در این جهان، همواره برای كسانی كه از خطری بهراسند، خطری وجود خواهد داشت.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹
خانه » اخبار » فرهنگی » مهناز افشار الان کجاست؟ و پس از مهاجرت کجا رفته است؟
مهناز افشار الان کجاست؟ و پس از مهاجرت کجا رفته است؟

مهناز افشار الان کجاست؟ و پس از مهاجرت کجا رفته است؟

مهناز افشار از خبرسازترین و جنجالی ترین بازیگرهای چند سال گذشته ایران بوده است، به همین دلیل بسیاری از کاربران با این سوال مواجه هستند که مهناز افشار این روزها کجاست ؟ مهناز افشار پس از ازدواج خبرساز و پرچالشی که با یاسین رامین داشت، و پرونده جنجالی شیرخشک آقای رامین، و همچنین تولد فرزندش در خارج از کشور، بسیار مورد انتقاد قرار گرفت. اما این انتقادها به همین جا ختم نشد و توییت های مهناز افشار هر کدام جنجالی جدید را برای وی می ساخت، تا این که سرانجام مهناز افشار از ایران مهاجرت کرد ! و برای همین سوال محل زندگی مهناز افشار پس از مهاجرت در ذهن بسیاری از مخاطبان و علاقه مندان مهناز افشار شکل گرفته است.

مهناز افشار الان کجاست ؟

حضور مهناز افشار در شبکه سعودی ام بی سی بسیاری از انتقادها را در پی داشته است. مهناز افشار به نظر می رسد برای ضبط برنامه پرشین گات تلنت در آلمان و سوئد باشد و هم اکنون در آلمان اقامت داشته باشد.

قرار گرفتن مهناز افشار در کنار آرش و ابی که از خواننده های معروف لس آنجلسی هستند، با حاشیه های بسیاری برای مهناز افشار همراه بوده است.

در روزهای پرخبر کشور که اتفاقاتی بسیاری در ایران رخ داده است، بسیاری از مردم کماکان دنبال اخبار مهناز افشار به عنوان یک سلبریتی هستند که در نوع خود بسیار جالب است ! آیا واقعاً این که مهناز افشار الان کجاست، تاثیری بر زندگی یک ایرانی دارد ؟ و اهمیتی باید داشته باشد ؟

به هر حال در پاسخ به سوال محل زندگی فعلی مهناز افشار باید بگوییم که وی در اروپا و عمدتاً آلمان و سوئد است.

امتیاز 5.00 ( 1 رای )
اشتراک گذاری مطلب
کلاس بازاریابی اینترنتی سید حمیدرضا عظیمی
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
دانلود پاورپوینت |  دیجیتال مارکتینگ

کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به برترینا مجاز است