تجاوز به کیمیا دختر 7 ساله تهرانی مثل آتنا اصلانی + فیلم
تجاوز به کیمیا دختر 7 ساله تهرانی مثل آتنا اصلانی + فیلم

تجاوز به کیمیا دختر 7 ساله تهرانی مثل آتنا اصلانی + فیلم

تجاوز به کیمیا دختر 7 ساله تهرانی مثل آتنا اصلانی + فیلم

تجاوز به کیمیا دختر 7 ساله تهرانی مثل آتنا اصلانی + فیلم
تجاوز به کیمیا دختر 7 ساله تهرانی مثل آتنا اصلانی + فیلم

تجاوز به کیمیا

تجاوز به کیمیا دختر 7 ساله تهرانی مثل آتنا اصلانی که کیمیا آتنا ی دیگر ماجرای ناپدری شیطان‌ پرست 70 بار به کودک 7 ساله تجاوز کرد که در ادامه مشاهده خواهید کرد.

طبقه دوم. بخش کودکان. اتاق ۱۰۳. در اتاق باز است و مددکاری که کارهای درمانی کیمیا را انجام می دهد کنار تختش نشسته. دختری که نامش کیمیاست آرام و بیصدا کنار عرسک خوابیده و با همه قهر است…

کیمیا ٧ ساله به همراه مادر و مادربزرگش در کرج زندگی می کرد، پس از سلب حضانت او از پدر واقعی ( به دلیل اعتیاد شدید ، عدم حمایت مالی و عاطفی فرزند و همسر ، آزار و اذیت جسمی و ضرب و شتم کیمیا و مادرش و…) حضانت کودک به مادرش داده شده و پدر و مادر از هم جدا می شوند.

پس از گذشت حدود یک سال، مادر کیمیا، برای تأمین مخارج و دیگر حمایت ها با مردی ازدواج کرد که ۵ سال از او کوچکتر بود.

پس از اینکه مددجو(مادر کیمیا) با همسرش عقد می‌کند متوجه رفتارهای عجیبی از سوی بابک می شود. یکی از این رفتارهای عجیب قرص خوابی است که هر شب به مادر کیمیا می داد؛ به این بهانه که خوابی آرامتر داشته باشد.

پدر ناتنی بارها( طبق گفته کیمیا 70 بار ) به وی تجاوز کرده است.

تجاوز به کیمیا دختر 7 ساله تهرانی مثل آتنا اصلانی + فیلم
تجاوز به کیمیا دختر 7 ساله تهرانی مثل آتنا اصلانی + فیلم

مادر نیز از زندانی شدن در خانه توسط همسر، مورد ضرب و شتم قرار دادن به وسیله شلنگ، اجبار به استفاده از قرص‌های محرک و خواب آور خود و دخترش صحبت می‌کند.

ناپدری متجاوز پس از بازداشت و زندانی شدن اعتراف کرده که شیطان پرست بوده و به دختربچه ها علاقه داشته و به خاطر کیمیا با مادرش ازدواج کرده است.

طبق گفته مددکار، مادر کیمیا که دچار مشکل عصبی شدیدی شده تحت درمان قرار گرفته و کیمیا به بهزیستی سپرده خواهد شد.

به سراغ فاطمه دانشور مدیر عامل موسسه خیریه مهر آفرین که این مورد در موسسه آنها بررسی و تحت حمایت قرار گرفته می رویم.

مدیر عامل موسسه خیریه مهر آفرینو عضو شورای اسلامی شهر تهران در خصوص ماجرای کیمیا، گفت: کیمیا یکی از مواردی بود که به مؤسسه مهرآفرین اطلاع داده شد.

وی با بیان اینکه کیمیا اسم مستعار این فرد است، گفت: ما از ذکر نام واقعی این کودک امتناع می‌کنیم چرا که نمی‌خواهیم در شهر کوچکی که زندگی می‌کند برایش مشکل ایجاد شود.

دانشور گفت: این دختر آینده دارد و قرار است تشکیل خانواده دهد و بهتر است به گونه‌ای رفتار کنیم تا کمترین آسیب از ناحیه جامعه به وی وارد شود. این کودک با اتفاقی که برایش افتاده آسیب‌دیده است و نباید مشکلات دیگری بر مشکلش افزود.

مدیر عامل موسسه خیریه مهر آفرین و عضو شورای اسلامی شهر با بیان اینکه داستان کیمیا 4 ماه پیش رخ داده است، گفت: از یکی از بیمارستان‌های تهران با بنده تماس گرفتند، پزشک مربوطه بسیار مضطرب و نگران بود و داستان کیمیا را برای من تعریف کرد و گفت این کودک در حال حاضر در بیمارستان است.

