تعطیلی مدارس کشور در برخی استان ها دوشنبه 2 اسفند 95
تعطیلی مدارس کشور در برخی استان ها دوشنبه 2 اسفند 95

تعطیلی مدارس کشور فردا سه شنبه 2 آذر 95 + دلیل

تعطیلی مدارس کشور فردا سه شنبه 2 آذر 95 + دلیل

تعطیلی مدارس کشور فردا سه شنبه 2 آذر 95 + دلیل
تعطیلی مدارس کشور فردا سه شنبه 2 آذر 95 + دلیل

تعطیلی مدارس

تعطیلی مدارس کشور فردا سه شنبه 2 آذر 95 به علت آلودگی هوا و بارش شدید برف که استان های کشور از جمله اردبیل و بندرعباس تعطیل می باشد که در ادامه می خوانید.

درپی بارش شدید برف و آلودگی هوا در برخی از نقاط کشور برخی از مدارس کشور تعطیل شد.

به علت برودت هوا ،یخ زدگی سطح معابر و جاده ها مدارس ابتدایی در نوبت صبح فردا سه شنبه دوم آذر ماه در مناطق و شهرستان های کلات،نوخندان،درگز،گلبهار،چناران،طرقبه و شاندیز،تبادکان،منطقه مزداوند شهرستان سرخس و نواحی هفتگانه مشهد تعطیل می باشد.

ضمنا کلیه مدارس استثنایی در تمامی دوره های تحصیلی در مناطق و نواحی ذکر شده تعطیل می باشد.

مدارس اردبیل برای دومین روز متوالی تعطیل شد‌

بر اثر بارش برف و برودت و سرمای هوا مدارس اردبیل برای دومین روز متوالی تعطیل شد تا دانش‌ آموزان این روز را نیز در سری صبح خانه‌نشین شوند.

براساس اعلام اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل روز سه‌ شنبه، 2 آذرماه در سری قبل از ظهر در نیر فقط پیش‌ دبستانی تعطیل شده و دانش‌آموزان این مقطع سری صبح را در خانه‌های خود سپری می‌کنند.

در اردبیل، خلخال، سرعین، هیر و نمین نیز مقاطع پیش دبستانی و ابتدایی و در مشکین‌شهر پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه دوره اول به علت بارش برف و برودت هوا تعطیل می‌شود.

تعطیلی مدارس بندرعباس بدلیل آلودگی‌ هوا

به گزارش خبرگزاری مهر، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت با توجه به بالا بودن ذرات معلق در هوای بیشتر شهرستان های استان، تمام مدارس استان تعطیل است.

بهروز اکرمی گفت: تصمیم تعطیلی مدارس در سه شهرستان بندرلنگه، بستک و پارسیان بر عهده فرمانداران است. گرد و خاک امروز نیز فرودگاه بندرعباس را تعطیل و مدارس چند شهرستان این استان را تعطیل کرد.

براتعلی حاتمی در گفت‌ و گو با ایسنا، گفت: به علت برودت شدید دمای هوا مدارس ابتدایی شهرستان‌ های بجنورد، فاروج و شیروان در نوبت صبح تعطیل شدند.

وی افزود: علاوه بر آن مدارس نوبت صبح روستایی متوسطه اول در شهرستان‌ های فاروج و شیروان نیز تعطیل هستند.

حاتمی ادامه داد: به احتمال فراوان مدارس در نوبت بعد از ظهر باز باشند و تعطیل نخواهند شد. گفتنی است اولین برف پاییزی روز گذشته خراسان شمالی را سفید پوش کرد که بعد از آن دمای هوا طی صبح امروز به منفی 13 درجه سانتی گراد رسید.

براساس اعلام آموزش و پرورش گیلان، مدارس ابتدایی نوبت صبح عشایری رضوانشهر و مدارس ماسوله به دلیل بارش شدید برف تعطیل است.

گردآوری: برترین ها

حتما ببینید

تعطیلی مدارس تهران و شهرستان ها برای آلودگی شنبه 13 آبان 96

تعطیلی مدارس تهران و شهرستان ها برای آلودگی شنبه 13 آبان 96

تعطیلی مدارس تهران و شهرستان ها برای آلودگی شنبه 13 آبان 96 تعطیلی مدارس تعطیلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *