آسمان برای گرفتن ماه تله نمی گذارد، آزادی خود ماه است كه او را پایبند می كند.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹
خانه » اخبار » حواشی قتل غیر عمد بازیکن سابق پرسپولیس
حواشی قتل غیر عمد بازیکن سابق پرسپولیس

حواشی قتل غیر عمد بازیکن سابق پرسپولیس

حواشی قتل غیر عمد بازیکن سابق پرسپولیس ،خبری که روز های اخیر در روزنامه ها و محافل ورزشی جنجال فراوانی به پا کرده است مربوط به قتل غیر عمد بازیکن سایق پرسپولیس می شود که البته در پی آن شایعات فراوانی هم برای این بازیکن پیشکسوت به دنبال داشته است. 

ماجرا از آن جا شروع شد که بازیکن سابق پرسپولیس به جرم قتل غیر عمد بازداشت شد. همین مسئله سبب شد که شایعات و برداشت های متفاوتی حول این پرونده پدید آید. بازیکن سابق پرسپولیس که در ابتدا تمایلی هم به فاش شدن نامش نداشت، سر انجام در این رابطه با یکی از روزنامه های ورزشی به مصاحبه پرداخت تا پرده از راز پرونده قتل غیر عمد بردارد. 

حواشی قتل غیر عمد بازیکن سابق پرسپولیس

حواشی قتل غیر عمد بازیکن سابق پرسپولیس

بر اساس شایعاتی که در فضای مجازی منتشر شده بود این گونه برداشت می شد که بازیکن سابق پرسپولیس به اتهام قتل غیر عمد در بازداشت به سر می برد. در ادامه ابراهیم اسدی بازیکن پیشین تیم پرسپولیس در گفتگو با یک خبرنگار گفت: ماجرا به حادثه رانندگی مربوط می شود که ۱۰ روز پیش اتفاق افتاد. 

در شب سانحه، راننده یک خودرو پراید در حالی که از اتومبیل اش پیاده شده بود به کنار جاده می آید. به علت تاریکی هوا من اصلا متوجه حضور او نشدم و متاسفانه  برخورد شدیدی با وی داشتم. پس از وقوع تصادف با وجود آن که وی را به سرعت به نزدیک ترین مرکز درمانی منتقل کردم اما به علت شدت جراحات، آن فرد جان خود را از دست داد. 

حواشی قتل غیر عمد بازیکن سابق پرسپولیس

ابراهیم اسدی همچنین گفت: این حادثه ای است که ممکن است برای هر انسانی رخ دهد. وی با گلایه از شایعاتی که روزنامه های ورزشی برایش ایجاد کرده بودند نیز گفت: سانحه رانندگی ممکن است برای هر فردی اتفاق بیافتد اما اینکه عده ای چنین مسئله ای را قتل غیر عمد عنوان کنند و من را بد نام کنند، قطعا مسئله ای است که نمی توانم از آن بگذرم. 

امتیاز 1.00 ( 1 رای )
اشتراک گذاری مطلب
کلاس بازاریابی اینترنتی سید حمیدرضا عظیمی
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
دانلود پاورپوینت |  دیجیتال مارکتینگ

کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به برترینا مجاز است