دانشور، گفت: به مسئول مددکاری موسسه اطلاع دادم تا موضوع را بررسی و به بیمارستان مراجعه کند تا بتوانیم در کوتاه‌ترین زمان به این کودک خدمت‌رسانی کنیم. این را هم بگویم که گزارش پرونده مددکاری کیمیا در بیمارستان موجود است.

وی با بیان اینکه وقتی مددکار ما با مادر این کودک صحبت کرد متوجه شد که مادر از لحاظ روحی بسیار آسیب دیده است، گفت: خود مادر نیاز به حمایت فوری داشت در حال حاضر به این مادر کمک کرده‌ایم و در حال مداواست.

مدیر عامل موسسه خیریه مهر آفرین و عضو شورای اسلامی شهر با بیان اینکه ابتدا کیمیا را تحویل اورژانس اجتماعی دادیم، گفت: سپس طی مراحل قانونی کیمیا تحویل بهزیستی استان تهران شده است و در حال حاضر در حال انجام کارها هستیم تا وی را به بهزیستی استان البرز منتقل کنیم.

دانشور با بیان اینکه محل زندگی مادر و مادربزرگ این کودک در کرج است، گفت: ناپدری دائم با آنها زندگی نمی‌کرده است عقد موقت بوده و هرازچندگاهی آنها را به یک شهر کوچکی می‌برده است و این اتفاق برای کیمیا در آن شهر کوچک رخ داده (اگر هر مقام قضایی در این خصوص اطلاعاتی بخواهد طی تماس با مؤسسه مهر افرین تمام اسناد را در اختیارشان قرار می‌دهیم و مشکلی وجود ندارد).

مدیر عامل موسسه خیریه مهر آفرین و عضو شورای اسلامی شهر با تأکید بر این موضوع که در حال حاضر ناپدری به جرم خود اعتراف کرده و در زندان به سر می‌برد، گفت: پرونده در حال رسیدگی است ولی در موارد این چنینی مجازات‌های سنگینی برای فرد در نظر گرفته می‌شود.

دانشور گفت: مادر این طفل تحت حمایت است و باید به وی کمک شود تا بتواند برای خود و فرزندش احقاق حق کند و در مورد ناپدری اشد مجازات رخ دهد.

دانلود فیلم کیمیا

گردآوری: برترینا https://bartarina.com

حتما ببینید

فیلم مصاحبه با مادر کیمیا دختر 7 ساله بعد از 70 بار تجاوز

فیلم مصاحبه با مادر کیمیا دختر 7 ساله بعد از 70 بار تجاوز

فیلم مصاحبه با مادر کیمیا دختر 7 ساله بعد از 70 بار تجاوز کیمیا دختر …

6 نظر

 1. سلام عزیزان برترین هایی !
  خسته هم نباشید
  آقا من یه گله ای دارم ازتون
  چرا تازگیها تو کانالتون پشت سر هم مطالب تکراری میذارید؟
  بنده تنها کانالی که توش عضو هستم کانال خوب شماست پس زحمت بکشید به انتقادات خواننده هاتون توجه کنید
  سپاس

 2. خدا لعنت کنه انسانی که انقدر بی عاطفه هستش رو انشالله عذابش چندین و چند برابر بشه اون تأثیری که این حیوان رو این بچه گذاشته کل آیندشو نابود میکنه..چطور مادری بوده که 70بار به بچه تجاوز شده و نفهمیده.!!

 3. دادستانی کرج این خبر را تکذیب کرده،کجای کارید شما؟!

 4. باس دنبال علت ها بریم 1. عدم آگاهی و کم کاری و بی توجهی والدین 2. عدم آموزش توسط نظام و مدارس و صدا و سیما در موضوع مسائل جنسی و تربیت کودکان و آگاهی والدین3. وضعیت بد اقتصادی 4.عدم شادی در جامعه و افزایش تنش در نظام و مسئولین و گسترش افسردگی 4.بی توجهی و عدم دلسوزی مسئولین نسبت به اقتصاد و فرهنگ جامعه 5.اشاعه فرهنگ شیطان پرستی و این اراجیف 6.وضعیت ناپاکی و عدم عفت وبی بند و باری در جامعه به حد اوجش رسیده چه مجرد چه متاهل چه زن چه مرد هیچ فرقی نمیکنه : به نظر بنده مادر این بچه باس بیشتر حواسش به این طفل معصوم میبود و بایستی این قدر با اون نزدیک میبود که بچه تو هر شرایطی به اون تکیه بکرد و با اون حرف بزد لااقل در همون لحظات اول با اون فرد کثیف و آشغال برخورد بشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *