فیلم جنجال درگیری مسعود کیمیایی در نشست خبری قاتل اهلی
فیلم جنجال درگیری مسعود کیمیایی در نشست خبری قاتل اهلی

فیلم جنجال درگیری مسعود کیمیایی در نشست خبری قاتل اهلی

فیلم جنجال درگیری مسعود کیمیایی در نشست خبری قاتل اهلی

فیلم جنجال درگیری مسعود کیمیایی در نشست خبری قاتل اهلی
فیلم جنجال درگیری مسعود کیمیایی در نشست خبری قاتل اهلی

قاتل اهلی

فیلم جنجال درگیری مسعود کیمیایی در نشست خبری فیلم قاتل اهلی در جشنواره فیلم فجر 95 که نشست رسانه ای قاتل اهلی یکی از جنجالی ترین نشست های رسانه ای تاریخ جشنواره فجر در ساعت 02:10 بامداد با درگیری علی اعلایی (منتقد) با محمود گبرلو به پایان رسید.

مسعود کیمیایی در نشست خبری جنجالی فیلم خود در پاسخ به سوال خبرنگار روزنامه جوان وی را مسخره کرد.

گزارش خبرنگار انصاف نیوز، نشست خبری فیلم «قاتل اهلی» با حضور منتقدان و اصحاب رسانه با اجرای «محمود گبرلو» در سالن کنفرانس حافظ برج میلاد برگزار شد.

در این نشست «مسعود کیمیایی» کارگردان این اثر، «پگاه آهنگرانی» بازیگر، «منصوری لشکری قوچانی» تهیه کننده و دیگر عوامل فیلم به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

نکته ی قابل توجه، حضور کم تعداد عوامل فیلم بود، در حالی که معمولا حدود ۱۰ نفر از عوامل فیلم روی استیج برای پاسخگویی به خبرنگاران حاضرند و تعدادی نیز در سالن در کنار خبرنگاران حاضر می شدند. در این نشست تنها نام ۵ نفر روی استیج بود که با شروع شدن نشست «بهزاد عبدی» آهنگ ساز اثر نیز به این جمع اضافه شد.

ابتدای نشست محمود گبرلو گفت: جلسه امشب جلسه حساسی است لطفا سعی کنید به دور از تشنج سوالات خود را بپرسید.

«مسعود نجفی» مدیر روابط عمومی جشنواره نیز در نشست حاضر شد.

نکته قابل توجه دیگر، حضور «فریدون جیرانی»، «سعید ملکان» و «سعید راد» در سالن بود.

گفته می شود در سالن اصلی عده ای از تماشاچیان به فیلم خندیده اند که باعث واکنش عوامل فیلم شده است.

مسعود کیمیایی در ابتدای نشست گفت: داریم با دنیای مزدوری در دنیای هنر آشنا می شویم. اگر کسی در سالن می خندد ترسو است. این فیلم برای نترس ها ساخته شده. کسی که این فیلم را می بیند نترس است. مثل سازنده فیلم. چرا با گرفتن دوزار به این حاشیه ها دامن میزنی. بعد از دو سال هیچ چیز از این فیلم نمی ماند.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار روزنامه جوان گفت: من می دانم که شما فیلم من را دوست ندارید. شما مگر فیلم ساختید که سوال می کنید؟

عده ای در سالن واکنش مسعود کیمیایی را تشویق کردند و عده ای نیز اعتراض کردند.

در ادامه، مسعود کیمیایی چندین بار دیگر او را مسخره کرد.

مسعود کیمیایی به سوال خبرنگار تابناک نیز جواب کاملی نداد و ناگهان گفت: دختر «احمدرضا احمدی» در جمع ماست! بابا خوبه؟

در ادامه نشست، کیمیایی در پاسخ به سوالات انتقادی پاسخ های یک کلمه ای داد و در پاسخ به سوالات موافق فیلم توضیحی از فیلم می داد.

در میانه نشست نیز مسعود کیمیایی در واکنش به خبرنگار معترض به محمود گبرلو گفت: بندازش بیرون. بندازش بیرون.

منصور لشگری قوچانی تهیه کننده اثر در پاسخ به سوال خبرنگاری گفت: به نظرم باید چند دقیقه از فیلم کم بشود.

مسعود کیمیایی گفت: این در حوزه کار شما نیست که بگویید فیلم کم یا زیاد شود.

لشگری پاسخ داد: به نظر من سینما یک کار گروهی است. من این چیدمان را ساختم و چیدمان خوب توانست این فیلم خوب را بسازد. به نظر من از حاشیه ها دور شوید.

مسعود کیمیایی گفت: صاحب همه حاشیه ها تویی!

محمود گبرلو گفت: لطفا این حواشی را به رسانه ها نکشید و لطفا این موضوعات را پشت در های بسته حل کنید.

مسعود کیمیایی گفت: ایشان کارشان تبلیغات بود. تبلیغات را هم خوب بلدند. تا نزدیک آخر فیلم با من عکس می گرفت و خود را تبلیغ می کرد. مگر من می توانم بعد از ۵۰ سال فیلمم را کج کنم که پسرم دیده شود؟

پولاد کیمیایی هم توضیح داد: من اصلا نمی خواستم این فیلم را بازی کنم. من سر فیلم برداری «گشت ۲» بودم. یک سکانس به من اضافه نشد. اما سه سکانس از فیلم کم شد که پایان قصه را به هم زد. غم انگیز اینجاست که چرا با بزرگان این برخورد می شود؟

لشگری قوچانی در پاسخ به این نکات گفت: من باورم این است که قانون باید قضاوت کند. من می گویم فیلمنامه موجود است و برویم خانه سینما و قوه قضاییه قضاوت کنند. من حتما این اختلافات را در قوه قضاییه و مراجع ذی ربط پیگیری می کنم.

محمود گبرلو از فریدون جیرانی خواست که چند دقیقه ای حرف بزند.

فریدون جیرانی گفت: من متاسفم که این لحظه ها را می بینیم. ولی قطعا صاحب اثر کارگردان است. من نمی خواهم که نقش تهیه کننده را کمرنگ کنم ولی صاحب اثر کارگردان است.

در پایان این نشست، محمود گبرلو از منصور لشگری قوچانی و مسعود کیمیایی خواست که همدیگر را ببوسند که آنها امتناع کردند. یکی از منتقدان نیز به منصور لشگری اعتراض کرد که به درخواست محمود گبرلو او را از سالن بیرون انداختند.

دانلود فیلم

::

گردآوری: برترین ها

یک نظر

  1. این بنداز بیرون چیه راه انداختن ؟ اونم مثلم در یک جمع فرهنگی ! اونم کی رو ؟ یک خرنگار رو ؟! چراچون مثل من و تو فکر نمیکنه یا طرفدارمون نیست ؟! بولله که تعفن فرهنگی داعش از سلوک روشنفکری شما ارزشش بیشتره .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *