفته اند اشکال دارد و آقایان گفته اند سریع رسیدگی شده است.

وی ادامه داد: مردم 30 انتخابات شرکت کرده اند و سر صندوق بودن را بلد هستند و چیز تازه ای نیست، مردم خودشان سر صندوق ها بوده اند، ما قانون مدار هستیم و نیروهای انقلابی برخلاف فتنه گران پایبند به قانون هستند اما تخلفات در این رابطه بی سابقه است.

رئیسی ادامه داد: به دوستان عرض کردم و خودشان هم می دانند ما پایبند به انقلاب هستیم و کار را از مسیر قانون دنبال می کنیم اما اگر مردم احساس کنند این تخلفات مهندسی شده و سازمان دهی شده بررسی نشود اعتماد مردم آسیب می بیند و این آسیب دیدن خسارت بزرگی برای کشور است.

تولیت آستان قدس رضوی ادامه داد: پایبندی به خط امام و ولایت فقیه و دشمن شناسی و دشمن ستیزی و توجه به مردم و باور داشتن آنها شاخص های خط امام و راه امام است، ادبیاتی انقلابی و در خور شان مردم انقلابی خواسته مردم عزیزمان و خط روشن و نورانی اماممان است.

رئیسی افزود: اهل دلبندی های شخصی نیستم اما دیدید اهانت و ناروا و تهمت و افترا و آدرس های غلط داده شد اما اهل اینکه از خودم بخواهم بگویم نیستم، فیلم انتخاباتی را که خواستند بسازند گفتم از زندگی مردم و بیکاران و اینکه تبعیض ها چقدر مردم را اذیت می کند فیلم بسازید، ترساندن مردم از جفاهای این انتخابات بود که در مردم نسبت به رقیب هراس ایجاد کنند اما اکنون نظر شورای نگهبان را نظر نهایی می دانیم و درخواست خودمان را مطرح کرده ایم و قانونمند کار را پیگیری می کنیم از پیگیری مطالبات مردم خسته نمی شویم و جا نمی زنیم و نه با تهمت های ناروا میدان را خالی می کنیم و در این عرصه پافشاری می کنیم تا مشکلات مردم حل شود.

دانلود فیلم

::

گردآوری: برترینا

حتما ببینید

فیلم توهین صالحی امیری وزیر ارشاد به حامیان و طرفداران رئیسی

فیلم توهین صالحی امیری وزیر ارشاد به حامیان و طرفداران رئیسی

فیلم توهین صالحی امیری وزیر ارشاد به حامیان و طرفداران رئیسی توهین صالحی امیری فیلم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *