فیلم سخنان روحانی درباره دلواپسان در خرم آباد 24 اردیبهشت 96
مرد پارسی دروغ نگوید حتی بهنگام مرگ در جنگ (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶
خانه » دانلود » فیلم سخنان روحانی درباره دلواپسان در خرم آباد ۲۴ اردیبهشت ۹۶

دورۀ جامع بازاریابی اینترنتی در مرکز بازاریابی دیجیتال

کمتر کسب و کاری را می توان پیدا کرد، که بازاریابی اینترنتی اساساً به کارش نیاید. این روزها نقش بازاریابی اینترنتی بسیار پررنگ شده است و تقریباً تمام گروه های کسب و کاری می توانند از ابزار بازاریابی اینترنتی برای رشد و توسعه کسب و کارشان استفاده کنند.

دورۀ جامع بازاریابی اینترنتی در مرکز بازاریابی دیجیتال

برای خواندن ادامه مطلب اینجا کلیک کنید

فیلم سخنان روحانی درباره دلواپسان در خرم آباد ۲۴ اردیبهشت ۹۶

فیلم سخنان روحانی درباره دلواپسان در خرم آباد ۲۴ اردیبهشت ۹۶

فیلم سخنان روحانی درباره دلواپسان در خرم آباد ۲۴ اردیبهشت ۹۶

فیلم سخنان روحانی درباره دلواپسان در خرم آباد 24 اردیبهشت 96

فیلم سخنان روحانی درباره دلواپسان در خرم آباد ۲۴ اردیبهشت ۹۶

روحانی در خرم آباد

فیلم صحبت های جنجالی روحانی درباره دلواپسان و اصولگرایان که امروز یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۹۶ در شهر خرم آباد استان لرستان سخنرانی جنجالی داشته است.

حسن روحانی در جمع حامیان خود در خرم آباد گفت: فکرنکنید برای ۴ سال تصمیم می گیرید، بلکه گاهی تصمیم چهارسال آثارش برای چهل سال در کشورباقی می ماند.

وی افزود: مردم بداننداگر همه پای صندوق رای حضور یابند گرههای کشور گشوده خواهد شد، تردید نکنید کشور را برای پیشرفت شایسته قرن آینده آماده کنیم، روحانی به فدای ملت ایران ولرستان، همه ما برای ایران واسلام به فدای راه مولامان امام علی (ع)، ما راهمان را دادمه می دهیم ازدلواپسان هراسی نداشته باشید،

حسن روحانی گفت: مابا امید راهمان را طی خواهیم کرد، مانخواهیم گذاشت فریبکاران سخن ناروا به گوش مردم برسانند، عده ای می خواهند با پمپاژ پول مردم را فریب دهند وقیمت اجناس را چند برابر کنند ما این را نمی خواهیم، جوانان ما شغل پایدار می خواهند.

وی ادامه داد: کشور به راه اندازی تولید نیاز دارد، لرستان باید مرکزصنعت ومعدن باشد، دردولت دوازدهم باید معادن این استان شکوفا شوند واز خام فروشی جلوگیری شود، تا این استان شاهد تحول باشد.

حسن روحانی گفت: باید شرایط را برای کار، تولید، کشاورزی نوین ، صادرات وگردشگری آماده کنیم هر روستایی می تواند درکنار کشاورزی با گردشگری وجذب گردشگر خارجی متحول شود.

وی توضیح داد: ما راه را برای توسعه گردشگری ایران آماده خواهیم کرد، پیام این دولت را به همه روستاییان برسانید آنهایی که می گویند اگر این دولت ادامه یابد یارانه قطع می شود دروغ می گویند، یارانه همچنان ادامه می یابد ولی تنها یارانه کافی نیست باید با توسعه بیمه درمانی برای مردم، توسعه نظام اجتماعی برای مردم، بالا بردن میزان مستمری مددجویان، توسعه سبدهای کالا وغذایی وافزایش حقوق کارمندان وبازنشستگان به توانمند سازی مردم کمک کنیم.

حسن روحانی ادامه داد، ما می خواهیم چند شعار را با هم فریاد بزنیم، اختلاف هر گز، تبعیض هرگز، فقر هر گز، بیکاری واعتیاد هرگز، ویژه خواری وفساد هرگز، زمین های نجومی هرگز، و سو استفاده ازمقدسات هرگز

وی گفت: اگر دست به دست هم بدهیم همه جا پیروز خواهیم شد، روحانی در جمع حامیان خود در خرم آباد سخنان خود را اینگونه پایان داد، سلام به آزادی، سلام به اسلام، سلام به تدبیر اسلام ، سلا بهاسلام رحمانی، سلام به اشتغال، سلام به آزادی ، سلام به امنیت، سلام به پیشرفت، سلام به لرستان ، سلام به اندیشمندان لرستان و سلام به شهیدان لرستان.

دانلود فیلم

::

گردآوری: برترینا

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

جهت مشاهده پربازدیدترین عکس و فیلم امروز اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری مطلب

کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به برترینا مجاز است