دلیل تعطیل شدن شبکه فارسی 1 از زبان سینا ولی الله + فیلم
دلیل تعطیل شدن شبکه فارسی 1 از زبان سینا ولی الله + فیلم

دلیل تعطیل شدن شبکه فارسی 1 از زبان سینا ولی الله + فیلم

دلیل تعطیل شدن شبکه فارسی 1 از زبان سینا ولی الله + فیلم

دلیل تعطیل شدن شبکه فارسی 1 از زبان سینا ولی الله + فیلم
دلیل تعطیل شدن شبکه فارسی 1 از زبان سینا ولی الله + فیلم

تعطیل شدن شبکه فارسی 1

دلیل تعطیل شدن شبکه فارسی 1 از زبان سینا ولی الله که در ادامه فیلم صحبت های مدیر شبکه فارسی وان را درباره تعطیل شدن فارسی وان مشاهده خواهید کرد.

سینا ولی الله مجری و تهیه کننده شبکه ضدفرهنگی “فارسی وان” روی آنتن به صورت اجمالی از تعطیلی این شبکه ماهواره‌ ای خبر داد. نامبرده ارائه توضیحات بیشتر در این باره را به آینده موکول کرد.

بر پایه این گزارش، خبر تعطیلی فارسی وان در توئیتر یکی از کارمندان بی بی سی فارسی نیز انعکاس یافت که با تأیید سینا ولی الله همراه شد.

گفته می‌ شود مشکلات مالی یکی از عوامل اصلی تعطیلی این شبکه ماهواره‌ ای است.

خروجی مسموم این شبکه، تخریب‌ کننده حریم‌ های اخلاقی بود و با ترویج خیانت، روابط ضربدری، عشق‌ های ممنوعه، رفتارهای هنجارگریزانه و… نهاد خانواده را تهدید می‌ کرد.

قرار است بعد از تعطیلی فارسی وان سینا ولی الله در شبکه رادیو جوان که به تازگی با کیفیت HD در ماهواره یاهست روی آنتن رفته است مشغول به فعالیت شود.

دانلود فیلم

::

گردآوری: برترین ها

8 نظر

 1. به نظر شما، اگر فارسی1 یک شبکه ضد فرهنگی هست، پس تکلیف گروه gem با آن همه فیلم های چرت چیست که دم به ساعت تبلیغ کالای با کیفیت ایرانی رو می کنه?
  در ضمن یک مقدار در نوشتن عدالت داشته باشید که فارسي1 در ماه رمضان اذان پخش می کرد و در روزهای عزاداری، نه برنامه ی کمدی می ذاشت نه آهنگ شاد.
  لطفا درست قضاوت کنید و یک سویه به قاضی نروید.

  • ؟
   این ها سیاست شبکه های ماهوارست …. چون اگه بخوان خلاف عقیده مردم برن جلو کله پا میشن مثله فارسی 1

   اذان پخش میکند؟ بعد توی برنامه ها و فیلم هاش ابتذال وفحشا بیداد میکند
   یکم واقع بینی لازمه ….این چیز ها با هم جور درنمیاید

 2. بروبابا شماها از این میسوزین که چرتو پرتای تلویزیون ایرانو کسی نمیبینه ماهواره بهترین برنانه هارو داره مخصوصا جم و فارسی 1 په حیف قطع شد.. و منوتو

 3. من اولین باری که فارسی ۱ را دیدم من اول راهنمایی بودم فیلم هایی که یادمه ویکتوریا . شب به شب . منوس و منوس . فرار از زندان . طلسم زیبا . باران دروغ و ‌‌…. به خدا این انصافه که شبکه زیبایتون راه قطع کنید این همه سال بودید این همه روش به خدا حیفه .

 4. به خدا این شبکه حیفه به خدا این شبکه را خیلی دوست دارم انگار با این شبکه بزرگ شدم وقتی این شبکه افتتاح شد من دوم راهنمایی بودم بهتر از شبکه های چرت و پرت های دیگه است

 5. به خدا این شبکه حیفه به خدا تو را خدا قطعش نکنید

 6. همه ضد فرهنگین و ما فرهنگی!
  فقط دروغ و دروغ و دروغ

 7. ای باباشمادیگه چقدرساده هستین آخه یه شبکه به اون بزرگی واشخاصی که پشتش بودن رومیان بخاطرپول نداشتن ازسرویس خارج میکنن یابخاطراینکه سریالهای ترکی که دوستان میگن خانه خراب کن هستن. یعنی منم اگه برم بازاروازمغازوفروشنده چاغوبخرم بایدقاتل بشم یاشروراین ضعف انسان هاست که متاسفانه بعضی ازمردم ایران اینذضعف رودارن نبایدکسی رومقصردونست بجزخوده حکومت،.شماهراتفاقی رخ بده تومنطقه واطراف اگرسره نخی واقعی وجودداشت منظوررده پاکه راحت دیده شودمیبینید..اه ..رسیدین به حضرات حکومت..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *