هنر ما را به گونه اي رويايي از درد هستي رها مي سازد.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹
خانه » اخبار » قاتل ستایش قریشی در بیمارستان روانی بستری شد ۱ دی ۹۵
قاتل ستایش قریشی در بیمارستان روانی بستری شد ۱ دی ۹۵

قاتل ستایش قریشی در بیمارستان روانی بستری شد ۱ دی ۹۵

قاتل ستایش قریشی در بیمارستان روانی بستری شد ۱ دی ۹۵

قاتل ستایش قریشی در بیمارستان روانی بستری شد 1 دی 95

قاتل ستایش قریشی در بیمارستان روانی بستری شد ۱ دی ۹۵

قاتل ستایش قریشی

قاتل ستایش قریشی در بیمارستان روانی امروز ۱ دی ۹۵ بستری شد که وکیل مدافع قاتل ستایش قریشی از بستری شدن موکلش در بیمارستان خبر داد.

مجتبی فرحبخش در خصوص آخرین وضعیت پرونده قاتل ستایش قریشی گفت: در مراجعه ای که اخیرا به دیوان عالی داشتم، متوجه شدم که هنوز پرونده تعیین شعبه نشده است و این مسئله هم کمی زمان بر شده است.

وی از تغییرات جدید در این پرونده خبر داد و افزود: متاسفانه از دو روز گذشته به دلیل شرایط روحی و روانی و پرخاشگری هایی که امیرحسین داشت، وی به بیمارستان اعصاب و روان منتقل شده است.

این وکیل دادگستری در پاسخ به این سوال که آیا پزشکی قانونی زمینه های بیماری های روانی در متهم را تشخیص نداده بود؟ گفت: پزشکی قانونی تنها به وجود یاعدم وجود جنون در متهم ها اکتفا می کند و این در حالی است که بارها در جلسات دادگاه اعلام کرده بودم که موکل از بیماری های روانی رنج می برد و زمینه های این نوع از بیماری ها را داشته است.

فرحبخش تصریح کرد: عذاب وجدان و ندامتی که در این چند ماه امیرحسین داشت به همراه زمینه های بیماری روانی، باعث شد که از خود رفتارهای غیرعادی نشان دهد و هم اکنون نیز در بیمارستان بستری است.

به گزارش مهر، ستایش قریشی، دختر افغانی بود که توسط امیر حسین به قتل رسید. نهایتا دادگاه قاتل این پرونده را به قصاص نفس در خصوص اتهام قتل عمد و یک بار اعدام در خصوص اتهام تجاوز به عنف و ۷۴ ضربه شلاق در خصوص اتهام جنایت بر میت محکوم کرد.

گردآوری: برترین ها

امتیاز 5.00 ( 1 رای )
اشتراک گذاری مطلب
کلاس بازاریابی اینترنتی سید حمیدرضا عظیمی
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
دانلود پاورپوینت |  دیجیتال مارکتینگ

کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به برترینا مجاز است